Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Giga Kle poslato 15 Jun, 2017, 15:52
Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 08:52
Citat: castor poslato 15 Jun, 2017, 07:34
Citat: kosta66 poslato 14 Jun, 2017, 23:18
lep¹e ti je da ide¹ - avala ring raljaring mladenovac topola pa iz topole levo za raèu (kod pumpe na ulazu levo prema kragujevcu, pa posle nekih 500 m opet levo za markovac, a pravo je za kragujevac)  pa iz raèe desno na crni kao. krivina kolko oæe¹. :) ovu rutu preporuèujem. al ko ne voli na crni kao, mo¾e da ode na markovac pa desno za bagrdan. crni kao je malo onako, ko je tuda i¹o zna. meni je predobro. :)

Ne ide mi se tim putem iz prostog razloga ¹to je vi¹e optereæen saobraæajem. A i znam ga, i¹ao tuda vi¹e puta...

ne znam dal si i¹o putem po¾arevac - svilajnac. nije lo¹e, nema ne¹to krivine, relativno je prav, nije neki kvalitet, al ono ¹to je interesantno je vla¹ki do. tu mogu da se vide kuæe od zlata. ima lep¹i put paralelno snjim preko velikog popovca ;D
Ja prosle godine isao tim putem lepo se provozao nisam ni osetio voznju
Al' se zaobilazi most... :D Jedini put kad nije moglo preko mosta je kad su bile poplave 2014-te... Tad sam preko Svilajnca uèio da vozim sa kontra menjaèem... ;D

Giga Kle

Bataja-Zemun novi most-Kovin-Smederevo-Pozarevac-Svilajnac-Vojska. Nazad preko mosta pa na autto put sugavi tri puta stajao da popijem kafu da ne zaspim.

Lazic


Kostić

gigo sad probaj avala mladenovac topola raèa markovac (bez crnog kaoa) ako nisi tuda i¹o. jebe¹ bre autoput nije gu¹t ;D

Giga Kle

Jurio na posao u noænu da ostanem sto duze reko aj na autoput. Ove godine izlazim iz noæne pa cu smederevac pa dalje isto a nazad na Topolu. Ako se nesto oko pposla ne izdesava pa ne doðem nikako.

DebeliZmaj

Citat: Giga Kle poslato 15 Jun, 2017, 16:08
Jurio na posao u noænu da ostanem sto duze reko aj na autoput. Ove godine izlazim iz noæne pa cu smederevac pa dalje isto a nazad na Topolu. Ako se nesto oko pposla ne izdesava pa ne doðem nikako.

menjaj poso !:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

goranvojska

pre 5 minuta sam dobio unuka luku.e al ce da se druzimo.pa de ce bolje.jos jedan bajker i manijak.

goranvojska


mareskin

Citat: goranvojska poslato 15 Jun, 2017, 16:20
pre 5 minuta sam dobio unuka luku.e al ce da se druzimo.pa de ce bolje.jos jedan bajker i manijak.

Auuuuuu dedaaaaa  [clapp] [clapp] [clapp] Èestitam [kralj]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Uragan, Kostiæ i ja kreæemo oko pola 5 od milion ru¾a... Juga i Glen kolima... Duga prièa...

Kostić


mrle

po¹to mi subota ne¹to izmièe, sada mo¾e da se doðe u petak?

Giga Kle

Cestitam Gorane....Nek je ziv i zdrav i uzbrdo brz....

OKi

Citat: goranvojska poslato 15 Jun, 2017, 16:20
pre 5 minuta sam dobio unuka luku.e al ce da se druzimo.pa de ce bolje.jos jedan bajker i manijak.
Cestitam deda [clapp] [clapp] [hello] . Kod dobrog èoveka , sve ide kako treba !!!  :violina:

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 15 Jun, 2017, 16:25
Uragan, Kostiæ i ja kreæemo oko pola 5 od milion ru¾a... Juga i Glen kolima... Duga prièa...
Ko æe da ih vozi nazad?  [panic]  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Stigli uz dosta peripetija i rakije i piva i buksni... :D

UFF

izvidjaci dajte fotke sutra da znaju ostali sta ih ceka

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Citat: mrle poslato 15 Jun, 2017, 16:27
po¹to mi subota ne¹to izmièe, sada mo¾e da se doðe u petak?

Moze, moze, petak cak i duplo lepsi dan za voznju... ja i milomir, ako sve prodje po planu, dolazimo sutra popodne :)

goranvojska