Glavni meni

Motorom Kosjeriæ-Foèa-Sarajevo-Mostar-Trebinje-®abljak-Kosjeriæ 23-25.06.2017

Započeo mareskin, 26 Jun, 2017, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

https://goo.gl/maps/scr4rcYp6As

Drugar i ja napravismo mali odmor i odosmo na vo¾nju na relaciji Kosjeriæ-Foèa-Sarajevo-Mostar-Trebinje-®abljak-Kosjeriæ nekih 800 km u tri dana.

Odvezli smo u dahu ovu relaciju. Noæenje u Istoènom Sarajevu Hotel M3, zatim u Trebinju u Hotelu Leotar. Sme¹taj vrlo korektan. Predeli po kojima smo vozili su fenomenalni. Vreme nas je poslu¾ilo uz malo ki¹ice nekoliko km posle Ðurðeviæa Tare u povratku.
Lako smo re¹ili pitanje parkiranja motora u Mostaru po¹to kafiæ do koga smo stigli naplaæuje parking (nalazi se na par desetina metara od mosta), a stvari mo¾emo da ostavimo u ¹anku na èuvanje.
U Hotelu M3 sam veæ odsedao, a hotel Leotar je renoviran i jo¹ se renovira. Sobe su odliène.
U Mostaru je temperatura neverovatna, a i Trebinje je poznato kao vreo grad. Imali smo u su¹tini sreæe sa tim. Èim krene vo¾nja mnogo je lak¹e. Dodu¹e drugar ima malo deblju moto opremu, pa mu nije bilo lako.
Sve u svemu mnogo dobrih i novih puteva. Pizdeli smo na "grebani asfalt" malo u BIH, a vi¹e u CG. Kao da vozi¹ po ledu, a oseæaj nije ni malo prijatan po¹to ako naletim u krivini nosi me van. Malo je falilo da se spucam u Mercedesa.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Imao sam ozbiljniji aparat, ali ga nisam ni vadio iz torbe. Ovo sam onako okinuo telefonom.
Toliko smo bili željni vožnje motora da smo jedva čekali da krenemo dalje.
Vrlo malo sam vozio prošle i ove godine. Više obaveze i manje loše vreme su doveli do toga da sam željan vožnje.
Imam i jedno sat video snimka sa kamerice. I to me mrzelo da palim i menjam bateriju. Samo lagana vožnja da bi se malo razmrdali i spremili za put u Grčku.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

jebes foto aparate, bitno da ste se lepo navozali.

al aj okaci to sa kamere, ne bilo ti tesko. :D

Boban_m

Nema nijedne slike ja(g)njetine iz onih pecenjara kod Jablanice, znaci dzaba si isao :P

mareskin

Citat: Boban_m poslato 27 Jun, 2017, 01:30
Nema nijedne slike ja(g)njetine iz onih pecenjara kod Jablanice, znaci dzaba si isao :P

Nismo mi hipsteri. Mi kad je*emo mi je*emo. Ne slikamo :D
Taj oseæaj kad si ¾eljan vo¾nje i kad se vozi¹ takvim putevima je stvarno poseban.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu