Glavni meni

Kawasaki z750 2007 drugar prodaje

Započeo BANE BROTHERHOOD, 12 April, 2017, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

Drugar prodaje  z 750 kraj 2007 god registrovan do 6 meseca 2017 god kao sto je vecina vas upoznata ovde motor sam licno sredjivao za njega na delovima se nije stedelo, od opreme poseduje full akrapovic liniju od pocetka do kraja, power comander stage 3,zamenjeni svi filteri ulje, vazduh, ulje u kocnicama dot5.1, pancir kociona creva, preklapajuce rizoma rucice,rizoma cantrice za ulje nov lanac i lancanici,diskovi i plocice kao novi,ralica motora,zamenjena i stavljena nova vodena pumpa, na motoru su trkacki slikovi u odlicnom stanju uz motor se dobijaju i njegovi fabricki retrovizori i vizir , xenon farovi,haris trkacke rucice i jos gomila sitnica koje nisam nabrojao . Cena 4600 eura da napomenem da na motoru nema 1 dinar ulaganja!!! Kontakt telefon je 069 1102 985





















PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Moze i mali popust za manijake kaze drug😉
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Zamenjeni i ulje u viljuskama i stavljeni novi semerinzi viljuska, Montirani i slajderi i zamenjen antifriz zaboravih da napisem😉
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

viper

Uh od ovog moze da se rikne, sretna prodaja.

Послато са Lenovo A7600-F уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

VR 46

Одлична кава,само мислим да је претерао са Монстером  ;D
Twist of wrist!

makinjo

Slazem se sa Rossijem 😀😀

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Andjelo

pa koliko ja za moj Z da trazim  na satu  10700km  2008 god. prvi vlasnik ,kupljen nov

makinjo

Ti 5300 a onaj sto ima 2010 god 6000 .
Tako se i formira cena kod nas u Srbiji ;D  ;D

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

bobangsxr

A nov bio oko 7000 ako se ne varam  ;D

Gavrolini

Citat: bobangsxr poslato 06 Maj, 2017, 00:42
A nov bio oko 7000 ako se ne varam  ;D
Jedne godine je z750 nov bio cak i 6500e

idanijel


Totomoto


castor

Mene je moj u maju 2010. kod Culeta iza¹ao 6694€, plus rezervoar goriva i registracija sutradan.
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Lepo motorce nema sta :)

@Castor - Nikad mi nije bila jasna ta ciganija, kupis novo vozilo i ne sete se da sipaju goriva.
Ja sad kad sam kupovao zzr-a u Nemackoj, covek mi napunio pun rezervoar, stavio mi nove gume na motor, dao mi gratis mrezicu za stvari, dao mi da ponesem zeni poklonce majicu kawasaki, vodio me na rucak sa sinovcem i na kraju mi poklonio i rukavice da imam rezervne za put da mi se nadju :)
E to su pravi prodavci :)

castor

Aaaaa, pa nije tako. Srbin æe da te zajebe, Lala neæe... Mislim, neæe svaki put... [rofl] [rofl] [rofl]

Motor sam preuzeo sa onim gorivom iz fabrike ¹to dolazi, da li 3-4 litre. I meni je bilo èudno, ali rekoh ko ga jebe, kad je bal - nek' je maskenbal. I jo¹ mu som ja eure odnio. Kad su cigani trebao sam da uplatim dinare i da mi ostane neki rezervoar u d¾epu. Ali, sve se plaæa, sve se vraæa.
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Majore, postavlja se pitanje kolko se novih motora proda u Srbistanu godi¹nje a kolko u Nemaèkoj?
Da je na¹e tr¾i¹te "plodonosnije" i da dileri imaju velike obrte i kod nas bi dobijao i mre¾icu i rukavice i tandara mandara ali jbg... (ili se ja samo nadam da je do toga...)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Samo se nadaj. U svaku mjenjaènicu da uðe¹ i ponudi¹ na prodaju 6700€ dobiæe¹ ekstra kurs. Kad plati¹ trgovcu njegovo, tebi ostaje barem za jedan rezervoar goriva.
It's the ride that matters, not the bike…