Glavni meni

Moj i¹arani XR600R

Započeo Andreja, 08 Jul, 2017, 14:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

E jebi ga, nisam. Nadam se da æu ga upoznati kad odem po motor, èekam prvi slobodan dan i lepo vreme  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 00:54
Pa naravno, ti si prevarant iz ©apca a ja seljo iz Prèina, ne znam ja te tvoje zanate. Potro¹io i ja pare, sad skupljam da mu vratim  [rofl]
Nisi ni ti naivan. Uzeo motor nazad a pare coveku nisi vratio...bogami skidam kapu.

Bishke

Profi...

treba da ucimo od talibana :D
You should do one thing every day that scares you

El Jefe

У људској је природи да се сваке промене плаши.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 15 Februar, 2018, 11:52
Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 00:54
Pa naravno, ti si prevarant iz ©apca a ja seljo iz Prèina, ne znam ja te tvoje zanate. Potro¹io i ja pare, sad skupljam da mu vratim  [rofl]
Nisi ni ti naivan. Uzeo motor nazad a pare coveku nisi vratio...bogami skidam kapu.
[rofl] [rofl] [rofl]

Al' ovaj motor je slika i prilika Talibana, iskreno sam bio tu¾an ¹to ga je prodao... Drago mi je zbog ovakvog razvoja situacije... ;D I K0le je mega car...  [srce]

Hattrick

Kao ortak koji je svojevremeno uzeo kapare od trojice ljudi za neku Opel Tigru, pa spizdio sve u danu, i posle se krio od sve trojice dok nije skupio kintu dvojici da vrati.  [rofl]

Andreja

Citat: Gavrolini poslato 15 Februar, 2018, 11:52
Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 00:54
Pa naravno, ti si prevarant iz ©apca a ja seljo iz Prèina, ne znam ja te tvoje zanate. Potro¹io i ja pare, sad skupljam da mu vratim  [rofl]
Nisi ni ti naivan. Uzeo motor nazad a pare coveku nisi vratio...bogami skidam kapu.

Uèim od najboljih. Fala brate!

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2018, 14:43
Citat: Gavrolini poslato 15 Februar, 2018, 11:52
Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 00:54
Pa naravno, ti si prevarant iz ©apca a ja seljo iz Prèina, ne znam ja te tvoje zanate. Potro¹io i ja pare, sad skupljam da mu vratim  [rofl]
Nisi ni ti naivan. Uzeo motor nazad a pare coveku nisi vratio...bogami skidam kapu.
[rofl] [rofl] [rofl]

Al' ovaj motor je slika i prilika Talibana, iskreno sam bio tu¾an ¹to ga je prodao... Drago mi je zbog ovakvog razvoja situacije... ;D I K0le je mega car...  [srce]

Ne bi verovao koliko ljudi (¹to kolega, ¹to drugara) mi je reklo "ma znao sam ja da neæe¹ moæi dugo d'izdr¾i¹". Jebote, svi me proèitali sem mene samog.


______________

Kad pomenu ortaka sa Tigrom, "prodao" sam Fiæu 2011. èini mi se, dobio deo kinte, dao poznaniku da ga odveze pa æe mi dati pare "sutra". Auto zavr¹io na otpadu, pare sam izvukao na silu, uspeo i batine da dobijem...  [samoubistvo] To mi je zvanièno najbolja trgovina ikada.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Uspeo da dobije¹ batine za svoje pare...? To se ne bi tako zavr¹ilo...

Hattrick

Batine moz' se dobiju i bez trgovine [rofl]

milomir22

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2018, 18:14
Uspeo da dobije¹ batine za svoje pare...? To se ne bi tako zavr¹ilo...

Nije bitno cije su pare, bitno je ko je prvi udario, srcaniji, krupniji, ludji,...

Kad malo razmislim, mnogo puta sam zazalio sto nisam prvi udario.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Andreja

©to je najjaèe, lik je prvo spièio mog brata, èetiri godine mlaðeg (2010.) pa sam ja njega napao iako va¾i za ozbiljnu budalu i popio preko pièiæa :D

Radi se o deèkonji koji je prodao automobil koji mu je èovek dovezao da se uradi limarija. Na primer :)

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2018, 18:14
To se ne bi tako zavr¹ilo...

[flashing]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

jin-jang

Hattrick

Imam neki osecaj, da je liku prirodna smrt u dubokoj starosti prilicno kompromitovana.  [ninja]

feelgod

Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 00:34
Ajao, ovi afrikanci sa motorima od 20000e i 22ks...

Æizale, potpuno taèno.

UFF-e, ja ne mogu a za Filipa ne znam, videæemo ako se javi ovde :)
Evo javlja se, i nema pojam nista jos ni skuter ne vozi :)

Lazic

Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 20:15
©to je najjaèe, lik je prvo spièio mog brata, èetiri godine mlaðeg (2010.) pa sam ja njega napao iako va¾i za ozbiljnu budalu i popio preko pièiæa :D

Radi se o deèkonji koji je prodao automobil koji mu je èovek dovezao da se uradi limarija. Na primer :)

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2018, 18:14
To se ne bi tako zavr¹ilo...

[flashing]
Ba¹ to... ©est meseci u koritu povoljno deluje na preku narav...

mali_zmaj

Malj i koljeno,naizgled nespojivo,ali.... odlicno utice na bezobrazluk!!! 
jin-jang

Hurricane

Hilti i koleno, potpuno izlecenje od bezobrazluka

Glava Dole

...motorna testera i koleno, 100% trajno izlecenje i sprecavanje bezobrazluke :)

Hohštapler

...prodaje¹ skuter...? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Od Kremanske Kobre bolje nema.  :)