Glavni meni

29.05 .2017 Nova Pazova

Započeo idanijel, 29 Maj, 2017, 22:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


navajo

Tuga....po fotografiji mi deluje da je auto krenuo da se ukljuci i da se motor zakucao u njega...vozac automobila verovatno 'nije video' motor :( :( :(

sajberkurajber

Vozac automobila je skretao levo u jednosmernu ulicu, gde inace stoje znakovi da je jednosmerna ulica i da iz te ulice iz koje je on skretao zabranjen ulazak. Drugar koji je bio svedok mi kaze da je motorista isao brzo i da ga ovaj nije video. Kaze da je pokusao da ga izbegne ali mu je proklizao motor i nazalost i on i motor su udarili u auto :( R.I.P.

Lazic


Dukags

Skoro pa klasika, na tom putu skreæe ko kako hoæe i ispred saobraæajne policije kojoj je to izgleda postalo normalno, a ako tome doda¶ malo veæu brzinu onda ko koliko nastrada, ovaj puta bez popravnog a cena ljudski ¾ivot. :-(

Lazic

Fora je ne zapinjati na takvim mestima...

UFF

tako meni lik rece znas li kavu si kucu mogao da kupis u surcinu za te pare koje si dao na nbg?

ja rekoh dzaba mi kuca kad vec vidim scenario gde sam polomljen ili mrtav za max mesec dana, zurim ko zna gde na motoru a tu na BUKVALNO SVAKIH 20 METARA neka bocna ulica, zemljani put, neko radi polukruzno, neko sece ulicu da udje u svoje dvoriste (ko te jebe sto ne znas gde on zivi to je njegov kraj i on ima sva prava) u prevodu jebe lud zbunjenog i zato uzeh ovde gde u jurija gararina ako je prva traka zakrcena idem drugom a ako je zakrcena i druga idem trecom i niko ne moze da mi pred facom uradi polukruzno ako nema zelju da se zabode u bankinu/ogradu

jedan od razloga kad sam birao lokaciju svog sledeceg prebivalista

ps. ujedno time nemas ni mesta gde ne smes da ne zapinjes