Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Nista bez unutrasnje dezinfekcije :D

Major

Citat: Milos96 poslato 23 Jun, 2017, 01:46
ja ne bih smeo da se dernjam nekom ko treba da mi cacka nogu, radije bih platio privatnika ako mora i u mogucnosti sam... bas mi zao viperu, nadao sam se da oporavak tece ako treba al jbg... bice to okej, ne daj da popusta optimizam ;)

Bas suprotno.. vise ce paziti kad shvati da ces da mu otkines glavu jer te je zajebao
Citat: viper poslato 23 Jun, 2017, 04:57
I sad bih mogao jedno ladno, svakako ne mogu da spavam, sva¹ta mi se mota u glavi.😔

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Pivo nikad ne moze da skodi :D :D :D


viper

Sad bio da previje stopalo, pokazao sam mu RTG snimak, koliko se on razume ka¾e ponovo operacija.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Hattrick

Vidi neka pozove nekog kolegu koji se razume, u konzilijum, nesto nemam poverenja u tog kilavca da radi opet, sudeci po rezultatima prve operacije. Zategni ga malo verbalno, da ne shvati pricu suvise labavo.

viper

Prièao da lekarom, ka¾e pomerile se kosti, slikao stopalo da usporedi sa RTG snimkom iz bolnice sa odeljenja gde sam le¾ao, uglavnom izvadio je igle, dve je jedva izvukao koliko sa srasle sa kostima, krenula krv da curi kao luda na rupe od igala.
Ka¾e jo¹ dve nedelje zabranjeno je da se oslanjam na stopalo, nakon toga rehabilitacija u banji, ako ne bude bolje onda operacija da nameste kosti😭

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

navajo

Kako se peru od odgovornosti...pa da ih je namestio kako treba ne bi mogle da se pomere....grrrrrrrr

viper

#568
Znam ali ¹ta sad, ja sam svakako najebao obrni okreni.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Major


Kostić

ne peru se oni od odgovornosti, nego je pitanje, koliko je ko dobar u svom poslu. najbolji obièno odu za bolje pare u privatan sektor, ali i rade za penziju. a da doka¾e¹ da je namerno to sklepo sa ¹tapom i kanapom, da bi ti uzeo pare u privatnom sektoru, mo¾e¹ samo, ako ti ponudi da niko ne èuje, a ti ga snimi¹ pa ga tu¾i¹ za namerni nemar i zloupotrebu i ¹tali veæ. nije nemoguæe da pojedince boli kurac i da namerno tako rade, a nije ni nemoguæe da ne umeju ba¹ svi da sklope mozaik od kostiju. ¹ake i stopala su mnogo zajebani za sklapanje. tu doca mora da bude ba¹ dobar i mudar mag... i pre svega, da po¹tuje to ¹to radi, a ne da fu¹eri¹e, kao da je zidanje kuæe u pitanju, a ne ¾ivot... mo¾e doca da bude super po¹ten lik, al da ne ume da sklopi kako treba. onda nije krivica do njega.

megaidiot

jeste, do njega je. ako znas da od 500 sastavljenih saka/stopala, 300 nisu ni za kurac, onda kazes "meni ovo ne ide, idite bolje kod onog tamo, on to zna bolje", bas zato sto su zivot i zdravlje u pitanju - ja ne poznajem ni jednog lekara koji je ikada uradio tako nesto.

bucko

imam rodjaka ortopeda u uzicu
kaze liku koga je radio kako da se ponasa a onda ga sretne u gradu a ovaj tera po svom i ne jebe da slusa
a kad krene po zlu bice ua doktor

Kostić

ne mogu svi da budu super struènjaci, neko mora i da uèi. biv¹a treæa ¾ena mi radi na urgentnom.... a praksa i uèenje ne mogu da se urade u klupi. doca je kriv samo ako je dobar struènjak, a namerno fu¹eri¹e. takvi postoje, al nisu svi takvi. pacijenti èesto hoæe da im se pru¾i pomoæ ko na filmu. u realnom ¾ivotu nije tako. sumnja kod pacijenta jeste ponekad opravdana, ali nije uvek tako, kako mi volimo da ne verujemo jer smo takvi. ne branim njegovog dotorea, ne poznam èoeka, al ako nije uspeo, ne treba ga streljati, ako je imao dobru volju da uspe....


e sad, ako ti poznaje¹ tog doktora pa tvrdi¹ da je do njega, onda ok. al ako ga ne pozaje¹, nemoj da tvrdi¹ ni¹ta. te tvrdnje da smo mi najpametniji su nas i dovele do gde smo ....

megaidiot

ma ne da ga strelja bre, nego jedno je kad si los mehanicar, a jedno kad si los ortoped. ja bi to batalio ako mi ne ide. ;D
a opet mozda je covek car ali sad nije ispalo kako treba. ne sudim nikom.

Citat: bucko poslato 27 Jun, 2017, 15:11
imam rodjaka ortopeda u uzicu
kaze liku koga je radio kako da se ponasa a onda ga sretne u gradu a ovaj tera po svom i ne jebe da slusa
a kad krene po zlu bice ua doktor
drugar ratuje sa babama i dedama koji mnogo vole da piju lekove od kad se zaposlio. i trudi se i objasnjava im i nece da im prepisuje nista sto im ne treba i samo gubi zivce i vreme, oni posle odu kod drugih lekara koji im bez reci pisu sta hoce jer su digli ruke i zabole ih.

viper

Ne tvrdi da je namerno lo¹e namesteno, ali ljudi to su tako tvrde igle da ih ne mo¾e¹ prstima iskriviti, neznam samo kako su se onda kosti pomerila a igle ostale prave, gledao sam svojim oèima kad ih je èupao iz stopala, 5 je izvadio lako 2 je jedva izvukao, ni jedna nije kriva.
Uglavnom molim se bogu da opet stanem na nogu, nebih da budem invalid do kraja ¾ivota.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj me lose shvatiti,,,,,copaju ljudi koji nikad nista nisu slomili.....jebeno je kad nemozes ni rukama ni nogama a dodje ti da se ubijes a ne mozes....onda puca mozak i odlazis u kurac....ili mozak ode u kurac i budes stiven hoking.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Njemu je sve osim mozga oti¹lo u kurac... ;D

viper

Igala vi¹e nema, otok ostao, idemo dalje.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

:) .. folirantu
nije ti nista...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell