Glavni meni

Treba mi vrlo bitan deo, bez koga se tesko vozi.

Započeo Zika, 28 Jun, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zika

@Lazic
Mog`o bih ja to na "yabadabadoo" al`mnogo semafora do kuce  ;D
Ili u manijackom stilu, da uhvatim sajlu sredinom kombinerki, na vrh kombinerki stavim selnu(vezicu) da stisne sajlu i taa-daa imam i polugu i rucicu :P Ali mi je previse k`o u Kusturicinim ostvarenjima.  [rofl]

Revolucija je dao doprinos u vidu kontakta, cimacu coveka (motodelovi) opet danas, jer mi se nije javio juce  :'(

Lazic

Kad ima¹ kvaèilo staje¹ na semafore ??? Sva¹ta... ;D ;D ;D

Zika

Sad sam fin, uglavnom  ;D
Jer motore vozim od 2008-9, a dozvolu sam konacno dobio (i to legalno) pre manje od godinu dana  [rofl]

Lazic

Uuu, ja sam polagao 2010-te, samo sam 2 godine vozio bez... :D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 04:21
Citat: Zika poslato 28 Jun, 2017, 19:54
Motor je trenutno kod majstora, u drugom gradu, i trebao bih da ga dovezem nazad krajem sledece nedelje, ali ako slucajno nista drugo ne upali, fala na savetu  :)
I to n'ume¹ bez kvaèila? :D Jedino ako ima prekidaè pa neæe d'upali drugaèije... ;D

Ovako? :)

! No longer available

Inace, otkad imam motor mislio sam da je prekidac neispravan jer je mogao da pali samo u neutralu... i sad kad je letela glava dole raskacio sam sve one dzekove, kad sam sve sklopio nazad ladno mi proradilo i to :) Sad hoce da pali i u brzini sa pritisnutim kvacilom :) Da l' bila neka oksidacija na nekom kontaktu il sta nem pojma, sve u svemu sad bi mogao i da pali bez gurke cak :) Ali ni onako nije problem pogurati dva koraka i teraj dalje :)

Zika

Znam kako ide  [clapp] , ali neka fala...

Eh, to su bila vremena, kad su bila 3 saobracajca sa starim BMW-ima ,za ceo BG... a onda dosle Aprilie,Guzzi-i, GSX-Rovi u paketu sa novim zakonom   [bejzbolka]

No, jos neko neku ideju za rucicu, ili mozda ide u Pestu umesto na more  8) (more je tako "mainstream"), budite originalni idite u Madjarsku na odmor   :P

ЯЭВОЛУТИОН

radak veri aluminijum u kumodrazu...tarska ulica do kraja desno
ispod kapije beograda RUDO vari barbulj
u zarkovu vari
na vidikovcu
....svako ko ume da vari moze ti zavariti jebenu rucicu kvacila....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Наручи да ти пошаљу поштом. Или из Пеште или директно из Кореје.
Друштво за заштиту од животиња

Zika

Gabor (motodelovi) je javio danas da moze da nabavi rucice od preko (7-12 dana)   [klanjam_se] [yahoo] 

A problem nije sa varenjem, vec sa tim sto sam ja iskomplikovao lepljenjem [facepalm] , i sto je rucica jos uvek na motoru (tj jedan deo na motoru, drugi u blizini [rofl] ) u drugom gradu.

Hvala svim na pomoci, mislim da je ova "nabavka" resena  [cheers]

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Zajebao si stvar u samom startu, trebalo je odmah da zavaris, barbulj ti ne bi uzeo vise od 1000din, inace covek je bajker isto, u stvari verujem da nijedan varilac ti ne bi uzeo vise od toga

Zika

Ovo sa smrt-klestima je genijalno. [clapp]  Ja, amater mislio sa obicnim moto-canglama  i selnama/vezicama,ali slicno bi izgledalo ;D

Znam, nego sam racunao da Guevara ima rucicu (kao sto im pise na sajtu) , pa sam dan pre nego sto sam trebao da teram kod majstora saznao da je nemaju, i trebalo mi je instant resenje koje ce preziveti 100-tinak km.  [zvizdi]