Glavni meni

ZX7R

Započeo Boki-KG, 13 April, 2017, 14:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 16 April, 2017, 23:26
A zato juce skidas stalno ruku sa gasa. Ja se pitam sta mu je. A ono se susi mukica, utrnula.
Kad se setim kako je vozio cb, mogu misliti kako vozi skuter... :o ;D Jedina prednost Bo¾ove vo¾nje je ¹to me onomad nije zgazio... ;D
A mogao je... ;D ;D ;D

¾arko1983

Izlazi¹ iz moto prièe....te¹ko znajuæi te, ja poku¹avam veæ dve god i ne uspevam....Inaèe motor je bruka, svaki je Bokijev takav, na sreæu jednog sam i ja bio vlasnik

mrle

Citat: ¾arko1983 poslato 19 April, 2017, 08:41
Izlazi¹ iz moto prièe....te¹ko znajuæi te, ja poku¹avam veæ dve god i ne uspevam....Inaèe motor je bruka, svaki je Bokijev takav, na sreæu jednog sam i ja bio vlasnik
tebe boli stojko, prodas kombi vw za soma i po i kupis motor.


off
prodade li kombi? Sta bi sa opkladom?

¾arko1983

jok, vozim prasice, jagnjice.....

Mil@n


Grof


Ivicat


Boki-KG

Prodato drugu jednog foruma¹a (fin neki deèko ali nick ne upamtih).

Lepo da se vozite

EDIT: Preteèe me Milan dok sam pisao  :)
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Mil@n

Citat: Grof poslato 20 April, 2017, 22:13
Pazario ? :)
Pazario drugar...Po¹ao da kupi jednu sc 33 iz Kraljeva.Nagovorih ga da vidimo i ovaj motor i kupio.®ali Bo¾e ¹to smo se lupali do Kv i nazad...

Citat: Ivicat poslato 20 April, 2017, 22:15
Steta

©to brate  :D

Citat: Boki-KG poslato 20 April, 2017, 22:16
Prodato drugu jednog foruma¹a (fin neki deèko ali nick ne upamtih).

Lepo da se vozite

EDIT: Preteèe me Milan dok sam pisao  :)

Malopre ga istovarili, umalo ne ostadosmo usput zavejani   :o

Preporuka za Borisa, korektan i po¹ten momak...i fin deèko  ;D  [thumb_up]

Motor kao ¹to je i rekao...skoro pa nov  [thumb_up]

Grof

Za Borisove motore ako imate para a zanima vas taj model ne morate ni iæi da gledate , deèko je nevidjena picajzla i svi motori su mu savr¹eni. Svaka preporuka za kupovinu motora od njega :)

Hattrick

Stvarno izgleda bar na slikama vise nego odlicno za 17 godina star motor. [thumb_up]

Boki-KG

Hvala na lepim recima i preporukama drugari.

Motori dodju i prodju, novac se zaradi i potrosi a obraz ostaje.

Mnogo je prevaranata svuda oko nas i nije lako biti posten jer ne kaze se slucajno "Pomesaj se sa pomijama, pojesce te svinje". Ko hoce da bude posten, mora da bude i spreman da bude zajeban a da ne odustane od svojih principa.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Ivicat

Citat: Mil@n poslato 20 April, 2017, 22:34
Citat: Grof poslato 20 April, 2017, 22:13
Pazario ? :)
Pazario drugar...Po¹ao da kupi jednu sc 33 iz Kraljeva.Nagovorih ga da vidimo i ovaj motor i kupio.®ali Bo¾e ¹to smo se lupali do Kv i nazad...

Citat: Ivicat poslato 20 April, 2017, 22:15
Steta

©to brate  :D
...

Nije steta sto je drugar kupio, vec sto je Boki prodao.

*

Ova iz Kraljeva?



Pise da je vrhunska masina. :D

PS: Mozda da otvorimo temu, Motori iz oglasa.
"Bio sam tamo i tamo, video taj motor. Dobar je zbog toga i toga, los je zbog toga i toga,..."
Na hondinom auto forumu ima takva tema i dosta pomaze jer skoro pola automobila je vec neko isao da vidi...

¾arko1983


[/quote]

Nije steta sto je drugar kupio, vec sto je Boki prodao.

*

Ova iz Kraljeva?



Pise da je vrhunska masina. :D

PS: Mozda da otvorimo temu, Motori iz oglasa.
"Bio sam tamo i tamo, video taj motor. Dobar je zbog toga i toga, los je zbog toga i toga,..."
Na hondinom auto forumu ima takva tema i dosta pomaze jer skoro pola automobila je vec neko isao da vidi...
[/quote]
Odlièan predlog.....

Mil@n


Citat: Ivicat poslato 21 April, 2017, 11:53
Citat: Mil@n poslato 20 April, 2017, 22:34
Citat: Grof poslato 20 April, 2017, 22:13
Pazario ? :)
Pazario drugar...Po¹ao da kupi jednu sc 33 iz Kraljeva.Nagovorih ga da vidimo i ovaj motor i kupio.®ali Bo¾e ¹to smo se lupali do Kv i nazad...

Citat: Ivicat poslato 20 April, 2017, 22:15
Steta

©to brate  :D
...

Nije steta sto je drugar kupio, vec sto je Boki prodao.

*

Ova iz Kraljeva?



Pise da je vrhunska masina. :D

PS: Mozda da otvorimo temu, Motori iz oglasa.
"Bio sam tamo i tamo, video taj motor. Dobar je zbog toga i toga, los je zbog toga i toga,..."
Na hondinom auto forumu ima takva tema i dosta pomaze jer skoro pola automobila je vec neko isao da vidi...

To je ta honda ¹to smo gledali...za izbegavanje...

Lazic

Citat: ¾arko1983 poslato 19 April, 2017, 08:41
Izlazi¹ iz moto prièe....te¹ko znajuæi te, ja poku¹avam veæ dve god i ne uspevam....Inaèe motor je bruka, svaki je Bokijev takav, na sreæu jednog sam i ja bio vlasnik
Zaboli svaki put kad èujem da neko izlazi iz moto prièe... Èak i kad poku¹ava... Jedva pre¾ivim zimi najgori kijamet, mesec dana bez motora...