Glavni meni

MotoGP 2017 - 5 HJC Helmets Grand Prix de France - kladionica

Započeo Hohštapler, 20 Maj, 2017, 14:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Ne znam sta mu se desilo , nisam gledao nista..

Ni trku necu opet gledati , idem da sviram mrtvu svadbu , pa taman ako nadje neko neki torent neka salje u PP..

Rekoh li ja da mi je Zarco ove sezone favorit br 1 ? :) :) :)  ( i dalje mi je drago kad Dzeni opegla Rosija , hahahaha )

Boban_m


mi¹ko_kolo

Citat: Darko poslato 21 Maj, 2017, 14:13
Ne znam sta mu se desilo , nisam gledao nista..

Ni trku necu opet gledati , idem da sviram mrtvu svadbu , pa taman ako nadje neko neki torent neka salje u PP..

Rekoh li ja da mi je Zarco ove sezone favorit br 1 ? :) :) :)  ( i dalje mi je drago kad Dzeni opegla Rosija , hahahaha )
Uzmi bre SBB-ov D3 i uplati 72 sata unazad. Boli te uvo za komentatore, zna¹ da uvek mo¾e¹ da odgleda¹ i da ne tra¾i¹ torente.

stilgar

Citat: Darko poslato 21 Maj, 2017, 14:13
Ne znam sta mu se desilo , nisam gledao nista..

Ni trku necu opet gledati , idem da sviram mrtvu svadbu , pa taman ako nadje neko neki torent neka salje u PP..

Rekoh li ja da mi je Zarco ove sezone favorit br 1 ? :) :) :)  ( i dalje mi je drago kad Dzeni opegla Rosija , hahahaha )
klikni na onaj link na proslu trku sto sam ti kacio, ubaci u bukmark, obicno posle 17-18h kace onaj dobar snimak sa BT sport stim sto ce sad na vrhu biti motogp le mahn.

Jefta


jowica


Boban_m


mali_zmaj

Uuuuu,odavno bolju nisam gledao,kako mi je zao dede doktora,jao,jao.......!!!
jin-jang

Kanarinac


srbac

Bravo deda, junaèki se borio, ¾ao me je ¹to je pao....

eclipse4


srbac


Biker-Boy

Zajebo me deda, da se nije jurio sa Vinjalesom i pomirio sa drugom pozicijom pogodio bi prva tri mesta :/
I feel the need..... the need for speed !!!

srbac

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Maj, 2017, 13:57
Darko, a gde je D¾eni?! ;D



Dzeni je 6-ti dok se neki drugi bave poljoprivrednim radovima !  [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo