Glavni meni

4. Moto GP 2017 Gran Premio Red Bull de España, Circuito de Jerez

Započeo mazzi, 05 Maj, 2017, 16:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: Darko poslato 06 Maj, 2017, 14:38
Jedva cekanjeeeeee...

Lorencu ova staza savrseno odgovara .. mislim , ako dobro pamtim , da je 9 ili 10 puta osvajao ovde...

Sad me bas zanima sta ce uraditi sa dukcem ovde
Вратио си се старој љубави плачљивку?  ;D

Радоваћеш се до сутра  [zvizdi]
Twist of wrist!

srbac

Bilo bi red da deda padne, èisto malo iz zabave, sa neka manje brzine hehehe

Kostić


stilgar

Citat: Kanarinac poslato 06 Maj, 2017, 16:08
Ja koliko vidim roske je 7,a lorenzo 8?
napiso sam post pre nego se zarko uguro ispred njih i deda se razgoropadio na kraju. al nece mu bidne lako zarko ispred JL iza a ispred zarka nepredvidivi janone. daj samo da start sutra prodje ok do druge krivine. bice extra trka. tipovo sam na pobedu MM al Pedrosa me zabrinjava 😀

eclipse4

ako janonetu opet sjeban nisan ko je ispred njega najebo je!

Kanarinac


Kostić

¾arko treba jo¹ mleka da pije da ojaèa. d¾aba mu trud, kad ne mo¾e da izgura ceo rat. al za par godina mo¾da

eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 06 Maj, 2017, 20:54
Dajte neki stream,nemam gde da gledam :(

brate vec godnama uvek isti

http://sportlemons.com/

ako nemas drugo....

ja ne gledam trku i cim izadje torent skinem u HD i uzivam gledajuci.

Gavrolini

I teme o trkama odose u kurac kad i kurta i murta pocnu da komentarisu a ukupno su odgledali jednu trecinu trke u zivotu.

Kostić

kad su kurta i murta navijali za ¹vanca, robertsa, senu, vatanena, neki su tj, nisu bili u planu :)

Gavrolini

E aj idi tamo u teme o pokvarenoj kravi, alkoholu ili sta vec. Ja vise ne zalazim tamo da citam tvoje gluposti. Ali nemoras kvariti i ovu temu. Jos samo zmaj fali da pocne sa tobom da komentarise trke. Mani me shatro prica. Jos prvi put (kod uffa)sam te ispipao koliko znas bas o robertsu, duanu.... I nemas blage veze.  Nego kad si za kompom i otvoren gugl u drugom prozoru ti se pravis pametan. Mada eto i on te zajebe pa ti ubaci senu u gp vozace.

Hohštapler

Gavro, don't feed the troll!!!

Izgleda da ce biti lepo vreme danas ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

 I dalje je Moto 3 najzanimljiviji za gledanje. Kakvi carevi!!!

Darko


Hohštapler

moto2 retko kad ume da bude zanimljivo, ali moto3 uvek!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Jefta

Koliko me je Zarko odusevio kako je krenuo da ih pretice rekoh ode na prvu poziciju.
Svaka cast za Pedrosu, mnogo mi je drago kada on pobedi. Sjajna voznja od pocetka do kraja.

srbac

Samo da se zna i zapise da je LORENCO  ODRO Rossija na belo.....  :P.  Pozdrav za sve koji su u Karburatoru navijali za Ducati  [rofl] [ljubav] [yahoo]

Darko

komentator:
"Da vidimo Rossija kako prolazi kroz cilj dal je zadrzao 10 poziciju"
😂😂😂😂😂😂😂😂