Glavni meni

Kawasaki GPz 1100 B2

Započeo sale_75, 27 April, 2017, 22:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sale_75

Evo i ja da predstavim svoj motorcikl, za sada slike samo dok je bio na oglasu, a iskreno se nadam da ce se malo duze zadrzati kod mene.











Ovo gore su slike prvi put kada sam ga ugledao i tada mi je izmakao ispred nosa  ;D. Ovo dole su slike kada je poslednji put bio oglasen prosle godine kada sam ga i kupio za 500€.








sale_75

Trenutno je rasturen, ide na farbanje kompletno zajedno sa felnama i oprugama. Predhodni vlasnik mu je skinuo rampu sa diznama i ubacio jedan karburator. Sada je sve to sredjeno odnosno izbacen karburator i polako se generalno sve sredjuje. Bice jos slika uskoro!

sale_75

Prva ideja je bila da se pravi kao Kawasaki z1000r Eddie Lawson ali definitivno je odluceno da se vrati u originalno stanje sem auspuha koji ce verovatno biti nesto slicno Kerker-u jer kupovati originaglne 4-2 kostace ko ceo motor  ;D
Da interesantan je podatak da je motorcikl od 1982 god u Srbiji odnosno Jugoslaviji.


sale_75

Tek sada videh da sam omasio temu i da sam trebao da je postavim u Moj dnevnik. Jbg ako treba prebacite je tamo i obrisite ovaj post!

Lazic

Kako li je radio sa jednim karburatorom...? Kao Kec...? ;D

Dobar je èièa... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sale_75 poslato 27 April, 2017, 22:18
Trenutno je rasturen, ide na farbanje kompletno zajedno sa felnama i oprugama. Predhodni vlasnik mu je skinuo rampu sa diznama i ubacio jedan karburator. Sada je sve to sredjeno odnosno izbacen karburator i polako se generalno sve sredjuje. Bice jos slika uskoro!
zar nije bila prica da ga vozi svaki dan....nislija....odustali smo samo iz razloga sto ne upujemo motore sa juga srbije.....a onda sam kupio katanu iz leskovca.....kad je neko budala nema mu pomoci.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

Hmm, cini mi se da sam vozio ovaj motor pree mnooogo godina... Roknuo je mom drugaru na ladan beton i od tad brlja komp, tad su ubaceni karbovi i dobio je pedalu negde dole.... :D

rboban

Karburator ili karburatori?
Ride It Like You Stole It

sale_75

Nislija i jeste vozio motor, on je bio ispravan i sa tim jednim karburatorom ali mene ne interesuje takva voznja. Momak koji mi je prodao motor bio je iskren i sve mi je rekao tako da sa te strane nemam zamerki. Polako, vraticemo bakutu u zivot.

Lazic

Citat: Gvozden poslato 28 April, 2017, 13:02
Hmm, cini mi se da sam vozio ovaj motor pree mnooogo godina... Roknuo je mom drugaru na ladan beton i od tad brlja komp, tad su ubaceni karbovi i dobio je pedalu negde dole.... :D
E moj kom¹ija Ilija/kuglica14, sa vfr-om fasovao neku malo veæu rupu zadnjim toèkom i umlatio komp... Iskidao neke vodove na ¹tampi, pa kao radi, ali brljavi, pali gre¹ku/e... A i guma i felna ok...

sale_75


sale_75


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

mene licno iritira ta crvena boja....mislim da su sve bile u crvenoj boji....z1000r zeleni a ona crvena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Oktobar, 2017, 13:20
mene licno iritira ta crvena boja....mislim da su sve bile u crvenoj boji....z1000r zeleni a ona crvena....
Mislim da je Z1000R bio i u beloj boji.

Hohštapler

Ja ne volem crvenu al sam dao plus, lepo uradjeno i podrzavam povratak u fabrièko. Pratim.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Sta vam je ljudi crvena je do jaja  [thumb_up] [clapp]
I feel the need..... the need for speed !!!

misa-pei

Jebe¹ motor ako nije crven. Reèe èovek koji vozi leteæi fri¾ider :D :D :D

Kava je fantastièna. Zvao sam tog Ni¹liju kad ga je prodavao, bio sam super tanak s parama, ali mi je padalo na pamet da ga uzmem i da ga polako sredim ili da èeka neko sreænije vreme.

Drago mije da æe Kava opet da zasija kako zaslu¾uje. Sreæan rad!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

srbac

Ja sam imao zelenka i prodao ga u SD pre mnogoooo godina !

mali_zmaj

Pratim...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang