Glavni meni

Gde u BG kupiti automat (relej) za led ¾migavce sa 3 pina?

Započeo Dukags, 30 Maj, 2017, 08:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 02 Jun, 2017, 16:43
poenta je zamenesh ceo automat sa elektricnog na elektronskog, da imash elektroniku
bistabilni mutivibrator.
tesla to napravi ocas posla, samo za malo jacu struju od skolskih primera.

Glava Dole

! No longer available

Hahhaha igrao se tesla odavno s tim, nem pojma sta ti dodje taj bistabilni multivibrator, ja napravim ono sto mi treba :)
Jos moze i da bira kolko dugo, kolko brzo... a spajao i drugu sa simetricnim treptanjem kao pravi migavac al ne znam gde mi snimak, vrv da je negde na hardu al nmg sad da trazim, na kanalu ga nema :)

Ostoja

Zajebava¹ ili stvarno ne zna¹ ¹ta je bistabilni multivibrator?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Prosto se stidim da tako prostu stvar nisam znao... prosto da prostije ne moze da bude sad kad sam pogledao semu... kakvi cipovi kakve picke materine... moze i tako do duse, jos i sa relejom pa odma trpi i veliku struju... al ovo je jos prostije, 2 tranzistora i par otpronika... milina... prosto se stidim samog sebe, a mislio sam da sam doktor za amatersku elektroniku... ukaljah ugled... ali polako... jos sam mlad :)

UFF


Lazic

Citat: UFF poslato 05 Jun, 2017, 09:53
Eludijum E36 - eksplozivni svemirski modulator
[rofl] [rofl] [rofl]
Prvo sam pomislio da je neka seksualna po¹alica, al' vraga, stvarno postoji... ;D

megaidiot

to se nekad pravilo za ljude bez para sto su hteli da imaju 'alarm' u kolima, tj. nalepnicu i da trepce dioda. ;D

Lazic


megaidiot

da ode na sledeci auto koji nije zasticen nikako

Hurricane

Ista kao i svaka druga, ko zna i re¹i da ukrade nema za¹tite..