Glavni meni

Jebeni Huawei...potrebna pomoæ :(

Započeo Grof, 21 Jun, 2017, 00:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grof

Kako ja znam sebi da se userem u ¾ivot to retko ko zna...  [samoubistvo]
Elem moja gospodja je insistirala na jebenom belom ili "zlatnom" telefonu i ja u nemanju bolje ponude uzmem jebenu Huawei Honor 8 lite... da li neko zna kako da iskljuèim ono sranje ¹to tokom pisanja sms -a iznad predla¾e sledeæu reè?

Gospodja mi mozak popi sada sam veæ u fazi da opalim telefon o zid i zavr¹im tu prièu zanavek...

Ostoja

Ka¾e moja gospod¾a: advanced settings, language & input, keyboard & input, i ugasi¹ swiftkey keyboard
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

a kad uðe¹ u swift keyboard, input method je Gboard
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

eclipse4

Citat: Grof poslato 21 Jun, 2017, 00:13
Kako ja znam sebi da se userem u ¾ivot to retko ko zna...  [samoubistvo]
Elem moja gospodja je insistirala na jebenom belom ili "zlatnom" telefonu i ja u nemanju bolje ponude uzmem jebenu Huawei Honor 8 lite... da li neko zna kako da iskljuèim ono sranje ¹to tokom pisanja sms -a iznad predla¾e sledeæu reè?

Gospodja mi mozak popi sada sam veæ u fazi da opalim telefon o zid i zavr¹im tu prièu zanavek...

to je na svakom telefonu nema veze sa modelom.

iskljucis prediction

Glava Dole

Ne znam konkretno za njega al kopaj u podesavanjima, mora da ima nesto tipa predlozene reci itd... ja sam na lenovu poludeo prvog dana koriscenja dok nisam to ugasio... stavio broj, ja otkucam drugarici video sam je u busu, on automatski otkuca video sam je u nisu  [ljutko] Kod mene je ovako:






Ostoja

Milo¹e, tebi je telefon na Srpskom....
[panic] [panic] [panic] [panic]
A bio si cool lik...
:P ;)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Autocorrect je vrhunska stvar... ;D Kad se navikne¹... ;D Ili kad ne radi¹ manualcorrect posle njihovog automatskog pa poruke nemaju veze sa vezom... :o ;D
Uvek se setim Smederevca i njegovog, umesto mo¾da æu jebati ispadne, jeb'o sam, pa onda i ne moram da se cimam... :o ;D

Glava Dole


Grof

Do¹ao sam do toga da mi samo u onom prostoru iznad slova predviða sledeæu reè... ali gospoði i to smeta a to ne mo¾e da se iskljuèi.... jebo me ideja da joj ikada uzmem ne¹to ¹to nije samsung.... mozak mi popi...
P.S. Uradio sam sve kako je Ostoja napisao :)

Glava Dole

Mora da moze da se ugasi totalno na svakom androidu... trazi dalje... kod mene je to ono prvo "prikazuj predloge"... uradi neki screenshot menija ako se ne snadjes... kazem, i na lenovu je isto bilo, android je 6.0.1... pogaseno sve ko na onim slikama gore i to je to, ne izbacuje nista... sta otkucam to je :)

mrle

idi do poslovnice, da ti servisna podr¹ka re¹i to ako se ne snaðe¹.
Mogu ja da iscimam kolege iz centralne servisne podr¹ke, ako oni imaju ba¹ za taj model.

MIGE

Citat: mrle poslato 21 Jun, 2017, 10:08
idi do poslovnice, da ti servisna podr¹ka re¹i to ako se ne snaðe¹.
Mogu ja da iscimam kolege iz centralne servisne podr¹ke, ako oni imaju ba¹ za taj model.
gde radis komsija ?

mrle


VR 46

Скини другу тастатуру са Гугл Плеја па пробај....
Twist of wrist!

castor

Ako je Swype tastatura (a kod Huawei-ja je to izgleda po default-u), nema ti pomoæi za ga¹enje tog sranja, jer Swype to ne podr¾ava, ¹to znaèi da poslu¹a¹ VR46. Skini ili Google/AOSP tastaturu ili neku drugu (moja preporuka Hacker's Keyboard) i rije¹io si problem.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Mrle, sreæaaaaan roðendaaaaan... ;D :-* [srce] [ljubav]

Slaninar

Citat: Grof poslato 21 Jun, 2017, 00:13
Gospodja mi mozak popi sada sam veæ u fazi da opalim telefon o zid i zavr¹im tu prièu zanavek...

Nije TELEFON to ¹to te nervira...   [rofl] [rofl]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Grof

... u pravu si.... ne ka¾em da mene telefon nervira... ¾ena je problem...

Grof

Situacija pored svih poku¹aja nere¹ena... prosto izgleda da to mora tako na Huawei-u.... kao ¹to rekoh kako se ja znam sebi usrati u ¾ivot to retko ko zna...

Grof

Sutra æu ga poneti do poslovnice Telenora... mo¾da neko to zna da re¹i...