Glavni meni

MotoMetalFest & 10.Moto Skup MK Panonski Vukovi Zrenjanin 12, 13,14 Maj 2017.

Započeo niki64, 07 Maj, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

niki64

Ove godine, 10. jubilarni skup MK Panonskih Vukova donosi spoj tradicije i necega potpuno novog i neocekivanog! Na ovom moto susretu, na vec dobro poznatom mestu, po prvi put bice odrzan MotoMetalFest, manifestacija koja ove godine za cilj ima promovisanje novog zvuka na ovakvim desavanjima.
PROGRAM:

PETAK 12.05.2017.
- Otvaranje kampa 12:00h
- Vecera za goste 18:00h
- Koncerti:

- ZLI METALCI (Bg) (Cover Band) 20:00h
- KOLAPS (Ns) 22:30h
- VATRENA KISA (Zr) (Cover Band) 00:00h

SUBOTA 13.05.2017.
- Docek gostiju
- Izlet iznenadjenja
- Stunt (street fight voznja) 15:00h
- Rucak 16:00h
- Bajkerske igre 17:00h
- Dodela zahvalnica 19:00h

Koncerti:

- PRISONER (Bg) 20:00h
- NEMESIS (Bg) 21:00h
- JENNER (Bg) 22:00h
- OSMI DAN (Ns) (Cover Band) 23:00h


NEDELJA 14.05.2017.

- Ustajanje - Kafa - Dorucak
- Zatvaranje kampa
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Dominator95

Osecam bice vrhunski , jos i vreme lepo , konacno prvi put sator da razapnem :)
Vidimo se u petak !
Moto skupovi , voznje , punk , metal ,rock ,sator !

Andreja

Biæe vrhunski, nema ¹ta. Jedan od dva skupa godi¹nje na koje odem.
Za sada sa foruma idemo Feelgod, Perlx i ja, onda ne_foruma¹a ali likova poznatih forumu jo¹ 3-5. Kreæemo oko 10-11 u subotu sa Miljakovca pa ko je zainteresovan i kome ne smeta putna brzina od nekih devedesetak km/h, dobrodo¹ao je da se pridru¾i :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mario

Da dopunim malo info. Ispod imate plakat gde sve pise.


U petak sviraju ovim redom:
"Zli metalci", cover bend iz Beograda koji jesu zli, ali ne ujedaju.  :D
! No longer available

"Kolaps" je bend iz Novog Sada koji moze da se svrsta u vise zanrova posto je vokal takoreci razgovetni scream sa tematikom tekstova tipa "Ko ne zna da se bori, neka gori, ovaj sto nas vodi"  i citat iz pesme "Pas": "I da polome mi noge u inat cu da stojim". Prosle godine bili su deo turneje Ritma Nereda po celoj Srbiji.
! No longer available

"Vatrenu kisu" vec sigurno znate ako ste bili na nekom od nasih desavanja, ovi momci rade obrade domaceg i stranog rock-a.
! No longer available

Subota:

"Prisoner" je mladi autorski bend iz Beograda, koji svira stari dobri izvorni speed metal.
! No longer available

"Nemesis" je bend sacinjen od iskljucivo zenskih muzicarki koje ce vam pamet pomeriti svojom energijom i nastupom. Nesto nesvakidasnje, trenutno medju najpopularnijim bendovima u Srbiji, spremaju svoj prvi album. Svoju bazu fanova prosirile su i turnejom sa "Perom Defformerom". Bend koji ce zasigurno biti najvise komentarisan na ovom skupu.

! No longer available

"Jenner" je takodje autorski zenski bend iz Beograda koji svira dobri stari trash metal 80ih godina. Prvi album izdale su za francusku muzicku kucu i o njima se dosta pisalo i u okviru stranih sajtova.
! No longer available



I za kraj dana :D
"Osmi dan", vec dobro poznati cover bend iz Novog Sada. Sviraju sve i svasta, od babe do zabe. Od popa do metala preko elektro fazona The Prodigy-a.
! No longer available

Cena upada pesaci 200, motori 400 (karta standarno vazi 2 dana za 2 osobe na motoru).
Toceno Pivo 120din

