Glavni meni

Ukraden motor Honda CBR600 F4i Sport

Započeo DENiRO77, 26 Jun, 2017, 13:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DENiRO77

Pozdrav bajkeri,

Ukraden mi je motor izmedju petka i subote u Bloku 33 tokom noci. Motor je Honda CBR600 F4i 2002. god. sa sportskim repom, skroz crn, sa crvenim silikonskim rucicama. Sa desne strane je izguljen od pada, slike u prilogu. Na repu ima nalepnicu 600F, na sredini Honda logo, napred CBR. Registarska oznaka BG12-738. Ima Leovince karbon top - sivkasto crne boje. Retrovizore sa migavcima sa karbon imitacijom.

Obzirom da sam kljuceve ostavio na izvolte u bravici na repu (shaban) tokom noci, moguce da ga je neki klinac uzeo da se vozi sa weekend... pa ga ostavio negde... Tek sam jutros izvalio da nema ni kljuceva a ni bajka...  Prijavio sam miliciji sve okolnosti. Ako negde primetite bajk sa slike molim vas pozovite me na 064/1111200 ili prijavite miliciji. Moze i na mail: z.simic77 at gmail dot com. Hvala!

Pozdrav,

Zoran






idanijel

Iz garaze ili sa ulice? Sranje bas

Glava Dole

Desavalo se i meni da zaboravim kljuceve, ziv covek mora da pogresi... jbg, bas sranje, nadam se da ces naci i motor i pozajmljivaca i najebati mu se majke majcine :) Cacak je pokriven, ako se pojavi ovde(za sta je sansa minimalna al dobro) pratim ga :)

DENiRO77


Hurricane

...koliko si goriva imao u njemu?

u tom radijusu je negde ostavljen, verujem da æe¹ ga naæi


obavezno objava na fb, neko æe ga prepoznati veæ

DENiRO77

Citat: Hurricane poslato 26 Jun, 2017, 14:22
...koliko si goriva imao u njemu?

u tom radijusu je negde ostavljen, verujem da æe¹ ga naæi


obavezno objava na fb, neko æe ga prepoznati veæ

Objavio. Za oko 100km, mada moze da natoci sa kljucem od kontakta.

DebeliZmaj

tocenje je vezano za to da ili kupi kantu goriva negde ili ako
je bas glup sipa napumpi .. a napumpi traze skines kacigu.. uglavnom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

da li snimak sa pumpe moze da se koristi na sudu?
u krugu od 100km je pola srbije, da li ce neko da ga trazi na snimku na pumpi u kovinu ili u lakjovcu?
iskreno, znamo koliko se panduri cimaju i trude, ne verujem da neko ima strah da ga snime na pumpi.

jedino da ga primeti neko ko vidi na fejsbuku da je ukraden motor, pa prijavi.

UFF

snimak ne moze da se koristi na sudi i zmaj lupa ne moras da skidas kacigu, gledaju te cudno ali ti niko ne sere

DENiRO77 dobro je sto si napisao deteljana opis kako bi se motor prepoznao ali ne pisi previse detaljan jer ce te zvati prevaranti za otkup a motor nikad ni videli nisu
njih pitaj za model guma i koji je dot a ako ne znaju reci im da ga puse i da slobodno zapale motor ili ga iseku u delove cime ce i pokusati da te ulase jer isao sam vec u hrvatsku i bosnu u potragu za vozilima koja su im ukrali i oba puta su naravno bili prevaranti koji su do podataka o ukradenom vozilu dosli preko fb-a ili foruma

Kostić

au roðaèe... kakav bedak. u mom selu ga nema, ako nabasa æe javimo. i ja sam par puta ostavljao kljuè u bravi, al sam ga pokrivao... usput, lik u crvenoj majci na nekom tomosu ili ne¹to slièno, nije skuter ima neku crnu kacigu ko za bajs il za one mopeda¹e, tipovo moj motor pre pola sata... al me video da ga gledam pa oti¹o

banevuk

Citat: UFF poslato 26 Jun, 2017, 23:01
snimak ne moze da se koristi na sudi i zmaj lupa ne moras da skidas kacigu, gledaju te cudno ali ti niko ne sere

