Glavni meni

k: karter za xj 600 s diverziju 1995 ...

Započeo DebeliZmaj, 21 Jun, 2017, 15:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Auuu, ¹ta si mu rekao, sad æe da pretopi karter... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

jok bre samo sekacem udarim po navoju....dobije karter isti ko sto ima....

nego DZ vidi neki hardic za lapop....treba mi za ekstern hard...ne mora veliki....kao otkupnina...


p.s.
DZ malo podjebavamo....pola vijagre...aj svrsti da se vidimo...znas da ja mislim da si bolji nego sto zapravo jesi.... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Jun, 2017, 22:31
jok bre samo sekacem udarim po navoju....dobije karter isti ko sto ima....

nego DZ vidi neki hardic za lapop....treba mi za ekstern hard...ne mora veliki....kao otkupnina...


p.s.
DZ malo podjebavamo....pola vijagre...aj svrsti da se vidimo...znas da ja mislim da si bolji nego sto zapravo jesi.... :)
imam ja jedan hard za laptop, ide hdd dal od 60 il 80 gb moro bih da vidim, koliki je  :)

ЯЭВОЛУТИОН

3.5 inca ...ma crkao mi externi hard od 160...dete ga bacilo na pod....pa zelim da prebacim knjige za motore na njega////za svaki slucaj///
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Imam nek 2.5 inca ... Dal je 80 il 120gb bem li ga ...
Nedelja recimo nw povratku sa avale po kofer do visketa pa kod tebe svratim istovarim disk i uzmem karter ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Jun, 2017, 11:01
3.5 inca ...ma crkao mi externi hard od 160...dete ga bacilo na pod....pa zelim da prebacim knjige za motore na njega////za svaki slucaj///

Prebaci na hard i za svaki slucaj otvori nalog na mega.nz ili google drive... i uploaduj i tamo, zapakujes lepo sve u jedan fajl i pustis da radi u pozadini, komp i dalje moze da se koristi, ne gasis kad odes na spavanje... pa kad zavrsi i posle je i na njihovom serveru i na tvom hardu, i na externom... nema sanse da ikad izgubis te knjige :) Ulogujes se i sve ti je tu, da vidi moze samo onaj kome ti posaljes otkljucani link...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

bio danas do revolucije pa smo se malo igrali sa karterom, sada ima malo vise rupica nego sto treba :D

MIGE

Citat: dzimika poslato 24 Jun, 2017, 22:52
bio danas do revolucije pa smo se malo igrali sa karterom, sada ima malo vise rupica nego sto treba :D

:o

ЯЭВОЛУТИОН

dzimika kenjao kako malokalibarka ne moze da probije aluminijum....tek posle pet metaka je priznao i otisao po pivo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

A reci kako je rikosetiralo prva dva puta :D

Lazic

Amose da li je to bio elektricitet...? ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 24 Jun, 2017, 23:51
A reci kako je rikosetiralo prva dva puta :D
sam ti rekao da gadjas pod 90 stepeni a ne iskosa....i jos gadjas gde je sraf...a tu je najace...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

A znaci iz tog pravca je isao onaj pozar jutros...

dzimika


Gvozden


DebeliZmaj

Vidi ... Ja nadjohdanas alternativni izvor za karter ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

pazi... vidi... kupis alternativni... zamenis... parkiras motor... neko dodje s aku-busilicom, fik i gotovo :)