Glavni meni

Kawasaki z750 2007 drugar prodaje

Započeo BANE BROTHERHOOD, 12 April, 2017, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: petar357 poslato 08 Septembar, 2017, 11:55
a pri tome se ni futrole za usi ne dobijaju uz motor.


zamisli koliko bi ko¹tale te futrole sa BMW logom kao dodatna oprema?
luuudilooo.

Gavrolini

A i pregrejao bi se klempa. Petre skroz si u pravu. Covek koji u Srbiji moze legalno da zaradi i da kupi nov GS svakako nije glup, nego je jebeni retard i kompleksas ali to je vec druga tema :) ja da imam te pare i da hocu da ih dam za motor u zemlji gde je prosecna plata ISPOD 300e ne da bih trazio pun rezervoar vec bih ocekivao i pusenje kurca iz stava na sakama.

petar357


Neumesno je nekom deliti epitete kao sto su retard i kompleksas, a pri tome u sledecoj recenici i licno pokazivati bas te osobine.

To sto bi ti trazio od prodavca (pusenje u stavu na rukama) da kojim slucajem kupujes vozilo od 20.000 govori samo o tvojim kompleksima. Verovatno bi ti samo rukom pokazali na vrata.

Kupuju ljudi i vozila od 100 i vise hiljada, pa se sasvim pristojno ponasaju. Ako im nesto ne odgovara, zahvale se na ponudi i odu kod drugog prodavaca.

Verujem da si mislio u figurativnom znacenju, all sustina je ista.



Major

Kuda ode ova tema, a decko je izgleda i prodao motor :D

Gavrolini

Nisi ti petre nista razumeo....licno smatram da je posedovanje gs1200 kompleks jer sam vozio taj motor ne pruza nikakvo vece zadovoljstvo vece od konkurencije koja je duplo ali bukvalno duplo jeftinija. A pusenje jeste bilo figurativno u smislu da treba da se svaki kupac izrazito postuje pogotovo onaj u srbiji koji je resio da potrosi. 25k na nov motor. Sve je do trgovca. Jbt ja porucim deo za cross od momka iz kule u vrednosti od 50-100e i svaki put u paketu dobijem neke nalepnice, kataloge, trte mrte...realno vrednost nije velika ali je lep gest. Pa smatram da kad neko proda motor od 25k moze bar da se isprsi 2000din za pun rezervoar, majcu, privezak ili sta vec. Kupi od Atile nov suzuki pa vidi sta ces sve dobiti. Burazer je skoro kupio gsxr1000 L7 i atila mu je stavio yoshimura top jer se burazu nije svideo fabricki ni izgled ni zvuk. Brdo originalnih suzuki majca se podrazumevalo.

Lazic

Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2017, 12:04
Citat: petar357 poslato 08 Septembar, 2017, 11:55
a pri tome se ni futrole za usi ne dobijaju uz motor.


zamisli koliko bi ko¹tale te futrole sa BMW logom kao dodatna oprema?
luuudilooo.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

petar357


@ Gavrolini

Ok, sad si malo pojasnio, izvinjavam se ako sam pogresno shvatio tvoj raniji post.

Ja smartam da ljudi trose svoje pare onako kako oni smatraju da treba. Ima tu i onoga da kupuju vozila saglasno svom profesionalnom i materijalnom statusu, ali i to je sasvim legitimno. Neko ce da kupi gliser, neko jahtu, neko ce da putuje po svetu, neko ce da nabavi ekstremno kvalitetno ozvucenje cija cena ne opravdava boljitak u zvuku, itd...itd... a neko preskupog BMWa. Njima ne znaci nista sto je konkurencija duplo jeftinija, smatraju da treba da kupe bas to.

Ne treba procenjivati da li su zbog toga retardi, jer ni oni ne procenjuju zasto mi kupujemo to sto kupujemo. To sam hteo da kazem.

UFF

vidi ga ovaj petar postade glas razuma
otiso nam 4um u qrac  [rofl]

Gavrolini


ROSSI 46

atila je vrh prodavac , preporuka za sve koji hoce suzuki da kupe nov , da preskoce evro sumar , samo kod atile da idu jer ce dobiti i popust i sto kazu brdo stvari na poklon , preporuka licna od mene...

Major

Citat: ROSSI 46 poslato 30 Oktobar, 2017, 12:52
atila je vrh prodavac , preporuka za sve koji hoce suzuki da kupe nov , da preskoce evro sumar , samo kod atile da idu jer ce dobiti i popust i sto kazu brdo stvari na poklon , preporuka licna od mene...

Kakve ti gluposti pises pa to je strasno.

Lazic

Pa ako je Banetov drugar prodao Kawu a razmi¹lja o novom Suzukiju, nije lo¹e znati... :) [facepalm]

Major

Citat: Laziæ poslato 31 Oktobar, 2017, 01:00
Pa ako je Banetov drugar prodao Kawu a razmi¹lja o novom Suzukiju, nije lo¹e znati... :) [facepalm]

[rofl]

Lazic


Totomoto

Gavro, e ba¹ bi voleo da saznam koja je to alternativa R1200GS a da ko¹ta duplo manje... Ja imam 3 motora, jedan od tih je i GS. Ne kunem se u BMW-a ali smatram da pru¾a pravi balans ulo¾enog i dobijenog. Koristim ga uskljuèivo za du¾a putovanja i stvarno neznam koji bi mi motor pru¾io vi¹e zadovoljstva u pola cene od ovoga ¹to vozim. Molim te prosvetli me  [klanjam_se]

Ivicat


Grof

Vardero, Caponord, VFR1200 X Crossturer, SuperTenere 1200, KTM 1290 super adventure.... sve je bolje od mrtvog BMW-a

Nadji mi ovakav jedan snimak za bilo koji od gore navedenih

! No longer available

megaidiot

grofe popravili su to, metli su srafove. [rofl]

Grof

...khm khm da ... video sam na net-u... samo mi nije jesno kako se takvi gafovi ( da se vile same od sebe raspadnu a o kardanima mogu roman da napi¹em) ne de¹avaju japancima na motorima koji ko¹taju po 20000eura  ;D

Lazic

Dunðerski, sreæan ti roðendan... Opet... ;D :-* [srce]