Glavni meni

Gara¾a za EXIT festival

Započeo Grof, 29 Jun, 2017, 20:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof

Ako neko ide na festival, kao ¹to znate (ili ne znate) ja ¾ivim u Petrovaradinu na nekih 500m do glavne kapije festivala , mo¾ete ostaviti motore kod mene u gara¾i da nebrinete gde su i ¹ta se sa njima zbiva dok ste gore. Samo mi se javite dan ranije da sam kod kuæe kada stignete.

Moj telefon je 069/650060

Hattrick


PECA BMW

Bravo .. mada ja dodjem busom , ko bre da posle 4 dana exit-a vrati motor kuci , ne znam ni kako se zovem a kamoli kako se vozi ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Grof

Citat: PECA BMW poslato 29 Jun, 2017, 20:45
Bravo .. mada ja dodjem busom , ko bre da posle 4 dana exit-a vrati motor kuci , ne znam ni kako se zovem a kamoli kako se vozi ..
Javi se kada si tu po pivo ili kiselu ... ili bilo ¹ta da popijemo :)

PECA BMW

javljam se ako dodjem ( dal ce gazda da me pusti da idem)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Jefta


Lazic

Imam kartu vi¹ka za sve dane ako nekome treba... :D

@Grof:
Ubacio sam te u grupu na viberu... :D

Jefta


mrle

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 03:17
Imam kartu vi¹ka za sve dane ako nekome treba... :D

@Grof:
Ubacio sam te u grupu na viberu... :D
ja iza¹ao sinoæ iz grupe.

Lazic

Citat: Jefta poslato 30 Jun, 2017, 11:43
@Lazic
Koliko para?
Nabavna cena 6490 dinara + gajba zajeèarca, fla¹e vraæam za 10 dana... ;D Ima veæ dosta zainteresovanih... :)

Boban_m

Za ozbiljne kupce cena dogovor? Vredi pogledati... ;D

UFF

Citat: mrle poslato 30 Jun, 2017, 12:13
Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 03:17
Imam kartu vi¹ka za sve dane ako nekome treba... :D

@Grof:
Ubacio sam te u grupu na viberu... :D
ja iza¹ao sinoæ iz grupe.

spam

Glava Dole

Pa imate opciju utisavanja, zasto izlazite u tolikom broju nije mi jasno? Obavestenja ne stizu a uvek mozete da udjete, citate, pisete kad ste u prilici i nemate pametnija posla a nista ne smeta u pozadini :) Za one koji ne znaju - idete na informacije pa listajte na dole i imate da cekirate utisaj grupu, ugasi obavestenja, tako nesto :)

UFF

a zasto bi zeleo da citas sva ta sranja?
pa ni na forumu ne citam sve iako mi je to "posao" i trudim se, samo jos i na mobu fali isto

Glava Dole

Dobro, to si ti, mnogi su se zalili na obavestenja, neki na preterane vibracije [rofl] [rofl] [rofl] Neki pisali u fazonu da telefon ne prestaje da im svira pa su izasli iz grupe... zato kazem za one koji bi da budu tu inace a smetjau im obavestenja na svaku drugu sekundu... ja sam poludeo takodje u prvih 10min dok nisam ugasio kad je od poruka krenuo da udara ko melodija [rofl] I nisu sranja nego zajebancija ko i ovde, caskanje kad ko moze itd :)

UFF

forum vec imamo, nema potrebe da pratim iste ljude na vise razlicitih mesta, nije da smo se tamo skupili sa razlicitih lokacija zar ne?

mareskin

Citat: Milos96 poslato 01 Jul, 2017, 01:15
Dobro, to si ti, mnogi su se zalili na obavestenja, neki na preterane vibracije [rofl] [rofl] [rofl] Neki pisali u fazonu da telefon ne prestaje da im svira pa su izasli iz grupe... zato kazem za one koji bi da budu tu inace a smetjau im obavestenja na svaku drugu sekundu... ja sam poludeo takodje u prvih 10min dok nisam ugasio kad je od poruka krenuo da udara ko melodija [rofl] I nisu sranja nego zajebancija ko i ovde, caskanje kad ko moze itd :)

Ode baterija za upola vremena
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Da jbt i ja sam primetio... :o [facepalm]

castor

Ja nemam tih problema. Viber ima opciju smart notifications, obavijesti za prvu, ako ne proèita¹ tu onda obavijesti da ima¹ jo¹ poruka i to je to. Onda nakon nekog vremena opet pusti samo prvu, koju opet ako ne proèita¹ tu onda obavijesti da ima¹ jo¹ poruka i tako u krug. Da nema toga, lipsao bi'...
It's the ride that matters, not the bike…

FJCharlie

sa malim zakasnjenjem, veliko hvala Grofu na ustupljenoj garazi za mene i devojku tokom exita :)