Glavni meni

4. Moto GP 2017 Gran Premio Red Bull de España, Circuito de Jerez

Započeo mazzi, 05 Maj, 2017, 16:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


andrijadragan

 
Pozicija
Vozaè
Broj poena
1
Valentino Rosi
62
2
Maverik Vinjales
60
3
Mark Markes
58
4
Dani Pedrosa
52
5
Andrea Doviciozo
41
6
®oan Zarko
35
7
Kal Kraèlou
29
8
Jonas Folger
29
9
Horhe Lorenco
28
10
Danilo Petruèi
26
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

jedino  ovi  ostali  da  voze  u  rikverc  sledecis  par  trka  ......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Darko



srbac


andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

 Moze  deka  da  mu  zavrsi  sigurno  da  bude  test  vozac u  yamy  ,posto  mu  izgleda  to  ide  najbolje... [panic] [panic] [panic] [panic]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Boki-KG

Citat: Darko poslato 08 Maj, 2017, 18:21
Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Maj, 2017, 15:42
http:www.sbb 72 sata unazad.gledaj ;)

jebes me , ali ne mogu da nadjem tu opciju
http://sbb.rs/a12413/podrska/servisi/televizija/Kako-da-koristim-TV-unazad-72h.html

http://sbb.rs/a12418/podrska/servisi/televizija/Ne-mogu-da-koristim-TV-unazad-72h-sta-da-radim.html

Meni nije radilo do pre neki dan ali po¹to sam od skoro na novoj adresi, trebalo je da se skine neki filter.
Ovo ti ka¾em jer ako ti ne radi ni nakon ¹to poku¹a¹ ovo iznad onda pozovi i pitaj kako se skida ovaj filter jer koliko sam video to je sekund posla ali nisam ispratio akciju.

P.S. Ja koristim dugme EPG za vraæanje 72h unazad.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek


Darko

Fala Stilgar.
Evo sad sam pogledao trku.
I kad citam komentare neke , osecam kao da nismo svi gledali istu trku..

Pedrosa - robot
Markez - predobar
Lorenco - svaka cast
Zarko - nemam komentar , muda kao kod konja

Yamaha boys - vinjales je napravio toliko gresaka da je cudo sto je i tu zavrsio trku gde jeste
                       - rosi - hostapler , koji tim je napravio i koje greske ?!? Podesili su motor onako kako je on trazio ! Gume ? Pa bilo je vozaca ispred rosija koji su imali isti izbor guma kao i rosi . Pa majku mu , nije ovo prvi put da se vozi spanija pa testiraju sve od 0 , nemoj da se zajebavamo !
Tanko , tanko ... limunada

stilgar

a sto su pali cal i Ianone pa poklonili pozicije ovima iza 😀

Kanarinac

A odakle ti da je tim kriv,a rossi nije. Uvek kada prica kaze mi, posto svi zajedno tim.
A ovi sto su navodno poklonili pozicije, pa sto nisu ostali na tockovima?

srbac

Rosi je car ali su rosijevci poèeli da plaèu, kao gume ovo,  ono  :'(    ... Ne znam koje je gume vozio ®arko, mo¾da Tigrove  [hello]

mazzi

Ma ja kad sam vozio MotoGP sve je bilo drugacije :) Okacio sam vam teks bas da ne bi mnogo razmisljali sta je Rossi zajebo ... ma da uvek vise razmisljaju ovi sto ne vole Rossi-a ;). Covek pre trke promenio kompletan setup motora ... rizikovao i zajebo se ;)

"At the end we didn't fix the spin and maybe we made it worse. In the end, during the last six or seven laps, especially on the left, I start to have a very high vibration and I start to slow down three seconds per lap. At the end I was lucky to arrive [at the finish]."



VR 46

Twist of wrist!