Glavni meni

MotoMetalFest & 10.Moto Skup MK Panonski Vukovi Zrenjanin 12, 13,14 Maj 2017.

Započeo niki64, 07 Maj, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

jbt, biæe pola foruma tamo... jel æe da ima neko obele¾je teritorije?

Hurricane



Mario

Citat: serbduck poslato 09 Maj, 2017, 22:36

Ako mi Bokilic opravi karburatore - vidimo se za vikend. Zena mi iz Zrenjanina - pa aj ti sine majcin nemoj da dodjes... [zena]

                        [cheers]

Ako neko ima istih problema kao ti ima organizovan autobuski prevoz iz bg-a do skupa zajedno sa bendovima. Pa eto i druga opcija. :)

bigsheki

ja cu isto ici,samo po meni bi bilo realno da je za sve isto.zasto?zato sto ako ja dodjem oko 15h i ostanem do 01h ili duze popicu sigurno nekoliko pica,kako ja tako i drugari koji ce doci samnom.pesaci dodju u 21h kako neko rece,proseta sat do dva popije dva pica i vatra u diskoteku ili negde gde ima curica.

VR 46

Требало би да идем са другаром,па се видимо тамо браћо манијаци  [cheers]
Twist of wrist!

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Gvozden


goranvojska


Andreja

Sad videh PM, nalazimo se na Miljakovcu ispred Feelgod-ove zgrade u 10 ujutru, u subotu. Moj broj je 064 577 2995 pa cimajte.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki


Nina.f


Andreja

Sti¾em sutra. Doæi æe i Goranvojska. Ostali poispadali iz prièe, splet glupih i lo¹ih okolnosti.
Bela Honda XR600R sa crvenom nalepnicom na rezervoaru. Izbu¹en, bradat i tAtUviran, ne mo'¹ da me oma¹i¹. A, da, i klempav :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska


K0le

Ko je bre isp'o iz prièe? Sutra sti¾em i ja, negde oko 13-14h . Motor se zna, Kanarinac , a ja ljep k'o slika  ;D

Hattrick


Kostić

Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2017, 23:04
Sti¾em sutra. Doæi æe i Goranvojska. Ostali poispadali iz prièe, splet glupih i lo¹ih okolnosti.
Bela Honda XR600R sa crvenom nalepnicom na rezervoaru. Izbu¹en, bradat i tAtUviran, ne mo'¹ da me oma¹i¹. A, da, i klempav :D

ima da obeli¹ do zra na toj kofi po asfaltu, sve je ravno. ako ide¹ sam bolje opet idi nasipom. ja bi i¹o al sam spor, jo¹ se nisam oporavio od titela.... jo¹ ako bude lo¹e vreme ko pro¹le godine. a treba da vratim duks nikiju, ¹to mi dao pro¹le godine, kad sam se smrzo ko pièka, a ne znam ni gde je ;D

goranvojska


Glava Dole

Ne spominji je -.- Sad u busu, idem prema BGu, u Cacku celo jutro lije ko iz kabla... ima da kisnem ko mis ceo dan... mrzim jeee [samoubistvo]

Andreja

Citat: kosta66 poslato 13 Maj, 2017, 03:24
Citat: Andreja poslato 12 Maj, 2017, 23:04
Sti¾em sutra. Doæi æe i Goranvojska. Ostali poispadali iz prièe, splet glupih i lo¹ih okolnosti.
Bela Honda XR600R sa crvenom nalepnicom na rezervoaru. Izbu¹en, bradat i tAtUviran, ne mo'¹ da me oma¹i¹. A, da, i klempav :D

ima da obeli¹ do zra na toj kofi po asfaltu, sve je ravno. ako ide¹ sam bolje opet idi nasipom. ja bi i¹o al sam spor, jo¹ se nisam oporavio od titela.... jo¹ ako bude lo¹e vreme ko pro¹le godine. a treba da vratim duks nikiju, ¹to mi dao pro¹le godine, kad sam se smrzo ko pièka, a ne znam ni gde je ;D

Redovan sam u ZR, idem par puta godi¹nje, sve mi je poznato. Ako do sad nisam obeleo, neæu ni sad :D Idem asfaltom, ne¹to mi nije fora da se blatnjavim 100km po ki¹i, voleo bih da stignem danas :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D