Glavni meni

Kingzon player

Započeo viper, 26 Jun, 2017, 15:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: OKi poslato 03 Jul, 2017, 20:55
Citat: Biker-Boy poslato 03 Jul, 2017, 15:21
Citat: Milos96 poslato 01 Jul, 2017, 01:05
Ma kakvi kondomi, to je za sise... kesa iz supermarketa, gumica za tegle i cepaj... kosta stara kajlo, je l' tako? [rofl]
A sta cemo mi kojima nam je tesna ta gumica za tegle? :D 
Jbg, stavis pretesnu gumicu i padne kita ko upucana :D

Odseci taj deo, gde se lomi !

I tim cinom da unesrecim stotine zena sirom zemlje? Nemam srca :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Amos

Citat: UFF poslato 01 Jul, 2017, 00:56
Citat: Amos poslato 30 Jun, 2017, 19:40
Citat: UFF poslato 28 Jun, 2017, 07:31
Poklanjam aktivne zvucnike logitech Z-640 !

tj vec sam ih poklonio sestri ali sto da ne otvorim temu da svi vide kako sam siroke ruke i da se malo ponadaju? :D
Evo ja da se zapljunem....
Pih sad videh da nudis zvucnike koje si vec poklonio...
Moze nesto drugo, cisto da ne bude da nisi ovde nista poklonio?
Unapred zahvalan...

moze
poklonim ti durexov kondom, istekao mu DOT jer ja ne jebem od kad sam krenuo da se drkam sa kucom i dvoristem.  nemam kad
ma poklonim ti 10ak komada (imam sigurno vise) a to sto je rok istekao ne znaci da ce da pukne kao romed, samo ga ipak vadi na vreme za svaki slucaj


daj adresu na pp  [cheers]
Spremno u borbu protiv bele kuge...

Hattrick

Ma koji kurac krasni, vulkaniziras stojka, i drmas redom, nema zime  :)

Lazic

Citat: clutch&brake poslato 03 Jul, 2017, 20:44
Nije uredu. Kada si se omlatio clanovi ovog foruma su ti bili podrska kao braca rodjena. slali razno razne drangulije i bodrili te kao najrodjenijeg. okacis da poklanjas ovde i onda poklonis na bjb koji velika vecina ljudi ovde ne voli i ti to jos napises.
Pa sada idi pij pivo sa njima i njima kukaj kako ti je lose.
Èekao si da debeli bude banovan na 4 godine da bi rekao ne¹to lepo o njemu... ;D :-*

I ostavite èoveka na miru, nije razmi¹ljao, sigurno ne poklanja stvari zato ¹to je kvaran... :o :D Uostalom prva poznanstva ovde su poèela tamo godinama pre... I ja sam tamo bio banovan godinama pa povremeno ne¹to napi¹em... U mojim temama...

milomir22

Nego, cisto informativno, koja je najvisa temperatura koja se postize tom vulkanizacijom? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Ma opusteno, nije nista strasno ;D


Lazic