Glavni meni

Prva zvanièna trka - Moped Endurance Cup 29-30.07.2017.

Započeo Gašpar, 03 Jul, 2017, 17:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ako se ne varam Lopin je na trkama vozio polutku. Mozda i lupam ali tako mi izgleda na onoj njegovoj slici sa starta.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Opa kn filter :) nego jel niste mogli da nadjete cilindar od kolibrija?

Andreja

Sada æemo ovako, biæe i veæi cilindar i glava. Probali smo sve varijante filtera, ova nam najbolje radi za sad :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


mkt


Gašpar

Mi smo probali, videli da ide i onda smo opet rasturili jer nam bilo dosadno  ;D

stilgar

Jel trening veceras? Od koliko sati ako ga uopste ima?

Andreja

Od devet, i juèe i danas.
Zakovala mi je ma¹ina danas, nisam napravio tri kruga. Juèe napravio desetak, ispod minuta vozim. Da sam danas vozio ne¹to du¾e, verovatno bih spustio jo¹ tri sekunde.

Jebeno je jer imamo obièan A3 cilindar i glavu pa nam se ma¹ina pregreva... Nismo stigli da nabavimo A35/A5 cilindar i glavu...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

A reci mi cisto onako laicki pitam, ako ishonujes malo jace cilindar, cisto da dobijes par stotih zazora vise, da li bi to bilo dovoljno da spreci blokadu masine, bez da se smanji kompresija nesto bitno ?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

kakva je smesa? Ako je na ivici normalno/ siromasno obogatite je malo i grejace se malo manje :) Znam da su dvotaktne masine MNOGO osetljive  na to, ali kilometar normalne voznje znaci sa posnosm smesom je sasvim dovoljan da se klip rasiri taman toliko da oriba cilindar, dok je sa okej podesenom smesom, bar meni, sve uvek bilo okej :)

Andreja

Isprobavamo razne varijante, sa raznim filterima, bez filtera, di¾emo/spu¹tamo iglicu. Imam ba¹ ozbiljne mehanièare, provozam krug, ka¾em im kako se moped pona¹a, oni do¹teluju i tako u krug. Sutra je dan D, videæemo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Ali sa siromasnom smesom ide kao besan, sve je u finesama, naci "sto siromasniju" smesu gde motor ide kao lud, ali ipak dovoljno bogatu da se ne pregreva previse i istopi svecicu, ili blokira klip. Ima tu dosta stelovanja i zajebancije.  :)
Ae ukomponuj to kako treba, pa da navijamo, da donese UFF zastavu  :)

Glava Dole

Pa ide ali ne dugo, zato i kazem da mrvicu samo obogate i verujem da ce sve biti okej :) A sa posnom smesom jeste jaci, vidim da znas znanje hattrice, ali je i grejanje klipa znatno vece :) Nek otvori temu i ustelovacemo ga do stote strane nezvao se ja kostin mali banderas ;D

Havarisan


Andreja

Hvala na sugestijama i znam da se ¹ali¹ ali neæe biti nikakve teme jer, kao ¹to rekoh, uz sebe imam prilièno ugledne i ozbiljne mehanièare :)

Vidimo se, ®ivo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.