Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Pa to mi svi savetuju, ali pitao sam moju doktoricu, ona ka¾e da bi dobio uput na Banjicu, lekar koji je operisao butinu treba da napi¹e da on to ne moze da operi¹e, tek posle toga mogu da dobijem uput za Banjicu.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Ako nikako drugaèije ne mo¾e ,jedna molba na ljubièastom papiru i potpisaæe,jebem li ga ovo je previ¹e ozbiljno,da bi neko ve¾bao na tebi.

stilgar

Viperu uzmi snimke i idi na banjicu. Plati jebeni pregled pokazi snimke i kukaj kako boli i reci da si trazio od svog lekara da ti napise sta treba da uzmes uput al on ne da. Sa misljenjem lekara sa banjice odes kod svog lekara i pripreti tuzbom. Ako ovi na banjici utvrde da to ne valja nece te odbiti, ako nista drugo bar ce napisati ovom mamlazu od tvog lekara sta da radi. Pogledaj na forumu gde je motoklasik pricao o svom padu i povredama ruke pa izvuci pouku.

viper

Evo danas sinulo sunce i za divno cudo ne boli, bem ga ja sam lud ocigledno.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

Ja bih tom tvom lekaru preporucio sjerobabina....inace je maxiofacijalni hirurg.ako nece da napise uput
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

Ma bolje da ne kazem ko me operisao, sve bi vam onda bilo jasno  [doh]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

viper

Nesmem da kazem, ali nisi daleko.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

stilgar

Citat: viper poslato 02 Decembar, 2018, 22:52
Nesmem da kazem, ali nisi daleko.
I ti ces da copas i patis se jer gosn hirurg ima partisku knjizicu i clan je bibliootekkee?

viper

Psssst

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

To ni¹ta ne valja... :(

®or¾

 :o Viperu,ne ¾elim da ti stajem na muku ali jbg,po svaku ali svaku cenu izboksuj Banjicu ¹to du¾e bude¹ èekao i tolerisao idiota koji te je operisao,veæe su ¹anse da postane¹ invalid.Jebi mater,kukaj ,preti tu¾bama ,naði advokata, uradi bilo ¹ta,da ti potpi¹e uput ili neko ti je   veæ savetovao,da ode¹ tamo na divèu sa svim snimcima i nalazima..Ovo je te¹ko sranje i ni¹ta ne valja a vreme prolazi.Moj otac je imao saobraæajku davno i preklopljenu butnu kost 3 cm i otvoren prelom,pa je zaraslo za tri meseca,kod tebe se napredak ne primeæuje.Nisi mali i zajebi kukanje po forumu,nego ujedaj. [bejzbolka]

El Jefe

Иди на Бањицу и плати преглед. Кад тамо стигнеш већ ћеш знати какво је стање и како ћеш даље.
Друштво за заштиту од животиња

viper

Citat: ®or¾ poslato 09 Decembar, 2018, 19:09
:o Viperu,ne ¾elim da ti stajem na muku ali jbg,po svaku ali svaku cenu izboksuj Banjicu ¹to du¾e bude¹ èekao i tolerisao idiota koji te je operisao,veæe su ¹anse da postane¹ invalid.Jebi mater,kukaj ,preti tu¾bama ,naði advokata, uradi bilo ¹ta,da ti potpi¹e uput ili neko ti je   veæ savetovao,da ode¹ tamo na divèu sa svim snimcima i nalazima..Ovo je te¹ko sranje i ni¹ta ne valja a vreme prolazi.Moj otac je imao saobraæajku davno i preklopljenu butnu kost 3 cm i otvoren prelom,pa je zaraslo za tri meseca,kod tebe se napredak ne primeæuje.Nisi mali i zajebi kukanje po forumu,nego ujedaj. [bejzbolka]

Ne kukam koliko bih mogao, zabrinjava me to sto sam skoro oguglao.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF


Jecko

Ja ne znam sta je sa vama starijima, trpite kojekakva govna (izvinite na izrazu, al nemam adekvatniji) dok se neko igra doktora nad vama.
I to ako uopste odetem posto X puta, nije to nista, ne idem...

Obavezno na banjicu, obavezno kao sto neko rece preti tuzbama, cime god ovom sad da napise sta traba da napise.
Sve je bolje nego da se istane invalid.

A sto se duze ceka, teze da se popravi jer to sto sraste onda mora da se lomi.
A kost kada se lomi ponovo...

viper

Ma jasno je to meni, nadam se ovih dana povoljnijim vestima.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Ivicat

Citat: Jecko poslato 10 Decembar, 2018, 10:56
...
A sto se duze ceka, teze da se popravi jer to sto sraste onda mora da se lomi.
A kost kada se lomi ponovo...

viper ne mora da brine, nije nista sraslo. :D
#914

Izvini na sali...

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)