Glavni meni

Dunlop sportmax D212 gp 120/70 17

Započeo suzuki_gsxr, 14 Maj, 2017, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

suzuki_gsxr

Guma je odlicna sam da se poskidaju parcici guma koje su pokupljene po stazi. Spasce sami prilikom voznje!
Beograd
Tel:0600506000
cena 40e








Hurricane

Kako misli¹ poskidaju, ruèno da se poèupkaju?

Ovakva guma u vo¾nji bi se pona¹ala kao svaka raspala guma..

©to je ti ne vozi¹ ako je odlièna, nego si ovde na¹ao da uvaljuje¹ jo¹ nabio cenu krajnje bezobrazno..

Ajd pali...

FJCharlie

Hurricane, nemoj da sudis gumi zbog tih parcica. Ovo se redovno desava ako vozis na stazi, ljudima otpadaju komadici koje skupljas svojom gumom i sto kaze covek to otpadne u voznji.
Sto se momci na stazi zajebavaju - da kad zafali sare, obrni par krugova na stazi :)

Iz moje perspektive ovo je dobra cena za ovu gumu u ovakvom stanju, da nemam 3 seta uzeo bih je sebi.
Ovo pod uslovom da guma nije pretrpela previse heat-cycle-ova, mada kako mi se cini vozena je na 1 dobrom track dayu.

GP212 daje brutalan grip ali trazi i dobrog vozaca koji moze da je dovede na radnu temperaturu.

Hurricane

..znam ja to sve ¹to reèe, ma da odlièna je  [thumb_up]

suzuki_gsxr

#4
Citat: FJCharlie poslato 14 Maj, 2017, 20:07
Hurricane, nemoj da sudis gumi zbog tih parcica. Ovo se redovno desava ako vozis na stazi, ljudima otpadaju komadici koje skupljas svojom gumom i sto kaze covek to otpadne u voznji.
Sto se momci na stazi zajebavaju - da kad zafali sare, obrni par krugova na stazi :)

Iz moje perspektive ovo je dobra cena za ovu gumu u ovakvom stanju, da nemam 3 seta uzeo bih je sebi.
Ovo pod uslovom da guma nije pretrpela previse heat-cycle-ova, mada kako mi se cini vozena je na 1 dobrom track dayu.

GP212 daje brutalan grip ali trazi i dobrog vozaca koji moze da je dovede na radnu temperaturu.
Druy
Citat: FJCharlie poslato 14 Maj, 2017, 20:07
Hurricane, nemoj da sudis gumi zbog tih parcica. Ovo se redovno desava ako vozis na stazi, ljudima otpadaju komadici koje skupljas svojom gumom i sto kaze covek to otpadne u voznji.
Sto se momci na stazi zajebavaju - da kad zafali sare, obrni par krugova na stazi :)

Iz moje perspektive ovo je dobra cena za ovu gumu u ovakvom stanju, da nemam 3 seta uzeo bih je sebi.
Ovo pod uslovom da guma nije pretrpela previse heat-cycle-ova, mada kako mi se cini vozena je na 1 dobrom track dayu.

GP212 daje brutalan grip ali trazi i dobrog vozaca koji moze da je dovede na radnu temperaturu.

Citat: Hurricane poslato 14 Maj, 2017, 17:49
Kako misli¹ poskidaju, ruèno da se poèupkaju?

Ovakva guma u vo¾nji bi se pona¹ala kao svaka raspala guma..

©to je ti ne vozi¹ ako je odlièna, nego si ovde na¹ao da uvaljuje¹ jo¹ nabio cenu krajnje bezobrazno..

Ajd pali...
Druze vidim da si expert sto se tice motora a pogotovo guma! Stayu si video samo na tv-u. Ja sam ti na Vidikovcu pa kad si u prolayu svrati da ti uvalim gumu.

nano


Hurricane

 [panic]

..nema frke, svratiæu, guma ne treba