Glavni meni

Kawasaki zx9r 2000

Započeo Grof, 24 Jun, 2017, 10:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof

Kawasaki zx9r 2000 godi¹te, voljen, ma¾en i pa¾en, prav i zdrav .Pre¹ao 43000km. Kod mene je èetiri godine, ja sam drugi vlasnik u Srbiji, motor je uve¾en iz Italije. Sa motorom nikada nije divljano (prednjak/zadnjak, pun gas u crveno u prvoj/drugoj) , nije vo¾en na stazi, pucano po skupovima. Kori¹æen za putovanja. Motor je redovno odr¾avan, servis ulje + filteri uradjeno pre 300km, nov akumulator, pro¹le godine na¹telovani karburatori i ventili, kupljene obe nove gume koje su pre¹le 1500km, prednji i zadnji disk dobri, semerinzi na vilju¹ci dobri kao i le¾ajevi, lamela i menjaè dobri, lanac i lanèanici dobri. Motor ne tro¹i ulje i lepo radi bez ikakvih ne prirodnih zvukova i dimova. Od dodatne opreme: MRA bubble vizir, podrep, LSL slajderi, dodatni blatobran, podmazivaè lanca, alarm. Motor je imao blago klizanje na boku i sva o¹teæenja su na slikama, sem toga drugih o¹teæenja nema, sve su plastike i nalepnice fabrièke. Razlog prodaje.... za prve dve godine sam pre¹ao sa njim 2000km zbog razmimoila¾enja u jednaèini pare/slobodno vreme/vremenske prilike pro¹le sezone sam napravio oko 5500km jer su se ipak neke kocke poklopile no za ovu sezonu su sve prilike da æe motor da stoji ¹to mi je veoma frustrirajuæe. Od ulaganja... ja lièno bih re¹io izduv iako se ka¾u lepo èuje ali se meni nesvidja kako stoji i voleo bih da stavim fabrièki. Zamene me ne zanimaju eventualno skuter od 50-125cm3 kineski ni u kom sluèaju. Uz motor ide jo¹ nosaè za kofer i kofer od 42l. Cena 2400 eura fiksnih.  ...naravno ako se proda preko foruma za forum ide 50e
Telefon : 069650060


























Lazic


Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

slave74

Od japanaca najlepsi motor svih vremena..Linija ne moze da zastari..
Lep motor, kvalitetan, a jeftin. Kawasaki..

Grof

Motor na¹ao kupca.... ostaje u familiji..... meni ipak ¾ao... ali jbg valjda æe jednog dana  opet biti para za ovu ljubav...

Grof

P.S: Kada zavr¹imo finasiski deo UFFe oèekuj uplatu za forum.

makinjo

Bravo momci 😁😁😁

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Glava Dole

Odjednom uplata za ihahaaj clanova, respect  [klanjam_se] Nadam se da ce se uskoro ukazati prilika za drugi :)

Boban_m

I ko je kupio na kraju...?

Grof

... javiæe se valjda...


Boban_m

Primopredajom novca oslobodjen si cuvanja tajne ;D

Sta je ovo danas. Ja lajem na sva usta da kupujem motor onog momenta kad mi to padne na pamet a ova moderna vremena ic ne kontam.

Grof

Kada se obavi primopredaja trgovina je zvanièno pala i le¾u parice za forum kako je obeæano :D

Za sada je stvar dogovorena izme¹u dva d¾entlmena. Kada kod kupca osvane motor on æe se pohvaliti na sva usta (nadam se).  :)

A i ja kada ne¹to kupujem ili kupim se hvalim.... ali prodajom na¾alost sada nebih... da ne ka¾em da je u kuæi dan ¾alosti, svi smo a posebno gospodja mi bili jako vezani za zelenka.

Lazic

®ao mi k'o da sam ja morao da prodam motor...


@Boban:
Èudan bre neki svet... ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 26 Jun, 2017, 01:11
®ao mi k'o da sam ja morao da prodam motor...


I meni... pored takvih prijatelja neprijatelji ti ne trebaju -.-

UFF

Citat: Grof poslato 25 Jun, 2017, 16:18
P.S: Kada zavr¹imo finasiski deo UFFe oèekuj uplatu za forum.

hvala  [cheers]

kako napreduje taj finansijski deo?

Grof

Uff- e motor na¾alost nije prodat preko foruma ali sam èoveka ipak upoznao preko ovog foruma dok ga nije napustio, tako da æe¹ dobiti naknadu  ;)

mrle

ja mislio da su ¾ena i deca veæ potro¹ili sve :)

Grof

Za sve ostale kapiram da nije tajna motor je oti¹ao kod Bikoboy-a i "bolesnik" je do sada iaznjeo gomilu sitnica koje ja nebih ni takao ali svi znamo kolika je onaj picajzla.

Grof

Mrle ubi¹e za more ali se ja nedam , nisam prodao najmiliju stvar u kuæi da bi oni i¹li da sole dupe... ko ih jebe kada uteram motor u gara¾u opet tada æe i oni na more.

Lazic

Jesi lupio ¹akom o sto? ;D