Glavni meni

Ukraden motor Honda CBR600 F4i Sport

Započeo DENiRO77, 26 Jun, 2017, 13:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole


Hattrick

Pricao sa ortacima prosle godine, onako neobavezno, o velikim kilometrazama koje pojedini od nas ubijaju, o opasnostima na dugim putevima i ostalim budalastinama, i ja onako nonsalantno: "Ma opusteno, vise od 15 godina nisam imao udes". I jos u toku veceri mi se non stop vrzma po glavi: "Jbt, stvarno cudno, presao karambol kilometara, i 15 punih godina ni najmanji udes, ni kolima ni motorom, ni svojom ni tudjom greskom, bas imam srece".
Posle tog izgovorenog sranja i cudnih misli, u 8 meseci 3 komada, od kojih sam u 2 bio povredjen, a nijedan mojom greskom ili krivicom. Ali sam zato lepo naucio skolu, zacepi gubicu, i ne razmisljaj o glupostima, kad nemas sta da kazes pametno. :D

Glava Dole

Pa onda kosta jos jedan primer... rekao kako nije pao bem li ga koliko godina, dozivi udes... posle meni kaze " je l' sam ti reko da ne padnes" , oguli se ko banana minut kasnije... znaci neosporivo je da necega ima :)

idanijel

Covek u Sabcu je nagrabusio,ostavio keca sa kljucevima i neki klinac ukrade ibpovredi zenu neku ,kasnije ga tuzili za ogromne pare-sreo ga ja ispred suda strajkovao gladju.

Kostić

#24
ovaj motor je mazno neko iz kraja, ko tuda èesto prolazi, kad je video kljuèeve. treba pronju¹kati kod lokalne gilipterije, mo¾da je i negde sakriven u blizini. dao bog, bud¾aka kolko oæe¹ ima gde mo¾e da se sakrije. nije tipovan pa organizovano maznut. pitanje je koliko je kvaran taj ¹to je mazno, da ne poku¹a da ga uda negde ili raskupusa. valja pomno pratiti delove i interesovati se kod svih koji valjaju iste. i ¹to vi¹e buke na netu. i milion slika. onda i oni ¹to muljaju pa kupuju kradeno da znaju, oæe malo da zaziru i da se preraèunaju kolko se isplati. da je tipovan pa odma za bulgare, druga stvar. al motor je grant u nekom ¹teku u gradu... i noæu ¹to vi¹e vozikanja i nju¹kanja oko gilipterije po kraju. noæu dobiju elan pa izaðu... i ko od lokalne gilipterije gde ima plac, vikendicu, selo i slièno gde mo¾e da se ¹tekuje. jednom je jedam majmun tako ukrao motor sa kljuèem u bravi i oterao na plac u ¹upu, al sutradan ujutro se pojavio auto sa nekim likovima pa je malo plakao, nije ga mnogo bolelo, samo malo tek da ne zaboravi. motor je imao gps.... a gospodim majmun nije znao. al je znao kad je vido kljuè u bravi da ukrade....

Lazic

#25
Pre 6-7 godina sam oti¹ao 15 dana na odmor i tek po povratku kad sam hteo na motor shvatio da nema kljuèeva. Preturio ceo stan pre nego ¹to sam pomislio da nisu u bravi... Uredno sam stavio disc lock i oti¹ao na odmor...

Sad slu¹am kako neko u kraju zavræe u blokadu kao tuð... Jebem ti 16-ti sprat, noæu èujem kilometrima unaokolo...


©erovao na fb...

ProjectLord

Meni se jednom desilo da sam zaboravio kljuc u bravi od sedista, skoro dve nedelje motor stajao na izvolte ispred zgrade. Neznajuci gde je kljuc, resio da slepam motor u Zemun kod coveka koji kodira, 150e mi trazio. Izadjem ispred zgrade da spremim motor za slep.... kad gle cuda... :D
A isto tako za prosli auto moto sajam, parkiram se kod stepenica za prolaz kroz tunel, zaboravim kljuc u bravi, proslo je bar 10000 ljudi tog dana pored njega... imao sam ludu srecu da niko nije primetio....

Glava Dole

Bas zato sto je na tako prometnom mestu ostavljeno i nije, a primetili su mnogi verovatno... ali svi pretpotstavljaju da si tu negde cim je kljuc u bravi tako da niko ne sme :)

Major

Citat: DENiRO77 poslato 26 Jun, 2017, 13:58
Pozdrav bajkeri,

Ukraden mi je motor izmedju petka i subote u Bloku 33 tokom noci. Motor je Honda CBR600 F4i 2002. god. sa sportskim repom, skroz crn, sa crvenim silikonskim rucicama. Sa desne strane je izguljen od pada, slike u prilogu. Na repu ima nalepnicu 600F, na sredini Honda logo, napred CBR. Registarska oznaka BG12-738. Ima Leovince karbon top - sivkasto crne boje. Retrovizore sa migavcima sa karbon imitacijom.

Obzirom da sam kljuceve ostavio na izvolte u bravici na repu (shaban) tokom noci, moguce da ga je neki klinac uzeo da se vozi sa weekend... pa ga ostavio negde... Tek sam jutros izvalio da nema ni kljuceva a ni bajka...  Prijavio sam miliciji sve okolnosti. Ako negde primetite bajk sa slike molim vas pozovite me na 064/1111200 ili prijavite miliciji. Moze i na mail: z.simic77 at gmail dot com. Hvala!

Pozdrav,

Zoran






Da bude i na drugoj strani.
Ako nesto primetimo javljamo ti.

Lazic


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 03:00
Jo¹ ni¹ta... :(

iskreno ja nisam optimista ... zelim da nadje motor
ali mora biti svestan da ce to bit rascerupano ono tipa
do maksimuma ... koliko sam pratio kod nas prvo se
poskidaju ti fensi leo vinci itd auspusi pa onda idu plastike
dole pa onda sat .. kljeskta prednja ... vile .. gume ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel

#31
 :(

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2017, 09:29
Citat: Laziæ poslato 30 Jun, 2017, 03:00
Jo¹ ni¹ta... :(

iskreno ja nisam optimista ... zelim da nadje motor
ali mora biti svestan da ce to bit rascerupano ono tipa
do maksimuma ... koliko sam pratio kod nas prvo se
poskidaju ti fensi leo vinci itd auspusi pa onda idu plastike
dole pa onda sat .. kljeskta prednja ... vile .. gume ...

DZ promeni avatar-a, ovaj bi ti vise pristajao :)




megaidiot


Lazic


mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

Stiglar... Ima onaj mr.pooo kako vec ...
Turi si u licnu kartu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

OKi


stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jun, 2017, 19:34
Stiglar... Ima onaj mr.pooo kako vec ...
Turi si u licnu kartu ...
Ne znam ko je taj. Iz nekog crtaca?  8)