Glavni meni

Vulkanizer u NS

Započeo swift021, 25 April, 2017, 23:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

e onda je moguce da smo bas tu bili :)
al videh u toj ulici tipa na 200m bar josh jedan
vulkanizer da je bio
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ada

Steva predvodnik. Kada odete kod Steve recite mu slobodno gde si predvodnièe. Odgovor ce vas iznenaditi :)

Grof

Podeli sa nama o èemu se radi... nisam upuæen? :)

UFF

ja bio danas u ns da vidim auto od adinog kolege i nisam uspeo da ga vidim :D
mada sam upoznao bradu kolegu bajkera na carinskom skladistu skroz ok lik
zato ne slusajte ga ni u ludilu lozi vas, najebacete :D

ada

STEVAN JE PREDVODNIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

K_A_W_A

Sinoc stavim motor na stender i skinem prednji tocak da zamenim gumu. Danas sam obisao 5 vulkanizera da mi odrade posao. Zavrsio u Srdanovu. Kedi zaobilazim u sirokom luku iako mi je na 300m od kuce. Odem u Cara Dusana (Agrohim), kazu nemaju balanserku. Odem U Agrohim (Kvantas), kazu balanserka im je nesto u kvaru. Odem prema Klisi. U Temerinskoj pre mosta sa desne strane veliki vulkanizerski servis, ali im fali neka tanka osovina na balanserki koja prolazi kroz felnu. Odem kod tog Zareta, posle mosta na klisi pored Catalova i tamo nemaju tegove za moto felne. Zavrsim kod Srdanova, gde imaju SVE i tu sve i zavrsim. Znaci poludeo sam. Sat vremena sam se motao po gradu koji je drugi po velicini u Srb i da nema neka kvalitetna vulkanizerska radnja za moto program. Znaci treba otvoriti tako nesto :D

Grof

... ako zna¹ nekoga ko bi menjao ma¹ine za opel vectru c ili bmw 525d eto nama posla  :D

makinjo

Citat: K_A_W_A poslato 06 Jun, 2017, 12:31
Sinoc stavim motor na stender i skinem prednji tocak da zamenim gumu. Danas sam obisao 5 vulkanizera da mi odrade posao. Zavrsio u Srdanovu. Kedi zaobilazim u sirokom luku iako mi je na 300m od kuce. Odem u Cara Dusana (Agrohim), kazu nemaju balanserku. Odem U Agrohim (Kvantas), kazu balanserka im je nesto u kvaru. Odem prema Klisi. U Temerinskoj pre mosta sa desne strane veliki vulkanizerski servis, ali im fali neka tanka osovina na balanserki koja prolazi kroz felnu. Odem kod tog Zareta, posle mosta na klisi pored Catalova i tamo nemaju tegove za moto felne. Zavrsim kod Srdanova, gde imaju SVE i tu sve i zavrsim. Znaci poludeo sam. Sat vremena sam se motao po gradu koji je drugi po velicini u Srb i da nema neka kvalitetna vulkanizerska radnja za moto program. Znaci treba otvoriti tako nesto :D
Isti problem imao pre nego sto sam krenuo na put. Odlepio.
Zavrsio kod Srdanova kao i ti.
Ja sam konkretno bio zadovoljan sa njima. Pedantno lagano uradjeno. ;D


Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Grof

makinjo ¹ta je do kraja bilo sa Stevom ?

p.s. jedino ¹to Srdanov ne skida toèkove....

bigsheki

taj iza mosta sa desne strane meni nije uradio optiku na autu kako treba,kao gume su lose,reko dajte mi 4 nove gume,namontirali i opet isto,auto vuce blago u desno,otisao da reklamiram ono kao pa ne znamo.otisao posle u zrenjanin i covek mi uradio ljudski

makinjo

Citat: Grof poslato 06 Jun, 2017, 14:20
makinjo ¹ta je do kraja bilo sa Stevom ?

p.s. jedino ¹to Srdanov ne skida toèkove....
Covek otputovao negde. Ja nazvao njegove. Kaze ne smemo mi nista
Skinuo tockove . Zvao sve u gradu. Ovi jedini radili i balansiranje. Ja zadovoljan.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

jevta

Steva je opravio prst èekiæem i ima problema oko toga.

swift021

Dragi "Kedi" i ostali "moto vulkanizeri" velika investicija u osnovna sredstva iznosi 55eur (da, svega 55eur za prednji i zadnji stender zajedno)
5 mu¹terija isplaæuje ulaganje ?!?!
Jbm ti Srbiju, stvarno nerazumem...

