Glavni meni

7. Moto GP 2017 Gran Premi Monster Energy de Catalunya, Circuit de Barcelona

Započeo mazzi, 09 Jun, 2017, 02:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

 4 Yamahe
4 Honde
2 Suzukija
2 Aprilije
2 KTM-a

...   i   7 Ducatija !

  Pa bilo je i vreme da ga nasteluju. Dovi kaze da je vozio "nako" ...nije se nesto trudio...il sere -  il ce da uzme titulu ove godine.

  Navijam za Rosija i kad gubi. Cak i da vise nikad ne pobedi - koga je briga. Kralj je kralj i uvek ce biti  8) .

                         [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mazzi


FANTOM

Zna li neko gde na natu mogu da pogledam celu trku.Jbg radio danas propustio gledanje.  Hvala unapred  [cheers]


Jefta

Jebiga cinjenica je da cak i u Spaniji Rosi ima najvise navijaca. Sjajna atmosfera na tribinama i sjajna trka. Svaka cast Doviju. Drago mi je da vidim da dukati pobedjuje pa makar to bio i Lorenco. Jebiga fabricke yamahe su trebale nesto da pokupe od Tech 3 jer su bile ispred njih celu trku. Sve u svemu sjajan vikend.

serbduck

Satelitski timovi sluze bas da isprobavaju razne novotarije, da fabricki ne gube vreme. E sad, u ovoj sezoni se desilo da su sve ili skoro sve novotarije bile dobre, pa imamo Kraclou- a , Bautistu, Folgera i opste obozavanog Zarka kao ozbiljne konkurente vanzemaljcima...Kraclou se onomad bas pobunio kad je nesto morao da proba, a nije mu se svidelo...pa su mu naredili da cuti... jbg.
Pertux vozi fabricki 2017 isto kao Dovi i Lorenco - svi ostali probaju razne stvari na Ducatiju...Pobede su samo logican sled dogadjaja...


Yamaha je bas podbacila u poslednje dve trke. Dobro su krenuli i sjebase se negde uz put...Da li ce ispraviti - pa naravno, ali je pitanje ko ce i da li ce iko moci da stigne Ducati.

Honda je standardno dobra - bez oscilacija.

Aprilia, Suzuki i KTM nemaju satelite - zato kod njih poboljsanja idu sporije.

Vozaci su svi "tu negde". Ja sam siguran da bih se upiso od srece ( ili straha ) da me neko od njih provoza jedan krug na bilo kojoj stazi. Bilo ko od njih. Svi su u sekundi i to zavisi od podesavanja motora. Njihovo umece i hrabrost je nesto sto se tesko moze opisati...naravno mi cemo srati da onaj place, onaj se igra u pesku, onaj je penzos, onaj padavicar...i td , al to su Srpska posla.
Svi oni su vanzemaljci...

                     [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

mazzi

Rossi and team-mate Maverick Viñales' shared predicament was made all-the-more puzzling by the speed of satellite Yamaha duo Johann Zarco and Jonas Folger. Both Tech 3 men placed fifth and six, seven seconds ahead of the Italian.

Asked how this could be, Rossi was clear in his analysis. “It's possible because the old bike, under my point of view, turns better, and stresses less the rear tyre - and here like in Jerez they are faster than us,” he said.

Read more at http://www.crash.net/motogp/news/252337/1/rossi-we-were-never-fast-enough.html#Y0HfQqi1vypryB5l.99

zozon

Mislim da su napravili sranje sa izmenama na stazi u minut do dvanaest, ostalo je jako malo vremena za treninge  tako da se neke ekipe nisu kompletno nastimale!

srbac

Miselin ih zeza non stop menjaju komponente. Markez je izjavio na prosloj trci da je jedna strana soft gume bila tvrdja od harda. Na kraju je miselin priznao da je tako.   Svi su oni odlicni vozaci. ....  pa kako kome zapadne

Major

Citat: Jefta poslato 11 Jun, 2017, 00:56
Evo da se javim ja sa lica mesta. Ubiii sunce, a Spanjolke se sve poskidale u kupace pa se suncaju. A lepeeeee joooj. A da i voze se neki motori. Ne znam ni ko je pol poziciji uzeo :)

Nista mi to ne verujemo dok ne  pokrepis slikama...