Glavni meni

Pit Stop Caffe u brace jerkovic

Započeo FJCharlie, 13 Maj, 2017, 12:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: FANTOM poslato 04 Jun, 2017, 21:49
    Ja bio i bilo super kao i prosli put. Cak i daljinski bio na mom stolu oces tise oces glasnije ... Suvozacica se naljutila sto sam pljuvao Markeza pa presla za drugi sto :D . Sve u svemu bio show . Bilo i Manijaka , posle se spucali za Ralju FeelGood , Andrija i jos neki njihov kompanjon. Ma idi ne mozes ih uhvatiti :)[cheers]

:D ... ima se krka nesto?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: navajo poslato 12 Jun, 2017, 16:34
Nata Carica...ako ne krenem u petak ka Vojski eto i mene!
Aj vidi pa nemoj da krene¹...

navajo

Lazicu, dolazim sigurno..samo da vidim kad krecem, i da li cu da pajkim u petak kod nane i dede, pa da u Vojsku banem u subotu ujutru...ili cu u subotu da zapucam zorom ranom iz Beograda:)

Mama dobacuje da bi bilo najbolje da krenem u cetvrtak ako mislim da stignem na to prase u subotu.....auuuuuu sta mi rekla za Djoleta...hahaha

Kostić

prase ne¹ jesti. laziæ ide u èetvrtak ;D jedino, ako jefta stigne na vreme. ili ja. da mu ve¾emo ruke na leða ;D ti treba da ide¹ sa fantomom .... mogla bi i sa mnom i migetom,  u petak u tri popodne, al bi ðole izdahnuo... pa spavaj tamo, ¹ta æe¹ kod babe i dede. taman ima¹ fore da se takmièi¹ sa jugom, glenom, laziæem, mikajlom u tro¹enju alkohola, a ne mora¹ posle da vozi¹ ;D daæu ti ja ¹ator da se ba¹kari¹

nataliju mo¾e¹ uvek da vidi¹ u bifeu .... u kom te nema :)

Glava Dole

Ma sedi na debelu, probij led taman usput i upoznaj je lepo :) Jer ko cvika moze da se slika ;D Verujem da ce posle toga djolence da zapati prst prasine ko moj kivi(s obzirom da neces gteti vise da sidjes s ovog) :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FJCharlie

Na zalost, zbog ne predvidjenih okolnosti kafic je zatvoren permanentno.

mrle

Citat: FJCharlie poslato 26 Jun, 2017, 14:39
Na zalost, zbog ne predvidjenih okolnosti kafic je zatvoren permanentno.


¹ta bi?
ja pretpro¹li vikend upoznao nekog Rajka koji vas poznaje, reè po reè, i dogovorismo se da vam svratimo neki dan.

DebeliZmaj

Citat: FJCharlie poslato 26 Jun, 2017, 14:39
Na zalost, zbog ne predvidjenih okolnosti kafic je zatvoren permanentno.

dakle zvanicno sam omasio da dodjem...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

dosta je i potrajao.....moras da budes kafanjeros da bi drzao kafanu....a to znaci da si tamo veci deo vremena i da se bavis kafanom i gostima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a onda nista od zarade, popio si je (ali bar pijes za "dz" i niko nikad ne moze da ti kaze ne moze popio si previse ili da te izbaci napolje  [rofl])

ProjectLord

Zatvoreno iz drugih razloga, upoznat sam nazalost... U ovom jebemom gradu ne mozes poceti posteno neki svoj posao a da nekome ne smeta... necu pisati o tome, mozda vlasnik ako je na forumu

Jefta

Na forumu je Marko iliti FjCharlie

ProjectLord

Aha, nisam znao...
Jbga Mare jako mi je zao...

Major


Lazic

Èuhpro¹lu noæ, ceo dan sam iznerviran... Srbija i njeni stanovnici... Ba¹ gorak ukus...

Hattrick

Pa sta je to bilo, jel tajna neka ?

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr