Glavni meni

Kawasaki GPz 1100 B2

Započeo sale_75, 27 April, 2017, 22:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

feelgod

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Decembar, 2017, 14:34
Citat: mali_zmaj poslato 10 Decembar, 2017, 10:24
Previse mi je crnila tu,barem prednji blatobran,i zadnji da budu bjeli da malo razbije...,al da izgleda banditski izgleda!!
jesi imao nekad bele felne....ja jednom...kad sam motor ofarbao i sklopio....jako brzo su postale prljavo sive i musave....ne hvala...blatobran beo i nista vise...

Zato se bele felne peru posle svake voznje :)



Vise sam kilometara presao oko motora nego na motoru :).

Biker-Boy

Tu je najveci problem sto ljudi naprskaju previse tog spreja za podmazivanje, i ne sacekaju da se osusi pa onda bude sranja,
treba umereno naprskati i ostaviti da prenoci
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

najveci problem je sto im smeta sto nije belo.
mozda bi cistio felne da imam relativno nov motor koji zadovoljava estetske standarde prosecnog potrosaca i prodajem ga, ali previse je to cimanja, brzo bi odma odustao.

inace je sve u prirodi u savrsenom balansu, povremeno pada kisa i sneg i posle je motor cist koliko i treba da bude.


feelgod

Citat: Biker-Boy poslato 11 Decembar, 2017, 14:15
Tu je najveci problem sto ljudi naprskaju previse tog spreja za podmazivanje, i ne sacekaju da se osusi pa onda bude sranja,
treba umereno naprskati i ostaviti da prenoci
Svakako se sprej tokom voznje zagreje na lancu i prska kako i koliko god da ga stavis, a na prednjoj felni imas finu prasinicu s plocica koja se zaleti i nastane beton :).

Bele felne nikada vise iako su po meni ubedljivo najlepse na starudijama, naravno posle zicanih.

feelgod

Citat: megaidiot poslato 11 Decembar, 2017, 15:06
najveci problem je sto im smeta sto nije belo.
mozda bi cistio felne da imam relativno nov motor koji zadovoljava estetske standarde prosecnog potrosaca i prodajem ga, ali previse je to cimanja, brzo bi odma odustao.

inace je sve u prirodi u savrsenom balansu, povremeno pada kisa i sneg i posle je motor cist koliko i treba da bude.



Za vreme posedovanja GSX1400 i mao sami DR650, za jednog je u redu da bude u baltu a drugi nikada kap vode nije video.

Hurricane

...sve je to ok, ne mora da budu uvek ciste ako su bele majku mu, nije prekrsaj, ali crne felne na motoru mi daju utisak nedovrsenosti, isto kao oklopi u spric gitu da su samo  :D

feelgod

Citat: Hurricane poslato 11 Decembar, 2017, 15:23
...sve je to ok, ne mora da budu uvek ciste ako su bele majku mu, nije prekrsaj, ali crne felne na motoru mi daju utisak nedovrsenosti, isto kao oklopi u spric gitu da su samo  :D

Sta vredi kada nisam normalan i moje belo mora da bude stvarno belo.

Biker-Boy

Citat: feelgod poslato 11 Decembar, 2017, 15:08
Citat: Biker-Boy poslato 11 Decembar, 2017, 14:15
Tu je najveci problem sto ljudi naprskaju previse tog spreja za podmazivanje, i ne sacekaju da se osusi pa onda bude sranja,
treba umereno naprskati i ostaviti da prenoci
Svakako se sprej tokom voznje zagreje na lancu i prska kako i koliko god da ga stavis, a na prednjoj felni imas finu prasinicu s plocica koja se zaleti i nastane beton :).

Bele felne nikada vise iako su po meni ubedljivo najlepse na starudijama, naravno posle zicanih.

Jeste, prska malcice posle prve voznje, i to obrisis, i posle si miran, nece bacati do sledeceg podmazivanja :)
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

Citat: feelgod poslato 11 Decembar, 2017, 15:27
Sta vredi kada nisam normalan i moje belo mora da bude stvarno belo.

ЯЭВОЛУТИОН

problem je beli motor a kamoli bele felne....cak se stroka manje vidi na hromiranoj zicanoj felni nego na beloj....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

jao bre sto komplikujete uzalud

CRNA felna koju ne cistis nikad a BELE trake na rubovima

otvore motor izgleda veci i lepsi a ne prljaju se (a i da se isprljaju obrises ih za par sekundi)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

To objasnjava zasto ljudi sto voze kardan imaju visak kilograma :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Koliko sam ja u stvari normalan... ;D

sale_75

#94
70% je gotov, upaljen, vraceno sve na svoje mesto.
Ostalo je da se kupe ili naprave gornji nosaci za masku, vizir, retrovizori, izduvna grana sa auspusima, nedostaje mi kuciste filtera za vazduh, neki mali poklopac, sediste da se prepravi mozda jos po neka sitnica.
Otac i sin  





Lazic

Prelepa ru¾noæa od motora... Kad bi samo mogao da doðem do toga èime su se dizajneri drogirali 80-ih... :D

Hurricane


Lazic


bogdan

za inficiranje motorima nikad nije prerano  :D  divan motor


ЯЭВОЛУТИОН

infekcija prosla, entuzijazam pao i motor je u oglasu....1600 evra...mada ima jos posla da se useres i sumnjam da ce neko da se otvori....niko ne ume da ceni ulozen novac i rad u ovakav motor osim onoga ko je ulozio to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11