Glavni meni

kavasaki ko nov

Započeo Kostić, 09 Maj, 2017, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

od danas se èeka potpis direktora

DebeliZmaj

hahahahahah ... isti je malo nedostupan poreskim organima
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Milos96 poslato 10 Maj, 2017, 14:32

[watching]
Idi bre u per¹un, pomislih da si upalio motor...

stilgar


Kostić

ajmo ljudi akotelno, motor ko du¹a za jedva iljaduidvesta evra, mo¾e i za dveitrista u zameni

mz-best

uhhh....kada se taj model pojavio sekli smo vene i  balavili nad njim ...secam se u Kragujevcu ga prvi doterao neki gastarbajter iz Nemacke kupio ga novog tamo a samo sto se pojavio na trzistu,,,,kuku majko izredjalo se nas bar 10 na auto putu sa njim [rofl] ...da ga razradimo...ide kao nevreme  bar za to vreme kad je izasao...Meni je i dan danas to lep  model...ruku na srce,...ili nostalgija.. [srce]

goranvojska

ako je taj bio blizu pijaca belo/zeleni ja sam ga kupio od njega krajem devedesetih .bio kod mene i otisao negde za vojvodinu.

Kostić

da je ru¾an ne bi ga ja kupio ;D ne ide ba¹ ko nevreme, al ide solidno. ima 36tice po fabrici jer je prvi model. oni 90, 91, 92 veæ idu bolje. devedesete su vo¾eni novi kod nas. kupovali ¹minkeri puni¹iæi, ima na starom snimku poslednje trke u jugoslaviji. d¾ekiraju se ¹minkeri.  mi sleparija èekali jebiga, sad dospeo i do nas :)

Kostić

досвежим оглас. 700 еврића. иде. (знам да сам га новог платио толико ал имам и ја скупу душу) може замена за курве ајвар или неко гвоздено говно до 250 кубика

Lazic

Nema vi¹e popu¹èiæa za simpatiène? :D

Hattrick


Kostić

tries godina preko sto iljada (svi na oglasima ispod devedesete jedva i¹li do pijace) treba cena da bude dva soma ;D ima jedan za 500 evra pre¹o 25 k digli mu cajger zbog carine... al ozbiljno bi se menjo za neko manje gvo¾ðe ne mo¾e moj ðole da ga vozi prete¾ak mu je

Gavrolini

Menjao bi ti ali nece niko drugi

Kostić

boli me kurac dal neko oæe da se menja ili neæe. ja ga ne bi menjo nikad nego moje dete ne mo¾e da ga vozi pa zbog njega a i to me boli kurac nek ide da radi pa nek kupi sebi

Gavrolini

Tako je kosta...ko jebe decu, nek se sami snadju

Kostić

dobijao sam 400 evra za njega dok je bio slupan. ulo¾io sam neophodno u mehaniku i sad se opet vozim za sitne pare. bolje da vozim dobar agregat i polupane plastike nego lep picinkur koji ima lo¹ agregat. ova lopata i dalje ima kompresiju 10. sve i da mi neko da gvo¾ðe za njega bilo bi mi ¾ao da dam sto konja i 245 za moped od kog je i veverica br¾a. dal mi cvile jaja da se kitim na budalu

mali_zmaj

Kole pravis filozofiju a realno,si ga trebao dati za tih 400 eura..,ovakav motor ce uzeti neko kome treba za djelove..,i to je fakta,i ti to znas samo pravis filozofiju ili sprdnju od prodaje..,da je agregat od zlata,nece ga niko ziv uzeti,sem da ga raskupusa i turi djelove u svoj neolupani motor!! Tebi ovo ovako olupano ne smeta,ali 99.999 odsto ljudi ce reci da si nenormalan..,sto vozis ovakav motocikl,al to si ti..,jbg. volis da padas,lupas.... Tvoj ceif jbg.
jin-jang

mkt

cena za ovo gvozdje 100e ciganima da ga odnesu realno

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 04 Oktobar, 2018, 19:45
Kole pravis filozofiju a realno,si ga trebao dati za tih 400 eura..,ovakav motor ce uzeti neko kome treba za djelove..,i to je fakta,i ti to znas samo pravis filozofiju ili sprdnju od prodaje..,da je agregat od zlata,nece ga niko ziv uzeti,sem da ga raskupusa i turi djelove u svoj neolupani motor!! Tebi ovo ovako olupano ne smeta,ali 99.999 odsto ljudi ce reci da si nenormalan..,sto vozis ovakav motocikl,al to si ti..,jbg. volis da padas,lupas.... Tvoj ceif jbg.
Sad ga i ti zakomplikova... Koletu je dobar mehanièki, realno jeste jo¹ uvek(bar agregat), da ima para za bolje, nema... K'o kad bi meni neko sad rekao, prodaj klepetalo makar i budza¹to, vozi¹ ga 10 godina, jeb'o si mu mamu, realno vredi 100e ciganima za gvo¾ðe... Za¹to bih to radio kad jo¹ nemam para za bolji/noviji, pali radi ide, osim ¹to je ofucan ni¹ta mu ne HVali mehanièki... I ¹to je najbolje, ne kvari se k'o tamo neki fensi motori...

Kostić

fensi ciganija ;D svetli pola ulice ;D

laziæu sve si reko  [srce] :-*