Glavni meni

fjr 1300 as abs

Započeo brzi ts, 13 Maj, 2017, 07:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rboban

Potpisujem za Bokilica, ja sam kao radio karburatore, ali kad sam video sta i kako Boki radi....Od tada skinem posaljem, sredi ih, ja montiram, i samo sinhronizaciju uradim i VRH!
Ride It Like You Stole It

Lazic

Bakæem se sa karburatorima od 1979-te, gledao 20 majstora kako rade, Boris voli karburatore... ;D

bucko

Evo ga jedan veseli karburator


stilgar

Citat: FANTOM poslato 13 Septembar, 2017, 00:58
    Nisam sredio . Cekao za ponedeljak Bokilica . Pa me odlozio za sredu. Pa me danas odlozio tek za 3-4 dan jer mu nije dobro i tako cekam. I to cekam zato sto mi je dosta vas reklo da je vrhunski majstor. A ja nekog krstenog majstor da znam da mi resi problem i ne znam nesto trenutno, pa trenutno cekam . I zapevam da ako znate jos nekog majstora slobodno mi javite.
kazi ti njemu da ti ne treba da uradi motor za odma, oteraj, ostavi i on kad bude mogao uradice i zvace. sto reko Lazic malo je usporen, al cim mu je bolje on ide u garazu. Mozes bez motora tri cetri dana i ovako ga ne vozis.

FANTOM

    Ja sam bez motora vec nedelju dana . Nije problem sto se ne vozim . Nego sto ga cekam stalno me odlaze da bi mu uopste odvezao motor. Sto se mene tice nek stoji kod njega kolko god samo da ga uradi. Al trenutno cekam da mi javi kad moze da bi oterao motor .  [panic]