Glavni meni

udes kod novosadskog novog groblja

Započeo sasa ns 1, 24 April, 2017, 23:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

i da li se u statistiku ubraja, recomo frljne¹ sa mosta u reku. autom. buæ - udavi¹ se ko za dobar dan. motorem - buæ, al bato, vidi ovako. poleti¹ sa mosta, ima¹ fore da pravi¹ lastu, salto, dvostruki, trostruki, petostruki (zavisi koliko je most visok), mo¾e¹ leðno, a mo¾e¹ i dasku. kako ti volja i buæ u reku, okupa¹ se otpliva¹ na obalu i ode¹ kuæi. motor æe potone jebiga.

i da li se raèuna kad ide¹ pe¹ke. tu ima mlogo statistike oko sigurnosti idenja pe¹ke. mo¾e¹ da opandrèi¹ saobraæajni znak brzinom od tri do pet kmha i da boliiiiiiiiii mnogo ;D

mo¾e¹ da se saplete¹ o neku rupu na trotoaru, upadne¹ u ¹aht, padne¹ pod autobus dok pretrèava¹ na isti, mo¾e¹ da se sudari¹ sa nekim dobrim sisama ako oboje blejite u mobilan i tako, jo¹ po sva¹ta ne¹to.

pe¹ke - motor -auto.

zlatna sredina je motor ( i bajs, to je isto)

o autobusima i avionima mo¾emo iduæe nedelje :)

voz je totalno aut, pa mo¾ga izbacimo iz statistike

:)

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 29 Maj, 2017, 10:25
opa, stigo ponedeljak. ajmo sad da nastavimo diskusiju oko kamena velièine marsa, sa radnih mesta i iz tajnih baza. mene zanima, kako je slaninar pro¹ao juèe - vozio motor  :o ;D

¹ta nam statistika danas ka¾e

U povratku, sunce nisko i iza leða = u potpunosti nevidljiv za dolazni saobraæaj. Pored upaljenog svetla, 2 auta su iza¹la sa sporednog puta na potezu od 30ak km i posle mahala i izvinjavali se jer me nisu videli. Zahvaljujuæi znanju iz prethodne reèenice, nisam bio deo statistike. Automobil je puno lak¹e vidljiv u takvoj situaciji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

kad ti sunce ide u oèi, vozi¹ pa¾ljivo. kad ti ide u leða vozi¹ pa¾ljivo. ja vidim i pe¹aka, i biciklistu i motor i auto i kamion i bus i voz. jedino ne vidim raketu, jer ide br¾e od zvuka. a ti ako si æorav - odma kod oftamologa.

Kostić

zahvaljujuæi znanju, ti nisi bio deo statistike. onda, vrsta vozila nema nikakvu va¾nost, nego ljudski faktor. zamisli, vozi¹ tako auto, riba ti sedi na mestu suvozaèa, neko izleti s boka i ti se zabode¹ u njega. oæel riba da ostane nepovreðena, ako vozi¹ stoju? isto va¾i i za bajs, motor, skejt. tenk se ne raèuna.

Kostić

ili vozi¹ motor i zabode¹ u vrata vozaèa automobila. ono, okiti¹ ga sa dve glave. tu statistika ka¾e jedan - jedan.

Kostić

moram da idem da rasturam kravu, ne mogu da guram, da vidim ¹ta ka¾e statistika, jal je alnaser, jal je nov kumulator. nastaviæemo sutra ;D

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 29 Maj, 2017, 10:50
zahvaljujuæi znanju, ti nisi bio deo statistike. onda, vrsta vozila nema nikakvu va¾nost, nego ljudski faktor. zamisli, vozi¹ tako auto, riba ti sedi na mestu suvozaèa, neko izleti s boka i ti se zabode¹ u njega. oæel riba da ostane nepovreðena, ako vozi¹ stoju? isto va¾i i za bajs, motor, skejt. tenk se ne raèuna.

Troluje¹ ili stvarno ne shvata¹?

Da li je sigurnije voziti vozilo koje je vidljivije i oklopljeno, ili ono koje je jedva vidljivo i na kojem si neza¹tiæen?
To je razlika izmeðu moguæeg i verovatnog - ne¹to ¹to mnogi kritièari statistike ne uspevaju da shvate - otud i tvoj prethodni primer sa meteorom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: kosta66 poslato 29 Maj, 2017, 10:46
kad ti sunce ide u oèi, vozi¹ pa¾ljivo. kad ti ide u leða vozi¹ pa¾ljivo. ja vidim i pe¹aka, i biciklistu i motor i auto i kamion i bus i voz. jedino ne vidim raketu, jer ide br¾e od zvuka. a ti ako si æorav - odma kod oftamologa.
Ne vidi¹ raketu koja ide br¾e od zvuka... ??? [facepalm]

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 29 Maj, 2017, 11:08
Citat: kosta66 poslato 29 Maj, 2017, 10:46
kad ti sunce ide u oèi, vozi¹ pa¾ljivo. kad ti ide u leða vozi¹ pa¾ljivo. ja vidim i pe¹aka, i biciklistu i motor i auto i kamion i bus i voz. jedino ne vidim raketu, jer ide br¾e od zvuka. a ti ako si æorav - odma kod oftamologa.
Ne vidi¹ raketu koja ide br¾e od zvuka... ??? [facepalm]

Betmen? :)

Ili DareDevil - onaj slepi superheroj! :)


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major


Kostić

zajebavam se èoveèe, zar ti ja lièim na ozbiljnog èoveka ;D nego, dosadno mi je, pa malo teram kontre, ko ti ;D

æizla, ne vidim ih, al ih èujem ;D


ve¹tice na metli, kakav kurac betmen, on je pièka ;D

Kostić

a-ha! meteor. eto, ipak si u pravu. meteor nas ne vidi, jer nema oèi ;D

Major


Slaninar

Ja mislim da meteor sve vidi, nego namerno hoæe da napravi sranje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Meteor sve vidi i sve cuje.. nemoj se sprdate na njegov racun ce izginemo ko pacovi

:D

Hohštapler

cela strana kosta i slaninar... nisam ni èito, el moze neko da preprica ukratko, el sam propustio nesto? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

nista bitno, samo ce te pogoditi meteor velicine marsa, budi spreman na to [rofl]

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2017, 21:27
cela strana kosta i slaninar... nisam ni èito, el moze neko da preprica ukratko, el sam propustio nesto? ;)

koliko sam ja mogao da zakljucim ono ukratko "kosta ne shvata sta slaninar objasnjava".....i sad kao kosta nesto treba da otvori kawu da proveri dal je slaninar u pravu za neki meteor

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2017, 21:27
cela strana kosta i slaninar... nisam ni èito, el moze neko da preprica ukratko, el sam propustio nesto? ;)

Ukratko:  :)



Taj meteor mu doðe ograda pod naponom.

...Kosta je onaj mali  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Citat: Slaninar poslato 29 Maj, 2017, 22:05
Citat: Ho¹tapler poslato 29 Maj, 2017, 21:27
cela strana kosta i slaninar... nisam ni èito, el moze neko da preprica ukratko, el sam propustio nesto? ;)
...Kosta je onaj mali  :P

Ako je kosta mali, ko je onda kostin mali? Nedovrsena slika, evo ovako, kosta je mali, kostin mali jos manji [rofl]