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Grof

Nije tu jedino problem ulaganje... ima tu i odgovornosti kada se skidaju toèkovi sa motora.... Neæe gospoda da se cimaju za "sitne" pare.

Slaninar

Citat: Grof poslato 19 Jun, 2017, 11:30
Nije tu jedino problem ulaganje... ima tu i odgovornosti kada se skidaju toèkovi sa motora.... Neæe gospoda da se cimaju za "sitne" pare.

Treba imati radnika koji se razume u to, treba imati i alat, plus po meni dosta velika odgovornost, ¹to ka¾e Grof.
Plus ¹to je prilièno mali obim posla - kod nas se najvi¹e voze kola.
Opet, da nabavi¹ sav alat i stavi¹ vi¹u cenu skidanja toèka motora, pitanje koliko ljudi bi uop¹te dolazilo. Takav nam je i standard i mentalitet.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

ako padne motor kome se skida toèak ..
eto ¹tete par stotina Eurona samo tako
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

Citat: K_A_W_A poslato 06 Jun, 2017, 12:31
Sinoc stavim motor na stender i skinem prednji tocak da zamenim gumu. Danas sam obisao 5 vulkanizera da mi odrade posao. Zavrsio u Srdanovu. Kedi zaobilazim u sirokom luku iako mi je na 300m od kuce. Odem u Cara Dusana (Agrohim), kazu nemaju balanserku. Odem U Agrohim (Kvantas), kazu balanserka im je nesto u kvaru. Odem prema Klisi. U Temerinskoj pre mosta sa desne strane veliki vulkanizerski servis, ali im fali neka tanka osovina na balanserki koja prolazi kroz felnu. Odem kod tog Zareta, posle mosta na klisi pored Catalova i tamo nemaju tegove za moto felne. Zavrsim kod Srdanova, gde imaju SVE i tu sve i zavrsim. Znaci poludeo sam. Sat vremena sam se motao po gradu koji je drugi po velicini u Srb i da nema neka kvalitetna vulkanizerska radnja za moto program. Znaci treba otvoriti tako nesto :D



Jesi li pokusao u temerinskoj ispod pruge, cini mi se Vianor firma, ili tako nesto. Kad sam radio optiku na autu, pitao momke ,kazu rade motore.
Tada su imali moto gume zaprodaju. Jeftiniji su i od agrohima, koji su bili drkadzije jer ih gazda ne placa dobro, i od drugih, a i ok su radnici-pazljivi, nesmeta im kad im visis tamo..

Kedi je nepazljiv, a nije vise ni jeftin..

Grof

kao i u svemu u ovoj dr¾avi... ljudi bi puno para bez rada i odgovornosti... jer ¹to bi se zajebavo sa nama motora¹ima koji æemo mu jo¹ i zanovetati da li je ogrebana felna ili nedaj bo¾e vilju¹ka kada za 3 puta manje vremena i truda mo¾e da radi aute...  [ljutko]

Valjda æe biti para pa da otvorim vulkanizersku radnju gde su motori na prvom mestu a auti neophodno zlo... 

Slaninar

Citat: Grof poslato 19 Jun, 2017, 15:36
kao i u svemu u ovoj dr¾avi... ljudi bi puno para bez rada i odgovornosti... jer ¹to bi se zajebavo sa nama motora¹ima koji æemo mu jo¹ i zanovetati da li je ogrebana felna ili nedaj bo¾e vilju¹ka kada za 3 puta manje vremena i truda mo¾e da radi aute...  [ljutko]

Valjda æe biti para pa da otvorim vulkanizersku radnju gde su motori na prvom mestu a auti neophodno zlo... 


Biæe, a najbolji naèin da stigne¹ do miliona sa takvom radnjom je da krene¹ posao sa dva miliona.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

koliko bi ljudi dolazilo kad bi usluga za motor bila 3 ili 4 skuplja ...
verovatno manje ali bi dolazili ... ali jbg.... kola su glavno jelo
motori su meze ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell