Glavni meni

Gopro hero 5 black neotpakovana

Započeo Kanarinac, 22 April, 2017, 19:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Karma grip tesko da ce ikad pasti na 150. Mozda polovan 3 godine star. Ja imam karma grip,prodavao sam jedno vreme ali sam resio da zadrzim za sebe. Sto se opreme tice tu nista povoljno nemam. Ako hoces mozemo da uzmemo punjac za 2 baterije sa jednom baterijom. Meni treba punjac taj,ti mozes da uzmes bateriju pa mozemo da podelimo ako hoces

ranko

znaci karma vredi... jebem mu oca ima ovo sve da kosta ko sv.petra kajgana.

moram da utopim d3100 pa cu onda da dodam i da zavrsim sa opremanjem.

e bateriju ( ceo kombo sa punjacem ) sam nasao povoljno u madzariji... svakako pisem kad se budem zadesio tamo ( mesec dana + - ) pa ako ti treba da pazarim...

PS. Ako natrcis da nekome treba nosac za kacigu da znas da imam . mada razmisljam da ga raskantam i koristim za kola ali opet odlepi zalepi me smara, mozda bolje da kupim onaj car kit.

Kanarinac

Aj mi sibni sliku nosaca za kameru. Za punjac javi,treba mi svakako,a kod nasih derikoza ga necu uzimati,ako je komplet sa baterijom mozemo da razdvojimo.
Karma grip je odlicna stvar,jedina mana joj je baterija jer  dopunjava kamericu pa moze da se snima nekih sat vremena otprilike.
Njanja prodaje 5100,mislim da je 3100 promasena investicija jako brzo ces ga prerasti,a cini mi se da je razlika u ceni izmedju 3100 i 5100 zanemariva u odnosu na dobijeno. A Njanja daje i 2 objektiva uz njega

ranko

AHFSM-001 Helmet Front and Side Mount

ukucaj kod derikoza da ti ne saljem link ( nije mi problem nego da ih ne reklamiram :) )



Kanarinac


Kanarinac

Hero5 Black 350€ 1 komad
Hero5 Session 240€ 1 komad
Hero6 Black 480€ vise komada

kovac85


Kanarinac

A imam samo ovaj moj, nisam ih ni dobijao nikad. Nema tu matematike :)

Kanarinac

RASPRODAJA [rofl] [rofl]
Hero5 Black 310€ 1 komad
Hero5 Session 240€ 1 komad
Hero6 Black 410€ 1komad

UFF


Kanarinac

Imam neke kurtone, malo korsicene [rofl]

Kanarinac

Za sad sve otislo, cekamo nove kolicine :)

UFF


Kanarinac

Necu, skupo otpakivanje
Nisi morao u stare,dolazice ovoga jos

UFF


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Kanarinac

Trenutno nista, ako te zanima 5ca, mogu da ti prodam moju, oko godinu dana stara, jos oko godinu dana u garanciji. Nema kutiju, ide standardna oprema uz nju, za 250e bih je dao