DENiRO77 dobro je sto si napisao deteljana opis kako bi se motor prepoznao ali ne pisi previse detaljan jer ce te zvati prevaranti za otkup a motor nikad ni videli nisu
njih pitaj za model guma i koji je dot a ako ne znaju reci im da ga puse i da slobodno zapale motor ili ga iseku u delove cime ce i pokusati da te ulase jer isao sam vec u hrvatsku i bosnu u potragu za vozilima koja su im ukrali i oba puta su naravno bili prevaranti koji su do podataka o ukradenom vozilu dosli preko fb-a ili foruma
Сваки снимак па чак и преко мобилног ако карактерише чинјенично станје догађаја или ти кривичног дела је валидан.Знам поуздано да је ухваћен починитељ дела на основу снимка из ауто са камере на шофершајбни

megaidiot

ali da li je i osudjen? znam da su ljudi donosili kvalitetne snimke obijanja svojih prodavnica i nisu mogli da ih iskoriste na sudu.
Citat: kosta66 poslato 26 Jun, 2017, 23:07
tipovo moj motor pre pola sata... al me video da ga gledam pa oti¹o
ma jok, paranoican si, mozda je gledao juga. ;D

Glava Dole

nateraste sad i meni paranoju... gazdarica na spratu podigla roletnu upravo a zvucilo ko da je neko pored mog prozora gde mi i stoji motor... izleteo sa kuhinskim nozem i lampom ko debil ono nema nikog i vidim sta je u pitanju [rofl]

Hattrick

Ne brini nista za Hondu, ako se pojavi na Karaburmi, istalicemo se svi za delove, i svima dobro :D

Drkam se, javljam  ;)

clutch&brake

Citat: Milos96 poslato 27 Jun, 2017, 00:37
nateraste sad i meni paranoju... gazdarica na spratu podigla roletnu upravo a zvucilo ko da je neko pored mog prozora gde mi i stoji motor... izleteo sa kuhinskim nozem i lampom ko debil ono nema nikog i vidim sta je u pitanju [rofl]
Sta ti tesko. Skini glavu svako vece pred spavanje da budes siguran
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

megaidiot


Glava Dole

[rofl] [rofl] [rofl] Ovo mora da mi je neki dalji rodjak, samo sto je zaboravio na slajfovanje siceva :)








Hurricane

..podsvest je èudo, pod utiskom ove teme doðoh sa posla oko 16h, oti¹ao u stan odspavao i sad u 23h krenuo iz stana, nema mi kljuèa nigde, siðoh dole ono kljuè u bravi celo popodne na izvolte..

Ne de¹ava mi se to inaèe..

Glava Dole

Kako, zasto... pojma nemam ali ja tvrdim da necega ima, glavu mogu da dam... cist primer moja yamaha, radila normalno i secam se kao da je juce bilo bas i tacne raskrsnice kod lukoil pumpe u cacku kad sam pomislio na klipove, ventile, kako sta radi cisto onako jer mi bilo dosadno a kulirao lagano pa se svasta neobavezno motalo po glavi, a nije mi bilo do diviljanja... i pomislim u glavi nesto u fazonu "zamisli da dodje do havarije i mora da se otvara, sta bih radio", i jos pljucnem u kacigu koju sam posle brisao vlaznim maramicama iznutra [rofl] ), onda napisem na forumu radi ko sat... bum... krenula dobro poznata jebanijada, misao od koje sam se plasio kod lukoil pumpe mi se dakle ostvarila bukvalno maaalo posle toga, bez otvaranja nije bilo sanse da sastavi sve i da dubim na trepavicama :) Podsvest definitivno moze i da utice na realne situacije, ko to ume da kontrolise kako mu odgovara taj je car... a kod mene uvek sve bude obrnuto jbg [rofl]

Andreja

Pre nekih meseèak dana, na putu za Arilje pomislih "jebotee, ¹ta je ovo, skoro 200km i nije mi se upalila rezerva. Da vidi¹ sad kad rezerva uop¹te ne radi i ostanem bez goriva." Pet sekundi kasnije blop blop broooooooooooooo... Kad sam sipao gorivo dan ranije, nisam prebacio na ON nego ostalo na rezervi. Pet sekundi bukvalno nije pro¹lo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D