Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: navajo poslato 27 Maj, 2017, 17:10
Ima i nas koji nemamo pojma o cemu se radi :)
Sumnjam da ti se neæe dopasti  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: navajo poslato 27 Maj, 2017, 17:10
Ima i nas koji nemamo pojma o cemu se radi :)
Zamisli kad nisam jedini koji æe d'uzme odmor da bi trajalo ¹to du¾e... ;D




7+1. Laziæ

Hurricane


lord_oblivion

Mislim da nema potrebe za spiskom. Idu svi. Osim onih koji ne mogu.

;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska


Hurricane

..joj kad se setim ovog mog balsamovanja  [rofl]






Kao 5 godina da sam spavao nakon celih 3 sata ovako..

Boban_m

Uuu dobro si me podsjetio, moram da kupim mrezu.

ts.marko

E, vala, ove godine æu i ja.
Valjda  :)

Glava Dole

U kakvo iskusenje me bacate... mrzim vaaaaaaaas  [veryangry]

MIGE


milomir22

Samo da pitam da li su dobrodosle nove/mlade nade (ako nisu-nema ljutnje, jer ne znam kakvi su kapaciteti) i sta iste da ponesu (pivo, vino, rakiju, mesiste, pare,...) i u koliko sati da dodju ako su dobrodosle,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Samo vutru, sve ostalo se kupi na licu mesta ako ne¹to zafali... ;D Nadam se da Goran neæe da me ubije zbog zafali... ;D

goranvojska

Citat: milomir22 poslato 27 Maj, 2017, 23:49
Samo da pitam da li su dobrodosle nove/mlade nade (ako nisu-nema ljutnje, jer ne znam kakvi su kapaciteti) i sta iste da ponesu (pivo, vino, rakiju, mesiste, pare,...) i u koliko sati da dodju ako su dobrodosle,...
dobrodosli su svi.ne nosite nista osi dobre volje.ako imate neke posebne zelje vi nosite.niko nikom nista ne brani.mesta ima koliko zelite.ko bio zna.
morava je tu pa ko zeli da se kupa moze na sopstvenu odgovornost.
ma bre opusteno.dodjite da se zezamo.
znate da ja dajem hranu kazan necega prasence malo piva a za ostalo se snalazimo partizanski hahahaha.

goranvojska

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 00:03
Samo vutru, sve ostalo se kupi na licu mesta ako ne¹to zafali... ;D Nadam se da Goran neæe da me ubije zbog zafali... ;D
ako treba ima i to.

navajo

Ima da putujem sa Djolencetom 5 dana u pm...hahahahaha


Glava Dole

Hhahaah ma neces... ja bih i tomosom zapucao samo da imam dozvolu bar i za njega... veruj mi, isplatice ti se, ja sam bio samo jednom i ostalo je u predivnom secanju... hteo bih opet al ove godine ne smem  [veryangry]

navajo

Bacih pogled na mapu...ovo je blizu mog sela...krenem u petak, odem do nane i dede da se slogiraju kad me vide na motoru, prespavam i ujutru lepo stignem sveza ki ruza u Vojsku....predvece opet zabodem nazad u Lapovo, pa u nedelju kuci....kako obicno kad ja nesto isplaniram sve ode u trista djavola bolje da ne mozgam previse...a i da kazem dedi da uvali nani kojeg bendzosa pre nego im uteram Djolenceta u dvoriste:) kad budem isla sa Debelom, nece joj ni tabla bendzosa pomoci:)

Lazic

U Vojsku se ne ide na dan, zajebi... :D


@Goran:
:-* Mo¾e da se desi... :D :-*


@Milo¹:
Ne tupi bre, motor zna¹ kako mi je bio registrovan(vi¹e nije ni tako, mada mo¾da mi se omakne), za mnom 4 potrage, zabole me ba¹ da se sekiram i ¹tekujem zbog toga... Ako me u'apse, jebi ga, sam sam kriv... ;D

Glava Dole

Ne bojim se ja drzave i zatvora vec keve koja je gora od svakog zakona [rofl]

stilgar

Citat: navajo poslato 28 Maj, 2017, 01:49
Ima da putujem sa Djolencetom 5 dana u pm...hahahahaha


A sto ti ne vozis Debelu? Izadjes na auto put, dve trake, samo pravo ima do tamo 120 km, taman da se naviknes na motor, zavrnes malo gas da obidjes neki kamion, vidis kako ubrzava, onda malo kocis da i to vidis kako ide i tako, dok stignes tamo lepo ste se upoznale. Odmori malo Djoleta, mali je on za tako dalek put :)