Glavni meni

Enter pantalone velicina L black Nove

Započeo hornY, 05 Maj, 2017, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


eclipse4


OKi

Mislim da bi bilo u redu , da postavi¹ slike , pantalona koje prodaje¹, a ne slike sa neta ! Moje mi¹ljenje! :violina:

Kanarinac

Jel ti frka da sacekas do posle 16og? Tada se vracam, pa da dodjem da ih uzmem ako mi velicina odgovara

navajo

Kakve su?
Planiram da ih uzmem, tj. odem do njih da mi siju po meri, ali ih nisam jos videla uzivo, samo na fejsu.

makinjo

Ja sam kupio one maskirno zelene tamne i prezadovoljan sam.Takve su  u digu 8500 a u enteru 5500 Imam inace i digove.
Navajo nije Slankamen na kraj sveta taman se i provozas. Probas i porucis po svojoj meri a taman opipas kvalitet :)

navajo

Bila sam u Starom Slankamenu proslog vikenda...u marini na kafi...posle smo isli ka Fruskohj Gorli...lepa voznjica....zapucala sam ujutru do Indjije i nasla se sa Mrak ekipom, pa se sa njima vozikala:)

Ici cu sigurno da mi siju po meri, jer na vecini moto pantalona koje sam probala mi protektori biudu nekako visoki, pa moram da ih spustam i prekrajam...ovo jer idealno jer ti siju po meri, a protektore skidam i stavljam po potrebi:)

hornY

Odlicne su. Za svaku preporuku. Savrseno udobne, dzepovi idealni. Bas su top...
Slike nisam stavio jer su nove novcijate...a ljudi su odradili fotografije na kojima se vidi ono sto treba.
Nije nikakva zurba...

yamahar6dejan

Decko koji ih pravi je inace moj drugar,pantalone su super,materijal ne propusta vodu i vetar,mogu slobodno da kazem da za te pare ne postoji bolja kupovina 👍

Kanarinac

Kapiram da su u svemu iskopirali dig, mozda nemaju sve dezene, ali su poprilicno jeftiniji. Da ih neko nije pomenuo u dig temi, ne bih znao da postoje

Hohštapler

ako kanarincu ne pasu ja sam sledeci u redu za kupovinu/probavanje.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

Ako imas mogucnost daj mere Horny-ju unutrasnja duzina nogavice. Ja sam 192 visok pa da ne cekas bez veze ako ce meni da budu kratke :)
P.S. izmerio bih ja duzinu, ali nisam u mogucnosti sad

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

Ako je L po tvojim merama, meni ce biti male sigurno,u svakom slucaju jednom ce odgovarati :D


FANTOM

L sam nosio kad sam imao 85 kg znaci pre jedno cetri godine . Sad eno pun mi ormar Alfinih pantalona sto L sto M i u ni jedne ne mogu ni nogu da uvucem. Mozda i ja opalim neku rasprodaju :)

DebeliZmaj

taman da rasprodash te decije brojeve ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kanarinac

Hostapleru kad ces da uzimas mere?

Hohštapler

Aj javim danas kad izmerim generalije. :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

It's the ride that matters, not the bike…