Glavni meni

6. Moto GP 2017 Gran Premio d'Italia Oakley, Autodromo del Mugello

Započeo mazzi, 02 Jun, 2017, 02:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

©ta je junaèki? Dva kruga? ;D Ozbiljno, krenuo je i posle pao na deseto, jedanaesto mesto. Da se ne skrka¹e Pedro i Kal... Ovako, zavr¹io deveti. Ispod njega Piro koji vozi na poziv.

srbac

Nije deveti nego osmi a i Rossi se nije proslavio nesto , mislio sam da æe pobediti !

Kanarinac

Ne zaboravite da je Rossi vozio povredjen, oporavio se poprilicno ali bol je bio tu. Pa kapiram da je i to jedan od razloga za 4to mesto

Major

Deda se borio kao lav :) Al i nije imao sanse na pravcu sto se dalo primetiti kad taman stigne da ima sanse da napadne ono pravac i samo bude zuuuuu i deda se vrati na isto mesto odakle je poceo :)

Citat: Jefta poslato 05 Jun, 2017, 17:08
Idem sutra u Barselonu na Circuit de Catalunya :) :) :) Malo da promenim. Da vidim kako izgleda navijanje za dedu na Spanskom tlu :)

Kakav si ti mene [kralj]


ninja66

Citat: Kanarinac poslato 06 Jun, 2017, 12:18
Ne zaboravite da je Rossi vozio povredjen, oporavio se poprilicno ali bol je bio tu. Pa kapiram da je i to jedan od razloga za 4to mesto
Da ne ispadne da imam nesto protiv Rosija...:)
Ianone vozio bolestan kao pas , Vinjales se otkinuo od zivota na treningu u petak, i mnogi drugi.

mi¹ko_kolo

Citat: srbac poslato 06 Jun, 2017, 11:47
Nije deveti nego osmi a i Rossi se nije proslavio nesto , mislio sam da æe pobediti !
Nije ¹ija nego vrat! I za to treba Pedru da zahvali.

mi¹ko_kolo

Citat: ninja66 poslato 06 Jun, 2017, 12:58
Citat: Kanarinac poslato 06 Jun, 2017, 12:18
Ne zaboravite da je Rossi vozio povredjen, oporavio se poprilicno ali bol je bio tu. Pa kapiram da je i to jedan od razloga za 4to mesto
Da ne ispadne da imam nesto protiv Rosija...:)
Ianone vozio bolestan kao pas , Vinjales se otkinuo od zivota na treningu u petak, i mnogi drugi.
Padajone i Dovi se prosrali najstra¹nije! ;D

andrijadragan


Lorenco se borio junaèki na poèetku ali kasnije nije imao brzinu... Nadam se da æe do kraja godine uspeti da parira ostalima. Koja snaga Dukatija na pravcu..


  Jeste  Lorenco  se  borio....  ali  sa  motorom  da  ga  savlada..............
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

kosta92

Moto 2 i Moto gp ista trka drugi ljudi, morbideli vodio posle ga sustigli ova trojca (Luti, marquez i PASINI KRALJ)  pa Pasini vozio srcem  svaka mu cast.. A GP isto rosi bio nesto malo prvi posle posustao pa se ona trojca borise junacki neko vreme, al dukati i dovi su stvarno zasluzili pobedu ! :)
Sam biras kako zivis ! :)

Major


mi¹ko_kolo

Ma naravno, tim je vi¹e vredno ono ¹to su uradili na trci.

mali_zmaj

Mislim da su oni Dukci po pravcu nenadjebivi,a i ovi se napalili ko mladi majmuni na svom terenu,mislim da je sve bilo kako treba da bude!!  Sve trke odliène,Rossi je odradio maximum,al su klinci bili na nivou zadatka!!
jin-jang

Major


srbac

Lorencu prija vruæina ond,  prednja mi¹elinka bolje dr¾i .
Markez je lud skroz...
Pedro se budi...