Glavni meni

trebinje 2017

Započeo friziderdzija, 24 Maj, 2017, 17:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ja ba¹ teo da pitam de je ¹eki, a on eno ga ;D

to turiranje u 4 ujutro sve gore i gore .... manjak tu¹eva, pa nisi kuæi, kupaj se u reci! ;D

mali_zmaj

Kosta bre,bio si po skupovima,nije to neki trosak,na svakom pa i najmanjem skupu ih ima barem tri,cetiri,i ogradjeni su barem onom zelenom pvc. mrezom..,a ovdje niti su odvojeni,niti su ogradjeni sa mrezom ili sl.  Pa jbg. jest da se tusiram u kupacim gacama,al daj da izvadim pitona (  :-[;)  [rofl] ),da se podaperem kako treba!!  Mislim nije bio januar mjesec,grijalo je sunce...
jin-jang

Kostić

he he, ja volem dodem tamo de ima reka il neka bara, pa ako ba¹ mora da se plakne, u baru bato. bio si valjda u vojsci bem mu mi¹a! ako veæ idem i vucaram ¹atore i vreæe, a najvolem kad odem bez i¹ta pa se smrznem noæu ko pièka, u prirodu na tih dan dva tri, ni¹ta mi ne treba osim ¹ibice i malo drva u masi ¹atora i motora ;D

i mir ujutro, mada ja ustajem ko vampir, al opet smetaju ti mahom lokalni posetioci manifestacije.....

mali_zmaj

Ih pored rijeke je najljepse...,kad sam Novom Gradu bio na skupu,pored Une....,jao ljepoteeeee....,kad sam se bucnuo!!  Od smrzvanja nema nista,ona moja vreca je zlo!!
jin-jang

Kostić

eto vidi¹. sad lepo so¹ku u d¾ep i u vojske za vikend. :)

El Jefe

Да је вода добра, у води би крекетали људи,  а не жабе.
Друштво за заштиту од животиња

bigsheki

Idemooooo :) meni bilo.extra,kako motorijada tsko i.druzenje. al sam se navozaooooooo za sve pareeeeeeee danas isao i do doboja :) iskoreisteno 7 dana do maksimuma 

mali_zmaj

bem te ja kad si bio do Doboja,mogao si i do B.Luke!!
jin-jang

bigsheki

isao samo na rucak i vratio se :) naici cu,ima vermena :)

mali_zmaj

jin-jang

bigsheki

hocu :) da popijemo nekoliko koka coli :)

VR 46

Twist of wrist!

Boban_m

Putujes sam i uglavnom si najbrzi na putu. Isti ja.

VR 46

Ма било нас је шесторица,него се увек раздвојимо,сви другачије возимо и онда се налазимо успут  ;D
Twist of wrist!