Glavni meni

istina o zippo upaljaèima

Započeo Kostić, 25 Jun, 2017, 20:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Jun, 2017, 23:21
zippo je u americkoj vojski duzen kao deo pribora....zapravo je sluzio za  podgrevanje hrane i paljenje vatre u vijetnamskim dzunglama....benzin za njega je takodje bio deo pribora jer bez njega nebi zapalio nista u onolikoj vlazi....cetri zippo upaljaca podgrevaju konzervu hrane...nesto slicno smo i mi imali u JNA....neki reso na bazi goriva u konzervi....ali je on morao da se zapali necim...

vojni gorionik ;) ... sto se slatko podgrevala konzerva sa pasuljem na njemu :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 25 Jun, 2017, 22:49
cemu sluzi to sranje ako si nepusac i zatreba ti jednom u par meseci?
pouzdanost na vetru i svim uslovima ode u kurac ako ga ne punis cesto a sto bi ga punio ako ne pusis?


neke stvari ima¹,bez obzira da li ti trebaju ili ne....,ni jedan nisam ja kupio dobio na poklon..,znali ljudi da ne pu¹im,ali mi kupili,jednostavno..
jin-jang

Lazic


Damnmoto

U jednom trenutku je malo falilo da rasprodam svoje upaljaca







Lazic

Ovaj prvi je predposlednja generacija obele¾avanja datuma crtama... 1986-te su sa kosih crta pre¹li na rimske brojeve za godine, VI je bila 86-ta, a slova za mesece, A je bio januar, L decembar. Po poslednjem obele¾avanjem ide slovo za mesec, a godine su dvocifrene...

UFF

a mora da se puni na svakih koliko ili ne radi?

najpouzdaniji jbt

Lazic


Kostić

nov dr¾i i do sedam dana. imam neki nov (35 e ;D ) kameleon presijava, dr¾o 7 dana a pripalim i do 30 komada smotanog dramiæa. stari razlokan dr¾i dva dana na stend baju ;D


upaljaè na plin dr¾i dugo, al na plin valja samo brener. da mo¾e da se baci na neprijatelja ;D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


UFF