Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Ma reèe mi ova doktorica sad obavezno da se dr¾im terapije i biæe to sve dobro.
Htedoh reæi nadam se ali nije ovo ba¹ meni moralo ponovo da se de¹ava.
Ponovo operacija i opet drndanja sa lekarima, prièao sa èovekom iz Kovilja ka¾e 5 godina se veæ nateze sa ortopedima da mu srede skocni zglob i sad opet mora na operaciju.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

meni su posle operacije rekli dijametralno razlicite stvari da radim, s jedne strane kazu grej otok, s druge strane kazu hladi, sve medicinsko osoblje.
posle sam shvatio da pricaju o otoku na nogi koju sam polomio, a ne o ruci koju su operisali.
a konce sam povadio sam jer je to trebala da uradi sestra u lokalnoj ambulanti koja nije smela da pipne ranu, bilo joj gadno i da je gleda.

Lazic

Nije to ni¹ta, biv¹i (valjda) gazda Svilajnca Bid¾a je svojevremeno sam sebi odsekao prst na nozi koga je zahvatila gangrena... Mogu misliti kakve su mu higijenske navike...

megaidiot

Verovatno je prvo bio da mu saliju stravu pa kad nije uspelo poslusao je savet kolege Rake.
Jebote jel se secas kad su njih dvojca pevali u skupstini 'slobodane slobodane ti si komunista volimo te volimo te ko isusa hrista'  [samoubistvo]

Lazic

Da jbt... Nikad nam nije falilo retarda za uvlaèenje u bulju...

milomir22

Citat: megaidiot poslato 04 Januar, 2018, 15:31
meni su posle operacije rekli dijametralno razlicite stvari da radim, s jedne strane kazu grej otok, s druge strane kazu hladi, sve medicinsko osoblje.

Led moze i da greje i da hladi, zavisno od vremena primene, kod tebe je trebalo krace da se drzi (tada hladi).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ostoja

Kako je noga, ide li na bolje?
_
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

El Jefe

Citat: megaidiot poslato 04 Januar, 2018, 15:31
meni su posle operacije rekli dijametralno razlicite stvari da radim, s jedne strane kazu grej otok, s druge strane kazu hladi, sve medicinsko osoblje.
posle sam shvatio da pricaju o otoku na nogi koju sam polomio, a ne o ruci koju su operisali.
a konce sam povadio sam jer je to trebala da uradi sestra u lokalnoj ambulanti koja nije smela da pipne ranu, bilo joj gadno i da je gleda.
Ја одем у амбуланту да повадим конце, крпили ме у болници када сам пао на главу. Они кажу, ми то не радимо немамо алата. Конце ми повадио комшија, имао маказе за сечење удица а узгред је вадио конце својим керовима.
Друштво за заштиту од животиња

viper

Ahahahaha, nadam se da æe meni sutra na kontroli povaditi konce, onda ostaju samo jo¹ igle koje fiksiraju kosti.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Konci izvaðeni, igle, gips i ploèice ostale.
Kao da sam kod Bokiliæa bio na operaciji 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Ovaj lekar je skoro sve pogre¹no napisao, da sam bio na kontroli za prelom butine, pogre¹an datum na izve¹taju i nije napisao dali i dalje ima previjanje, jbt ovakvo zdravstvo 👿
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Od ovog mog leèenja posledica udesa mo¾e roman da se napi¹e 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Ja ti se divim kako uspevas da ostanes tako smiren i stalozen uprkos svim svinjarijama sto rade, ja bi im tamo opsti haos napravio, nekom bi se najebo mile mame.
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

I ja kazem!!  Evo danas mi kolega kaze da mu je stari dosao u predinfarktno stanje zbog pogresne terapije!!!
jin-jang

OKi

#754
Citat: Biker-Boy poslato 16 Januar, 2018, 20:23
Ja ti se divim kako uspevas da ostanes tako smiren i stalozen uprkos svim svinjarijama sto rade, ja bi im tamo opsti haos napravio, nekom bi se najebo mile mame.
Sve je tako ,,organizovano,, da NIKO nije kriv  [samoubistvo]

viper

Sreæom pa je GOX uvek spreman da pomogne, hvala mu na svemu.

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Ovo bre k'o da sam te ja krpio vezicama... :o [rofl]

misa-pei

Na¹ta ti sad lièi noga? Boli li te?
Država je najveći neprijatelj naroda

viper

Malo bolela posle vaðenja konaca sad se smirila.
Ovo je slikano pre vaðenja.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

misa-pei

Jes' da ne mogu da ka¾em da ima¹ dobre noge :D, ali ovo deluje ipak bolje nego ranije. Dr¾i se, mislimo na tebe.
Država je najveći neprijatelj naroda