Glavni meni

3. Moto GP 2017 Red Bull Grand Prix of The Americas, Texas

Započeo Hohštapler, 21 April, 2017, 20:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Imate neki dokaz da nije bilo tako? A D¾eni je veæ dobio od ®abara po njonji. Mada mislim da si veæ video ovo "tamo".
''The news report that Jorge Lorenzo, despite the words of encouragement of Gigi Dall’Igna, general manager of the team, is in the sights of the anger Ducati leaders. The performance this year and the way he reacted after falling on the first corner at the Termas de Río Hondo, pushing the Desmosedici to the ground, already in the gravel, did not fall well in the bosom of the Italians.''

navajo

Citat: Ivicat poslato 22 April, 2017, 09:03
Sta su to njih dvojica uradili u toj trci sto ih je izdvojilo od ostalih pa ih vise ne podnosis?

Ne umem da objasnim, ali su mi bili antipaticni od momenta kada sam pogledala prvzu trku u zivotu...koliko mi je Rossi bio simpa lik, bez da sam ista znala o njemu, i bez ikakvog predubedjenja ili predznanja, toliko su mi ova dvojica isla na zivce:)

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Jefta

Hostapler s obzirom kako su dobre teme bile prosle godine gde izbacis neku sliku,neki info, pa onda proslogodisnje pobednike itd.. ove godine bas sve slabo. Daj bre to malo pojacaj 😁

eclipse4

a bre ljudi aj sto vise nema uvoda ko prosle godine,al ni  vremena vise ne kacite kad se sta vozi :(

mi¹ko_kolo


Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2017, 14:32
Debela nije bila novinarka. ;)
Obrati pa¾nju na Talibanov snimak kako je Kostiæ mlatnuo Mi¹u pei u prolazu... ;D ;D ;D

eclipse4


markanno1


zozon

 Danas na sport klubu 2: 16 40 Moto GP warm up, trke pocinju u 18 00 Moto 3, u  19 20 Moto 2 i Moto GP u 21 00

markanno1



serbduck

 Bilo mi dosadno, pa reko da uradim malu analizu "onoga " od juce...

Slika 1 Rossi ulazi u krivinu i nikako ne moze da vidi ima li neko ( bilo ko ) iza njega.




Slike 2, 3, 4 ... Prilazak Vinjalesa - obratite paznju gde su Rosijevi tockovi - VAN ASFALTA








Slike 5, 6, 7...Izlazak iz krivine...i dalje je Viljales van vidnog polja Rosija...








Slike 8, 9...Rosi izlazi iz krivine...





Slika 10..."Mamicu ti zabarsku sta me seces? Da nisi bio u krivini ja bi bio brzi celu sekuindu..." - jeste...da ne vozi mozda bi svima bilo lakse...al vozi deda !





...Po mom misljenju ( ne mora da znaci da sam u pravu ) ni jednog trenutka Rosi ne vidi Vinjalesa.

Sto ovaj mase i dal tera muve - samo on zna.

Rosi lepo ( juce ) rece - "Nista nisam video - nem pojma o cemu vi to pricate."


                                                [cheers]




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Kanarinac

Dobro, ma kraju je i Vinjales lepo odreagovao i rekao da je poceo da mase u trenutku, posle se ohladio i sve ok. Nije kenjao nista

stilgar

Kralj Texasa je ostao kralj, Rosi najvise profitirao, Pedrosa iznenadio, Vinjales se spustio na zemlju. Dobra trka, da je Zarko vise zezno Dedu verujem da bi bio streljan :)

Gavrolini

Deda nije ima izbor. Spasao je i sebe i zarka od pada. Po meni kazna bez ikakvog razloga. Hvala bogu pa nije uticala na rezultat

Boban_m


VR 46

Citat: stilgar poslato 23 April, 2017, 22:55
Kralj Texasa je ostao kralj, Rosi najvise profitirao, Pedrosa iznenadio, Vinjales se spustio na zemlju. Dobra trka, da je Zarko vise zezno Dedu verujem da bi bio streljan :)
Ахх ти комплекси..... [zvizdi]

ПС: Честитке Маркезу,Педроси....Роси објаснио,одлично је возио,очекивао сам да ће плачљивко возити мало,али и даље има трауме.А што се тиче казне,стварно се види кога Дорна воли а кога не....
Twist of wrist!

mazzi

Volim sto je Dorna uvek objektivna kao i Markezovi navijaci ;)

serbduck

 Kazna je budalastina, ali bar se moze videti da Rosiju nista nece prastati - cak ga cekaju na noz. Zao mi sto ne prikazase do kraja kako Musa dere jarca ( Janone i placljivko ). Markez odlican.

Naravno Doktor je kralj !
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!