Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Kupi fmx ako ti se svidja I teraj [cheers]

Gavrolini

Citat: drager95 poslato 02 Maj, 2018, 00:22
Nije mi rekao da je "vrh" motor ,nego da je dobar za pocetnika i sto se tice snage okej.
A i zbunjete me malo,kazete da ne nalazim motor i da je svaki dobar od tastature,a onda kad pomenem jedan koji mi se svidja taj ne valja kao da je bas totalno smece od motora  [neampojma]
Ja sam hteo da kupim bandita 650 , ali kontam da bih morao da budem fokusiran non stop da ne poletim u nebo jer je to za mene kao pocetnika prebrzo i pun snage.Nekako bih FMX opustenije vozio skroz.Znam da nije snazan ali kontam da bih se lepo naucio na njemu  [motor]
Upravu si...kupi fmx

UFF

imas li ti 3.000eur za taj tvoj prvi motor da te odmah resim muka i problema?

Lazic

Citat: drager95 poslato 02 Maj, 2018, 00:22
Nije mi rekao da je "vrh" motor ,nego da je dobar za pocetnika i sto se tice snage okej.
A i zbunjete me malo,kazete da ne nalazim motor i da je svaki dobar od tastature,a onda kad pomenem jedan koji mi se svidja taj ne valja kao da je bas totalno smece od motora  [neampojma]
Ja sam hteo da kupim bandita 650 , ali kontam da bih morao da budem fokusiran non stop da ne poletim u nebo jer je to za mene kao pocetnika prebrzo i pun snage.Nekako bih FMX opustenije vozio skroz.Znam da nije snazan ali kontam da bih se lepo naucio na njemu  [motor]
Ti si zaista od manijaka oèekivao koristan savet... ??? :o [rofl]

drager95

Citat: Laziæ poslato 02 Maj, 2018, 02:18
Citat: drager95 poslato 02 Maj, 2018, 00:22
Nije mi rekao da je "vrh" motor ,nego da je dobar za pocetnika i sto se tice snage okej.
A i zbunjete me malo,kazete da ne nalazim motor i da je svaki dobar od tastature,a onda kad pomenem jedan koji mi se svidja taj ne valja kao da je bas totalno smece od motora  [neampojma]
Ja sam hteo da kupim bandita 650 , ali kontam da bih morao da budem fokusiran non stop da ne poletim u nebo jer je to za mene kao pocetnika prebrzo i pun snage.Nekako bih FMX opustenije vozio skroz.Znam da nije snazan ali kontam da bih se lepo naucio na njemu  [motor]
Ti si zaista od manijaka oèekivao koristan savet... ??? :o [rofl]
Haha ,pa sto da ne :D
S obizorm da oko mene apsolutno niko ziv ne vozi motore ,svaki savet mi dobro dodje
Realno da mi niste odgovarali ovoliko nista ne bih znao apsolutno
Da imam A kategoriju punu, i da imam neku ekipu motordzija oko sebe ,to bi islo mnogo mnogo brze siguran sam

nesic1

Citat: UFF poslato 02 Maj, 2018, 01:58
imas li ti 3.000eur za taj tvoj prvi motor da te odmah resim muka i problema?

za svaki slucaj citat, da ne bude da od silnog citnja nisi video

Lazic

Doðe¹ na neko okupljanje èime god, imaæe¹ brdo motord¾ija oko sebe, naje¹æe¹ se mesa, napiti rakije i piva i naduvati trave, nema ¹anse da ne naðe¹ motor koji ti odgovara... :o ;D [cheers]

mkt

tad mu motor vise nece ni trebati  ;D ;D

Hattrick

'
Citat: nesic1 poslato 02 Maj, 2018, 11:32
Citat: UFF poslato 02 Maj, 2018, 01:58
imas li ti 3.000eur za taj tvoj prvi motor da te odmah resim muka i problema?

za svaki slucaj citat, da ne bude da od silnog citnja nisi video

Ma trla baba lan, nema od toga nista.

Lazic

©to? Prod'o bi Uff motor odma'... ;D

Hattrick

Hahahahhahaha kupio bi i drager odmah, da nije u silnoj brzini citanja omasio post. Sad gotovo jbg, nema nazad. :)

drager95

Mozda i napravimo posao,nije nista iskljuceno :DD

bobangsxr

Sta je bilo sa te 3000... ima ih ili ne  [neampojma]

Ivicat


Hattrick

Prva rata  [andjeo] Ostalo moze da odradi.  [rofl]

UFF

motor inace ni ne prodajem ali nemam kad ni veci da vozim pa ne znam iskreno sta ce mi dva   [neampojma]

crf250l za njega idealan

ali nisam siguran da je kupac

da li su finansije ili femkanje problem saznacemo :D


jbg prvi motor se samo jednom kupuje a on ne zuri da izgubi nevinost

Glava Dole

Ma hattrick je na to i mislio... tj. prazne price i u pravu je ;) Prvi motor se sigurno ne kupuje tako ako se uopste zeli.

Lazic

Kad sam odluèio da kupim motor, trebalo mi je skoro 6 meseci da sklopim kockice za buðavog Kineza... :D
Kad sam re¹io da ga promenim, sve be¹e gotovo za 15 dana... :D

drager95

Pogledano vise motora ovih dana,i definitivno sam se zaljubio u Yamahu XT 660 ,definitivno je to smer u kom cu sad da idem odnosno da trazim dobar primerak  [motor]
Ako neko zna nekog ko bi mozda prodao XT-a nek mi javi  [yahoo]

OKi

Citat: drager95 poslato 06 Maj, 2018, 15:37
...definitivno je to smer u kom cu sad da idem odnosno da trazim dobar primerak...
Znaèi  ove godine bez motora  [flashing]