Glavni meni

Berik air-flow letnja kozna jakna

Započeo Gavrolini, 24 April, 2017, 00:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Odlicna jakna od prave kravlje koze ali je iskljucivo za toplije vreme jer sam se do titela smrzao.  Po meni odlicna za prolece leto i varijante po gradu. Stanje je perfektno bez ikalvih tragova koriscenja. Velicina 58 ali po meni je pre 56. Evo slike i detaljnijeg opisa sa sajta. Cena 120e












Berik 8366 Air Flow is ideal for summer and spring, especially for urban use that for the mixed mountain. Made of full-grain, with large areas perforated to provide an excellent level of ventilation, Berik Air Flow combines protection CE certified with high level of comfort and a sleek and sporty.

Data sheet:
Made from 1.3mm full grain cowhide, soft but durable.
Extended perforated panels on the torso and arms and back ensure a high flow of air to driving.
Stretch panels integrated in aramid fabric in armpit area for complete freedom of movement, comfort and wearability higher level when you are riding.
The panels stretch fabric panels along the arms further improve the fit.
Detachable and adjustable CE certified protectors on shoulders and elbows
The protectors external Leather on the shoulders provide additional impact protection in a particularly critical.
Compartments on the back to fit the special back protector
Mesh lining for enhanced flexibility and precision in the dressing.
TPR tab on the collar with Velcro closure.
Adjustable waist with a stertch
Convenient pocket Napoleonic internal closure.
The hinge connection alive allows integration with some pants in leather and fabric.
The hinges YKK® ensure a secure closure in every situation.

serbduck

Zainteresovan. Molim te posalji mi mere.

              [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

da je 64 ili 66 i ja bi bio zainteresovan ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: serbduck poslato 24 April, 2017, 16:08
Zainteresovan. Molim te posalji mi mere.

             [cheers]


Serbduck izmericu cim stignem ali odmah da ti kazem nije za nas sa stomacima. Ja sam visok 187 i imam 110kg i preko majce mi je ok ali vec preko duksa jedva. Duzine rukava ima ali je nekako vise za one do 190cm ali manje kg a cenim da si ti veci od mene.

eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 24 April, 2017, 18:50
da je 64 ili 66 i ja bi bio zainteresovan ...


nekako mi se cini da bi ti sve pazario sto nije u tvom broju ili nije za tebe a ono sto je u tvom broj ti se za divno cudo ne svidja :)

FANTOM

     E kud ne proba kad smo se videli u Titelu pa da bar znam sto mi zao sto nemam lovu na gomili  ;D [cheers]   Nemam stomak al nemam ni 190  [rofl] 180 i nece preko probao sam i da se istezem  [cheers] . Uzgret lepa jakna bas .

DebeliZmaj

Citat: eclipse4 poslato 24 April, 2017, 22:55
Citat: DebeliZmaj poslato 24 April, 2017, 18:50
da je 64 ili 66 i ja bi bio zainteresovan ...


nekako mi se cini da bi ti sve pazario sto nije u tvom broju ili nije za tebe a ono sto je u tvom broj ti se za divno cudo ne svidja :)

Pa sta znam ... Jave mi ljudi kad naidje nesto od moje velicine ...
Al rado bi uzeo jos jednu jaknu, koznu imam a i jednu za ladno ... Lone nosim vojne ... Sve ostalo imam ...
Ova je ok za ovu cenu i za u kofer pa kad uvece zaladni ... Ova kozna sto je imam malo tezen se savija ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

 Gavro ako Bog da vidimo se u subotu u Mitrovici. Ponesi da probam.

Zmaja ne vredi komentarisati.

Citat: DebeliZmaj poslato 25 April, 2017, 02:13
Citat: eclipse4 poslato 24 April, 2017, 22:55
Citat: DebeliZmaj poslato 24 April, 2017, 18:50
da je 64 ili 66 i ja bi bio zainteresovan ...


nekako mi se cini da bi ti sve pazario sto nije u tvom broju ili nije za tebe a ono sto je u tvom broj ti se za divno cudo ne svidja :)

Pa sta znam ... Jave mi ljudi kad naidje nesto od moje velicine ...
Al rado bi uzeo jos jednu jaknu, koznu imam a i jednu za ladno ... Lone nosim vojne ... Sve ostalo imam ...
Ova je ok za ovu cenu i za u kofer pa kad uvece zaladni ... Ova kozna sto je imam malo tezen se savija ...



Dakle Zmaju bajkeru - " ...air-flow letnja kozna jakna" !
AIR FLOW !!! Vrlo slicna onoj koju si mi dao. Nece se u istoj ogrejes kad zaladi...malo ce te produva.
Mlad si - naucices. Zivot je pred tobom.

                             [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

Tebi dadoh mash jaknu ...
Pikiram sebi laganiju koznu ...
Tako kao ta samo kozna ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Jakna jeste kozna ali perforirana ili kako se vec kaze. Zna serbduck kako se zovu one rupicaste folije za plasticne rezervoare :) znaci kad je rasiris kroz nju mozes da gledas. Da ne bude neke zabune.

DebeliZmaj

ma kapiram i ja staje.. vidi se na slici...
tako nesto i gledam kupim samo veci broj ...
ovaj koju imam je malko teza i bez tih rupica
takvu sam samo od mashmaterijala marke
joerocket imao .. nije mi se svideo materijal
a i serbduck ustrebala .. :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Strale91