Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

nemam
moras da guglas
milion modela pa koji ti se najvise svidi
ja uzeo dva razlicita para zimsku i letnju verijantu
brojevi tj velicine su tacne
vise nista ne kupujem kod nas

Hattrick

Citat: OKi poslato 26 Februar, 2018, 23:38
Adresa?

Alibaba Co., Ltd:

969 West Wen Yi Road
Yu Hang District
Hangzhou 311121
China

eclipse4

pre dve godine sam imao velikih problema sa bolovima u petama,ne tabanima,samo petama.....toliko je bol bio jak ujutru kad sam ustajao da sam morao da sedim na krevet par minuta kako bih mogao da hodam....ako sam morao da silazim hitno nakon budjenja,sa sprata sam silazio drzeci se za zid i noga za nogom na stepenici do dole...bol bi prestala desetak minuta nakon budjenja.
to je trajalo skoro 6-8 meseci kad sam resio da idem na sve mr-ove,ultrazvuke,papa testove,skenere,vracare ali leka nije bilo.zena predlozila da promenimo madrac,kupio sam neki od 57.000 dinara,kurac,menjao i kostur tj krevet i dalje bez pomaka.

godinu dana (otprilike nakon agonije) sasvim slucajno svoje radnicke cipele nakvasim samo tako CaCl2 i moje radnicke cipele se smanje za bar 2 broja i postanu kamen......sta cu radim uzmem svoje radnicke stare,koje sam stavio po strani.....nakon nedelju dana mozda i manje,sva bol iz peta i kicme je nestala.

dakle ako uzimate radnicke u kojima cete provesti ceo dan,ne mora da platite neznam koju cenu ili kvalitet ili ime,potrazite ono sto prija vasoj nozi.
jer eto ja nikad ne bih rekao da je sav taj problem bio od cipela,mislio sam da je zbog mojih 106kg

Lazic


OKi


bucko

samo uzmes obucu sa malo povisenom petom i reseno,time prestane sva tezina da ide na petu vec se prenese na celo stopalo

da si me ranije pitao ustedeo bi pare za krevet i razne papa preglede [rofl] [rofl] [rofl]


u stara vremena dok se mozak jos koristio u firmama gde su zene stojeci radile osam sati htz je predvidjao borosane

UFF

u prevodu nosi stikle i bices ok
najgore sto moze da ti se desi je da budes jeben  [rofl]

Hattrick


viper

Da vi znate kako bole noge od no¹enja tih radnièkih cipele nikad nebi kupili.


Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bucko

Kako da nose te cipele kad niko nista ne radi  :wtf:

Uffe mislio sam umesto starki neke air maks
Ili umesto japanki klompe a ne stikle desetke ko trandza

bigbad86

Citat: viper poslato 01 Mart, 2018, 13:27
Da vi znate kako bole noge od no¹enja tih radnièkih cipele nikad nebi kupili.


Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Mislis uopste ili samo ove kineske? Ja sam 8 meseci godisnje u njima po minimum 10 sati i nista mi ne fali.

viper

Jebem li ga dal su kineske ili ne ali znam da mene noge bole.
©ta li æe sada biti, mogu samo sa zamislim.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Nemoj da se ljutis, imam takve kolege. Verovatno si navikao na fensi smensi patikice i onda kad obujes cizmu ili cipelu tebe boli ili ti "tesko"

viper

Nisam od takvih veruj mi i ne ¾alim se samo ja kod mene na poslu i drugi se ¾ale na isto.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Ako su firmine HTZ mozda model ne valja. Ja sam koristim neke jeftine sa bruksom napred, duboke, oko 2800din su. Firma se zove MATICA.

bogdan

imo moj drugar probleme sa stopalima zbog vojnicko/pandurskih cizama al teren i mora se po ceo dan , po dva zenska ulo¾ka   ( da , ONI ulo¹ci  :D ) u svaku cizmu   i  reseenoo.

mali_zmaj

Sa krilcima il bez!?  ;)
jin-jang

bigbad86

Bogdane ima u Deichman da se kupi ulozak od memorijske pene, nemoj da se bruka da stavlja zenske uloske jbt :D

bogdan

 to bilo 90-ih , Deichman nije bio ovde

viper

Trenutno stanje posle skidanja gipsa, èekam poèetak fizikalne terapije.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)