Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 18 Jun, 2017, 15:47
Vo¾nja natrag mi je usrala vikend, smrzao sam se k'o pica i pokisao kao mi¹.
Ajd ¹to sam kisnuo ceo maj ali jebem mu mater, jul samo ¹to nije.

Zato sam ja gledao da kibnem u petak nocu jer em dosao nespreman em video prognozu, iako sam pri dolasku mislio da ostajem i u subotu... a prognoza je bila 100% u pravu, bukvalno na pola puta krenula kisa... malo jaca, malo slabija, ali nista strasno, imao sam kisno odelo pozadi, lomio sam se da li da se raspakujem i izvadim ga ali nije srecom bilo preke potrebe... malo je tac samo na navigaciji krenuo sam da klikce, ali toliko malo da nije bilo potrebe ni da je skidam :) A i bio bih pod tenzijom s obzirom da znam da sam neispravan dokle god ne znam da sam bezbedno stigao kuci tako da... nije bilo potrebe :) Gledam sad slike, vama je bilo jos lepse u subotu, nema sta :) Ima ih dosta tako da... slicno je kao i da sam bio tamo(s obzirom da i jesam u petak i osvezio pamcenje kako je inace, sad samo u glavi slike pretvaram u snimke ;D ) :)

I da, i ja zaboravih da se zahvalim Goranu, odlicnom domacinu(nije kako mi se cini bio tu kad smo kretali... ili ga ja nisam primetio od piva i rakijce :) ) i Gagi koji je nudio i cirokija ili vikendicu, pa cak i kucu ako zelim  :o [ljubav] za spavanje u slucaju da se ipak odvazim da ostanem :) Hvala i ostalim manijacima na odlicnom drustvu :)  [ljubav] [srce]

castor

Hvala Goranu i ostalim manijacima na dru¾enju. Vo¾nja do tamo bila super, nazad jo¹ bolja. Sve u svemu, kvalitetno proveden dan i napravljeno 300km okruglo. Vidimo se ludaci! [yahoo] [clapp] [srce] :-* :P
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Da nisam morao juèe na svadbu, taèno se ne bih otreznio od èetvrtka do danas... :o ;D Slike sutra... ;D

Deda, neæemo da te menjamo ni za sva piva ovog sveta... ;D :-* [srce]

Kostić


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


castor

Ko je koliko pokisao na povratku kuæi?
It's the ride that matters, not the bike…

megaidiot


juga

Dugo sam èekao ovo dru¾enje i isplatilo se. Hvala svima koji su do¹li, ko nije, propustio je kvalitetno dru¾enje. ¹ta reæi

Lazic

Neko mi reèe, pa ti se cimao u subotu 115km zbog par sati zezanja, rek'o, nenene, ja sam se cimao na svadbu, tamo sam bio od èetvrtka do nedelje... :D

Kostić

peco, do¹o ;D

æizla, aj spavanje, al ¹to je duvao dva dana ;D

mene je sjebala samo ona sitna ki¹a ¹to rosi od topole do avale, posle kad je ljljnula bilo mi je lak¹e, nisam stao do kuæe, samo nogavice mokre, sve suvo èak i èarape!. osim kacige, ona ima da se su¹i iznutra tri dana... ;D


Glava Dole

Kako uspevas da nakvasis kacigu? :o To mi se jos nikad nije desilo :)

Kostić

oæe sinak kaciga da bude mokra iznutra kad nema¹ vizir a pada ki¹a 80 kilometara.

Glava Dole

Imao si jedan na masci vezan vezicama, sto ga nisi prilepio za kacigu? [rofl]

feelgod

Ljudi veliko hvala, imam samo da kazem da sledece godine cuvam slobodne dane za ovaj dogadjaj.
Mora da traje buze i bolje , do skorog vidjenja sve vas volim.

Lazic


Manjovac_Kv

Meni je ovo prvi put da sam upoznao neke manijake uzivo, lepo druzenje goranu svaka cast :) vidimo se

Lazic

95 slika... :o Sad htedoh da stavim, al' ipak æu posle... ;D