Glavni meni

3. Moto GP 2017 Red Bull Grand Prix of The Americas, Texas

Započeo Hohštapler, 21 April, 2017, 20:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Da se podsetimo zasta se ne dobija kazna ... znaci minimum tri krivine kad iseces :D Pri tom ovde cak nije ni bilo kontakta kao veceras /1:10/

! No longer available

VR 46

Дигао је руку и извинио се Дорни,они прихватили извињење.....
Twist of wrist!

Biker-Boy

Iz aviona se vidi da Dorna samo ceka Rossija na zicer, na ovoj trci su upravo to i pokazali....
I feel the need..... the need for speed !!!


zozon

   Vozaci iz moto 3 su dobijali kazne za napustanje staze cak i za par centimetara, velikim imenima se progleda kroz prste sto nije posteno  [neampojma]... pravila treba da vaze za sve podjednako  [thumb_up]
   Zao mi sto pade Vinjales, bilo bi uzbudljivije da je ostao u trci!

mi¹ko_kolo

A ni u "gledanju kroz prste" ne va¾i isto za sve. Lepo je mazzi okaèio snimak gde kreveljko posle tri iseèene krivine samo podi¾e ruku i kao, sve je ok. Nema opomene, kazne, spu¹tanja za mesto ni¾e... A ispao je sa staze posle duela i vratio se seèenjem staze u isti taj duel.

sasafilipovic

Ako neko skrati stazu i poboljsa vreme dobice kaznu... u cemu je problem? Markez je skracivao stazu ali nije dobijao na vremenu niti se priblizio vozacu ispred. Mislim da te dve situacije ne mogu da se uporedjuju.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

s.i.m.a

Ne mogu da se usporedjuju, markeza niko nije izgurao... ali jeste kulturno mahnuo rukom... rosi je bio ispred tako da po dorninom pravilu (koje se primenjuje kako kad) imao pravo da bira putanju kojom ide... sto znaci da je zarco trebao da popije kaznu... a jos ludje od svega, mogu da ih puste malo da se trkaju a ne da se mesaju u svaku drugu trku

mi¹ko_kolo

Citat: sasafilipovic poslato 24 April, 2017, 17:00
Ako neko skrati stazu i poboljsa vreme dobice kaznu... u cemu je problem? Markez je skracivao stazu ali nije dobijao na vremenu niti se priblizio vozacu ispred. Mislim da te dve situacije ne mogu da se uporedjuju.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Ali je lepo iskoristio pravac van staze i ponovo se prikucao Rosiju u dupe za naredni splet krivina. Samim tim ostvario prednost u narednom delu staze. Ali, to je Markez a ne Rosi ili bilo ko drugi. Èak ni Pedrosi to ne bi tolerisali iako je Hondin vozaè.

Gavrolini

Markez je dornin proizvod. Sto pre to shvatite i prihvatite bice vam lakse.

sasafilipovic

Ko gubi ima pravo da se ljuti 😉
Biæe bolje na sledeæoj trci... Uglavnom, za titulu su potrebne pobede. Trenutno kapacitet za pobedu na trci imaju Markez i Vinjales. Ostali mogu da se bore za drugo ili treæe mesto. Izuzetno mo¾e neko da iskoèi zbog neke gre¹ke ili pogre¹ne procene ove dvojice, ali sve se svodi na isto. I u trci i u ¹ampionatu.
Inaèe... moje mi¹ljenje je Moto GP sve zanimljiviji i zanimljiviji iz godine u godinu. Zbog Rosija naravno kao i zbog Markeza i Vinjalesa. ®ao mi je ¹to Vinjales nije pre¹ao u Hondu umesto Pedrose a da je Lorenco ostao u Yamahi. Onda bi ¹ampionat stvarno bio ludilo.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

mi¹ko_kolo

Za titulu je potrebna konstantnost. Dokaz za to je Hejden koji je uzeo titulu sa samo dve pobede i jednim odustajanjem, naspram Rosija koji je imao 5 pobeda i tri odustajanja. Hejden na pet trka nije bio na postolju ali na svim trkama je bio u prvih 10. Na kraju Hejden sa 5 bodova vi¹ka. Itd...

eclipse4

Citat: sasafilipovic poslato 24 April, 2017, 23:21
Ko gubi ima pravo da se ljuti 😉

jel te prosla malo ona ljutnja za ukrajinu? ko gubi ima pravo da se ljuti ;)


Lazic


srbac

Bravo deda, bravo MM. Lorenco je bar zavrsio.....
Pogodio sam prvo i drugo mesto. Vinjalesa ceka dosta padanja.... to je to

sasafilipovic

Citat: eclipse4 poslato 25 April, 2017, 00:45
Citat: sasafilipovic poslato 24 April, 2017, 23:21Ko gubi ima pravo da se ljuti 😉

jel te prosla malo ona ljutnja za ukrajinu? ko gubi ima pravo da se ljuti ;)
Ako poredi¹ rat u ukrajini sa moto GP ¹ampionatom onda sa tobom stvarno ne¹to nije u redu.
Pozz

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

zozon

Citat: sasafilipovic poslato 25 April, 2017, 10:08
Citat: eclipse4 poslato 25 April, 2017, 00:45
Citat: sasafilipovic poslato 24 April, 2017, 23:21
Ko gubi ima pravo da se ljuti 😉

jel te prosla malo ona ljutnja za ukrajinu? ko gubi ima pravo da se ljuti ;)
Ako poredi¹ rat u ukrajini sa moto GP ¹ampionatom onda sa tobom stvarno ne¹to nije u redu.
Pozz

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Lepo receno  [clapp]

eclipse4

Citat: sasafilipovic poslato 25 April, 2017, 10:08
Citat: eclipse4 poslato 25 April, 2017, 00:45
Citat: sasafilipovic poslato 24 April, 2017, 23:21
Ko gubi ima pravo da se ljuti 😉

jel te prosla malo ona ljutnja za ukrajinu? ko gubi ima pravo da se ljuti ;)
Ako poredi¹ rat u ukrajini sa moto GP ¹ampionatom onda sa tobom stvarno ne¹to nije u redu.
Pozz

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

jok bre pitam te samo dal te prosla ljutnja.....odakle ti ideja da poredjujem rat u ukrajini i motogp ??? i gde moze to uopste da se poredi ???