Glavni meni

trebinje 2017

Započeo friziderdzija, 24 Maj, 2017, 17:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

friziderdzija

manijaci...jel' planirao neko ove godine da ide na moto skup u trebinje? 8.-11. 6.2017.

Boban_m

Oj Trebinje, Trebinje... ;D

mareskin

Citat: friziderdzija poslato 24 Maj, 2017, 17:02
manijaci...jel' planirao neko ove godine da ide na moto skup u trebinje? 8.-11. 6.2017.

Meni se ide, ako uspem da se organizujem sa poslom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Znaci kad u Trebinju vidite ovu slotiju,i doticnu spodobu na istoj,tu sam,zovite da popijemo kafu,pivu...+387/65 541-248

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang

friziderdzija

Ће се зовемо...зове ме неко друшрво да идемо...само да се организујем са послом и гасссс. Пошто никад нисам био на таквим догађајима како је тамо за смештај?

Boban_m

Vidi sa organizatorima, uvijek imaju dil sa nekim hotelima/motelima. Najbolje od svega je voznja do tamo, a i djir do HN je obavezan.

VR 46

Требао сам да идем у Бањалуку али сам одустао због Требиња,тако да се видимо доле манијаци  [thumb_up]
Twist of wrist!

mrle


bigsheki

el se sprema neko,sad ce to za jos par dana

goranvojska


bigsheki

koji dan krecete,nadam se da ce mo se sresti dole

goranvojska

ja petak ujutru pa idem kg knic mrcajevci cacak------- a ko zeli da idemo opusteno zajedno neka dodje do ncacka i saceka u dogovoreno vreme.ja bih najverovatnije krenuo oko 9 a tamo sam oko 10.30 na omv pumpi na ulasku u cacak  i to mi je oko 100km taman za cigaret pauzu.ko ide tu se nalazimo.
ko dosao dobrodosao.

friziderdzija

Ја ћу најјвероватније са вама...колега који ме је и звао на вожњу можда неће ићи...остали за које знам из чачка да иду нису моје друштво. Пошто никад нисам ишао на овакве вожње и скупове, шта око преноћишта? Камп или хотел?

bigsheki

ja cu da krenem u cetvrtak,moram u capljinu da pokupim lk,taman cu da odem i do vodopada kravice.ici cu preko sarajeva i jablanice dole

goranvojska

Citat: friziderdzija poslato 02 Jun, 2017, 19:00
Ја ћу најјвероватније са вама...колега који ме је и звао на вожњу можда неће ићи...остали за које знам из чачка да иду нису моје друштво. Пошто никад нисам ишао на овакве вожње и скупове, шта око преноћишта? Камп или хотел?
cekaj u cacak oko 10-10,30 na omv na ulazu u cacak.moj tel je 063 339122 pa zovi u to vreme da se nadjemo.ja i zena hotel a ti ne znam sta planiras.ideo laganica opusteno.

goranvojska

ide i gaga policajac samnom.vozi varadero 1000.kad vidis 2 autobusa ne mozes da ne poznas.

bigsheki

jos malo,oleo leeee oleo leeeeeee.bice nas i sa manijaka vec nekoliko :)

goranvojska

naravno.imace nas svuda.za sada znam za  nas 6.tamo majice mm da se prepoznamo

mali_zmaj

Ja cu da okacim privjesak o uvo,nemam majcu!!
jin-jang

friziderdzija

ja nemam mm majicu...ima li neko da ¹tampa majice da naruèim...da se ne izdvajam...ako ima i neku nalepnicu za moped...bilo bi super...