Glavni meni

Suzuki GS500f - slomljena ruèica kvaèila

Započeo Slaninar, 17 Jun, 2017, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Drugarica krenula mojim stopama - padanje mislim.  :)

Zna li neko ima li se gde uzeti ispravna - polovna, ili nova - ¹ta god je jeftinije.

Koji sve alat treba da se to zameni, jer imam samo dvotoèka¹e, da ne vuèem ceo alat, a ¾ivi Bogu iza nogu.

Hvala unapred.   
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jevta

©rafciger kljuè 10 ili 8 (Gedora mala ili cevasti su sigurniji) skine¹ i odnese¹ kod cubija na Novo naselje da zavari

Slaninar

Citat: jevta poslato 17 Jun, 2017, 22:24
©rafciger kljuè 10 ili 8 (Gedora mala ili cevasti su sigurniji) skine¹ i odnese¹ kod cubija na Novo naselje da zavari

OK, to je jedna od opcija - morala bi mi slati po¹tom, ili doæi do NS sa tim.
Cubi hoæe da se bakæe s takvim stvarima?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che

Da li varite rucku koja je 20e nova???


Slaninar

Citat: idanijel poslato 18 Jun, 2017, 00:27
Mnogo kume, 10e je http://www.motobikeshop.rs/product/poluga-kvacila-kyoto-crna-suzuki-gs500(88-89)-rg125(85-91)_les1015.aspx

Ovaj model je 2004. godi¹te, ako to ima neke veze zbog modela ruèice? Vidim ovde u zagradi (88-89) pi¹e, pretpostavljam da nema veze, ali da pitam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

#6
Verovatno ima veze godi¹te!! Ako naðe¹ Vicma ruèice one se prodaju po 600 din. Bilo ih je u MotoBike ili u Markosu. A za zamenu ako ne mo¾e¶ lako da je skine¹ sa kormana (zna nekad sajla da bude knap) popusti¹ one dve matice dole kod samog kvaèila, na drugom kraju sajle. Jednostavno skroz, 5 min. posla. ©rafciger i kljuè 10.  A kad bude¹ vraæao ne zaboravi da ostavi¶ slobodan hod ruèice par milimetara.

idanijel

Ista je za 89 i 2005g


Dukags

Mo¾e biti a ne mora da znaèi, recimo gledam i u MotoBike u NS imaju za 89. al nemaju za 2004?


i kod raznih inostranaca..?

Zato pomislih mo¾da nije na odmet ipak proveriti.


Slaninar

Super, hvala jo¹ jednom. Zvaæu danas ove domaæe, louis sam na¹ao, ne verujem da joj se sad èeka na deo iz louisa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

megaidiot

os da vidim dal neko ide skoro do srbije, pa ako ide da uzmem i posaljem ti?

Slaninar

Citat: megaidiot poslato 19 Jun, 2017, 08:48
os da vidim dal neko ide skoro do srbije, pa ako ide da uzmem i posaljem ti?

Hvala!   [thumb_up]  [kralj]

Re¹eno je, poruèeno iz Motobajka, trebalo bi da stigne za dan-dva. Ako ne uspe lokalni majstor da namesti do vikenda, mo¾da zapalim do nje da montiram.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen