Glavni meni

Kawasaki GPz 1100 B2

Započeo sale_75, 27 April, 2017, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Mnogo znaèi teèna vo¾nja... Za potro¹nju... Za psihièku stabilnost ni najmanje... :D Najmanje ¹to mi je kle ikada tro¹io je bilo od Herceg Novog do Beograda kroz bosnu, veæi deo puta po ki¹i, nas dvoje (~150kg), garderoba, tank torba, kofer, ranac, alat u koferu, mislim da je bilo jo¹ najmanje 20-30kg, 3.8 litara... :o Ali jako spora vo¾nja, nigde preko 120, uglavnom od 80-110... Inaèe, neki prosek posle 8 godina je od 4.5-6.5 na putu i od 5.5-7.5 po gradu... Rekordi su 8.5 punim gasom auto putem i 11 po gradu, ali to je bila zima i kratke vo¾nje pod sauhom... Inaèe mom bangavom bratu koji u¾iva u krajolicima ER5 nikad ne prelazi 4 na otvorenom, jednom kad smo se vozili, tro¹io 3.5... :o Hteo d'umrem od dosade, kle tro¹io 4.5, isti agregat, isti lanèanici(ja imam prednji od er5), slièna masa, dodu¹e ja sa Dimitrijem koji je bio oko 60kg...

ЯЭВОЛУТИОН

meni jednom od vrha planine do podnozja iste nije potrosio nista...jer nista nije ni imao u rezervoaru....pred samim vrhom pfff, ostao bez kapi goriva i ja lepo na leru do pumpe.....ali to se ne racuna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Zna¹ mog brata, seæa¹ da je onog Eliminatora vozio sa prolupalim le¾ajevima, ne bi ni primetio da sluèajno nije pre¹ao 4500rpm... :o ;D

sale_75

Cisto probao da vidim kako ce da izgleda


sale_75


Hohštapler

Lebac mu ra¾ani... sjaaajno! :)
Kaèi jo¹ slika stipso jedna, ¹ta si se stiso.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Joj lep li je. Samo da mu je okrugli far i isti moj nepre¾aljeni 1000J.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Da, okrugli far od zephyr-a bi bio penal :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

easy

Nikako bez maske sa æo¹kastim farom :)

Super motor !

Hurricane


ЯЭВОЛУТИОН

za ovu godino ovoliko...trenutno blatobran i nosac u izradi....i napravio prigusivac, posto mi usi otpadale posle 10 kilometara.....nadam se da ce biti podnosljivije sa njim....


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

felne mora ili u belo ili da se poliraje...

inaèe odlièno izgleda  [thumb_up]

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Decembar, 2017, 10:20
za ovu godino ovoliko...trenutno blatobran i nosac u izradi....i napravio prigusivac, posto mi usi otpadale posle 10 kilometara.....nadam se da ce biti podnosljivije sa njim....



E to mi se svidja, stara zverka sa podmladjenim ogibljenjem, kocnicama i gumama :)
Jel to sa FZR 1000?
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hurricane poslato 08 Decembar, 2017, 11:57
felne mora ili u belo ili da se poliraje...

inaèe odlièno izgleda  [thumb_up]
polirano...belo...nikada vise ne farbam felne u belo ako nije motor za izlozbu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Biker-Boy poslato 08 Decembar, 2017, 12:28
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Decembar, 2017, 10:20
za ovu godino ovoliko...trenutno blatobran i nosac u izradi....i napravio prigusivac, posto mi usi otpadale posle 10 kilometara.....nadam se da ce biti podnosljivije sa njim....



E to mi se svidja, stara zverka sa podmladjenim ogibljenjem, kocnicama i gumama :)
Jel to sa FZR 1000?
prednji kraj fzr1000 genesis....samo je trebalo kupiti drugi donji lezaj viljuske....i promeniti prikljucak na sajli brzinomera...mada verovatno laze....nisam testirao gps-om...
zadnji tocak je od zzr600....a kandza i disk su ostali uz manje adaptacije od kawe....kad budem nasao zadnji tocak i kandzu sa nosacem od yzf600 onda cu i to da napravim....
Uglavnom 1000% sam siguran da ovaj motor nikad nije kocio kao sad...a ostavio sam i pumpu kocnice originalnu....blatobran sam vec iskrojio...pokusavam da nadjem ono ukrucenje koje nosi taj tip viljuske (fzr, fz,tdm, fj) da na njega zasrafim blatobran....
https://thumbs.ebaystatic.com/d/l225/m/mUO2amZAvHM1EbFsv1tLimw.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Lepo to izgleda... ;D Ru¾no, ali opet lepo... ;D

mali_zmaj

Previse mi je crnila tu,barem prednji blatobran,i zadnji da budu bjeli da malo razbije...,al da izgleda banditski izgleda!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 10 Decembar, 2017, 10:24
Previse mi je crnila tu,barem prednji blatobran,i zadnji da budu bjeli da malo razbije...,al da izgleda banditski izgleda!!
jesi imao nekad bele felne....ja jednom...kad sam motor ofarbao i sklopio....jako brzo su postale prljavo sive i musave....ne hvala...blatobran beo i nista vise...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Ma vjerujem ti,ja sam muku mucio sa alu felnama kad ih treba cistiti od masnoce od lanca..,
jin-jang

Lazic

©to bi to radio kad æe opet da se isprlja...?