Mario


jevta

Opet moto skup na kome je bolje biti pe¹ak znaèi neæu doæi

Kostić

za¹to ti je problem da da¹ 500 dinara za pikslu? ti skupovi imaju bezveze to ¹to naprave va¹ar, pa ima i ¹eæerlema i svetleæi ajsidisi rogovi, pa navuku mame sa decom da vide sveta u vikend ¹etnju na va¹ar i ljude koji doðu da se provedu a nisu iz te prièe. to je ¾noru, ispadamo ko neki klovnovi, koji su do¹li da zabavljaju stanovni¹tvo... piksla za dva tri dana obitavanja sa sebi sliènima na jednom mestu je, po meni, sasvim u redu. em skuvaju, em ono, ovo. jebiga i njih ko¹ta

niki64

Kosta, pasulj naravnou subotu u petak je paprikas.
Jevto, sta da ti kazem a da vec nije receno.
Svo pice, binu, grupe, hranu, prostor, pickematerine...smo dobili dzabe, eto hocemo mnogo da zaradimo pa jos i ulaz naplacujemo, doduse 400din.
Kome nesmeta, uvek je dobrodosao  [welcome] [welcome]
I da, zemljace na privremenom radu , sportski centar Partizan ili streliste, preko puta glavne autobuske stanice u ZR.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Nisam stipsa ali imam princip.
Ako mogu da doðem u subotu popodne kada uglavnom nema vi¹e klope kada mi ne treba mesto za ¹ator verovatno ne ostajem na koncertu auspuha ne moram da platim duplo vi¹e od pe¹aka koji doðe iza æo¹ka.
Jednostavno je ko hoæe da podeli ulaznice za ceo vikend i po danima plus klopa.
Optrilike
Pe¹aci 200
Motor po danu 100
Motor vikend sva tri dana 200
Klopa po danu 100
Ali vi oèigledno neæete.

I da smeta mi da me na moto skupu diskrimini¹u u odnosu na pe¹ake.
Ako me smatrate stipsom i to je u redu

Andreja

Je l' si ozbiljan? Zna¹ li koliko ko¹ta organizacija skupa? Zna¹ li da, ako plati¹ ufur 400 ili 500 dinara (ne znam - nije mi bitno), ima¹ koncert u petak, subotu (sedam bendova), veèeru u petak, ruèak u subotu itd? Pa da ide¹ na svirke svih tih bendova pojedinaèno, ne bi pro¹ao sa ispod 2000 dinara. Da ode¹ u kafanèinu neku na pasulj, to æe te izaæi tih 500 dinara. A gde je cimanje i trud momaka oko skupa? Utro¹eno vreme i novci? Niko ovde ni¹ta neæe zaraditi.

Mislim da si stipsa i to je u redu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

A ja mislim da ti ne èita¹ ¹ta ja pi¹em.
I pe¹ak dobije isto  to na moto skupu za manje para od nekog ko vozi motor da bi do¹ao na skup.

Andreja

Na motoru doðe dvoje. Ne uvek ali opet. Zamisli tek tu isplativost, da je ufur na motoru 200 kinti. Svi pe¹aci bi se trpali na motor da ne plate ulaz. Ovako im je isti ðavo da li ulaze pe¹aka ili na motoru.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Pa nek naprave cenu za dvoje na motoru.
Samo treba malo misliti i znati matematiku iz prvog osnovne.
Uostalom tebi je to koncert ,a ne moto skup.Razlièita su nam gledi¹ta ne mo¾emo se razumeti.
Razumeæe¹ ti kada bude¹ imao da plati¹ sve ¹to ti treba pa ne bude¹ dozvoljavao da te neko za tvoje novce diskrimini¹e.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta

Kakva je najava diskriminacije to æe obezbediti organizator da gazi ove ¹to doðu motorom kad krenu kuæi.

Gvozden

Ja cu gledati da dodjem, uvek se dobro provedemo sa ekipom iz 8dana... 
A i imam ko ce da vozi :D tako da...bice veselo  [cheers]

Mario

Ima skupova i za takve kao jefta. Bio sam na nekoliko i nikad vise. Smorio se kao cigla.
E moj ti, ne znas ti kako je to kad te nesto zanima nije ti zao da das pare, a kad te ne zanima i dzabe da je ulaz bilo bi ti mnogo. A ne daj boze da je pivo 250 din kao po festivalima ili ako si nekad krocio na beer fest recimo, a ne kao kod nas 120din. Ni to ti ne bi valjalo, isti bi ti komentari bili.
Ako vam se ne svidja ne morate doci, imate parking, miseluk svake nedelje , cirkajte tamo pivo sa trafike i uzivajte. Ne znam sto se cimas uopste i da pises nesto.