Glavni meni

2. Moto GP 2017 Termas de Río Hondo, Argentina

Započeo Darko, 07 April, 2017, 17:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 11 April, 2017, 02:28
Ali ja ne razumem i dalje. Po tebi ne treba da se trka niko ko nije stalno prvi?  Po tebi Rosi je trebao da prestane da se trka cim je prvi put uzeo neko drugi titulu. Eeej covek je drugi u sampionatu! Na prve dve trke dva podijuma!  Kakva penzija kakav kurac. Pa sta ako je vinjales dobio obe. Pa dobijao je i Markez 10 uzastopnih pa nista.
ma ne smeta sto se rosi trka nego sto ste i vi njegovi navijaci svesni da ce tesko do titule i do pobeda, al vam to ne smeta da podjebavate navijace ostalih vozaca. Da rosi zna da vozi zna, ne bi uradio to sto je uradio al ko sto rekoh u 38moj ne moze da bude "ludi klinac" sa svim znanjem i iskustvom koje ima. Znaci spustite vi ocekivanja budimo objektivni i realni i uzivajmo u gledanju trka i komentarisanju istih.




Hohštapler

Vinjales je mo¾da osvojio 2 trke ali govoriti "gotovo je uzima titulu " je apsurd.
U ovom sportu ima toliko promenljivih koje treba da se poklope da bi se uzela titula da je gotovo nemoguæe prebrojati ih.

Markez je imao opak tempo, ali avaj platio je cenu, svi gre¹e, svi padaju zbog gluposti... Oèekujte isto i od Vinjalesa.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Resili da jebu , pa ne popustaju... :) :) :)

Konverzacija ja i VR46 alijas Joca ;)





VR 46

Twist of wrist!

Grof

Sva sreæa pa te ja nisam zvao odmah nakon pada :-*... shvatio èovek da mu Ducati ne le¾i pa da se ne blamira poslu¹ao moj savet i pao u drugoj krivini.... jbg èuveni izgovor... "ne znam ¹ta mu bi"... i saèuvao trunku dostojanstva umesto da zavr¹i kao 16ti... a i za malo da elimini¹e Ianonea 8)....

Ako je neko golim okom video prerani start tog ludaka da mi jebe ceo prvi red na sahrani...

Mali Vinjales je napokon stavio dupe na pravu pilu i sada jebe... doktor se ¾ali jer je navikao na bolje, a ovaj na muda i napokon pravi motor skuplja bodove, Markez pati od standardno na poèetku sezone od vi¹ka ¾elje i manjak iskustva u odnosu na doktora... verovatno æe se tokom sezone malo unormaliti. Koliko god da mi nije mio talenat mu ne sporim... nije mu trebalo ono oèijukanje sa Lorencom one sezone to mu nikada neæu oprostiti.

Kal mi je heroj... pao je èovek na pro¹loj trci (ako se ne varam) dva puta i nastavio... to su muda...

Doviciozo verovatno ne mo¾e da veruje da je toliki maler...

Kengur

Ja mislim da ustvari ovde svi koji ne navijaju za VR, navijaju protiv njega :)

Za dedu, crejzi dzoa i suzuki imam da navijam vecno :)

A neko spomemu da je yamaha bolji motor trenutno... Pa naravno da je jeste zato sto je vecito honda bilja prljava i onaj slinavi spanac je tako i dosao do titula...
Da je odlican sigurno jeste, ali onoliko ne. I da je govno jeste, pustio je lorenca da pobedi da deda izgubi titulu jer to sto je deda napravio u karijeri mogu samo da sanjaju realno :)

ЯЭВОЛУТИОН

OVO JE NAJBOLJI POCETAK SEZONE ZA ROSSIA U KARIJERI....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


VR 46

Ма јок,трипујеш  ;) То је само Даретова и моја спрдња...

Не могу да имам комплекс од човека који је  све само није човек.
Twist of wrist!

Darko

A fazon , Lorenco pada , nije proslo 2 sekunde , zovu me Grof , zove me Vuk , zovu me jos dva ortaka vam ovog foruma ... poruke pice... znaci , strasno

Hahahahah


eclipse4

Citat: stilgar poslato 11 April, 2017, 02:41
Citat: Gavrolini poslato 11 April, 2017, 02:28
Ali ja ne razumem i dalje. Po tebi ne treba da se trka niko ko nije stalno prvi?  Po tebi Rosi je trebao da prestane da se trka cim je prvi put uzeo neko drugi titulu. Eeej covek je drugi u sampionatu! Na prve dve trke dva podijuma!  Kakva penzija kakav kurac. Pa sta ako je vinjales dobio obe. Pa dobijao je i Markez 10 uzastopnih pa nista.
ma ne smeta sto se rosi trka nego sto ste i vi njegovi navijaci svesni da ce tesko do titule i do pobeda.....

o tome se radi..i kad sansa bude bila ravna NULI da ce uzeti titulu mi cemo i dalje biti uz doktora,pa cak i onda kad motor bude okacio o klin!
uvek bili,uvek ostali.....

mogu ja da gotivim vinjalesa ili zarka ili danijela petrovica......al zna se za koga se navija,jedan je doktor (a u prilog tome govori i to da se u spaniji vijore vise zutih zastava nego narandzastih)







ЯЭВОЛУТИОН

to je zato sto su zute zastave jeftinije....pise 46, rossi ili doctor.....za ove narandzaste imas vise opcija....ima i ona crvena....tek nju ne kupuju.....evetualno kad na njoj pise CORSA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

ima i one sa 101 dalmatinaca......ili 99 macaka (pussy) :)

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 11 April, 2017, 21:48
Citat: stilgar poslato 11 April, 2017, 02:41
Citat: Gavrolini poslato 11 April, 2017, 02:28
Ali ja ne razumem i dalje. Po tebi ne treba da se trka niko ko nije stalno prvi?  Po tebi Rosi je trebao da prestane da se trka cim je prvi put uzeo neko drugi titulu. Eeej covek je drugi u sampionatu! Na prve dve trke dva podijuma!  Kakva penzija kakav kurac. Pa sta ako je vinjales dobio obe. Pa dobijao je i Markez 10 uzastopnih pa nista.
ma ne smeta sto se rosi trka nego sto ste i vi njegovi navijaci svesni da ce tesko do titule i do pobeda.....

o tome se radi..i kad sansa bude bila ravna NULI da ce uzeti titulu mi cemo i dalje biti uz doktora,pa cak i onda kad motor bude okacio o klin!
uvek bili,uvek ostali.....

mogu ja da gotivim vinjalesa ili zarka ili danijela petrovica......al zna se za koga se navija,jedan je doktor (a u prilog tome govori i to da se u spaniji vijore vise zutih zastava nego narandzastih)







nisi razumeo najbolje sta sam hteo da kazem, meni je drago kad rosi pobedi, cak i da uzme titulu, samo mislim da ga godine sprecavaju u tome nista drugo. da nema markeza, vinjalesa, zarka, pedrose, dovija, lorenca i ostalih dobrih vozaca sa kim bi se trkao? il su trebali i danas u motogp-u da voze biagi, gibernau dhecka, baros, capirosi i ostali matorci iz rosijeve zlatne ere?

eclipse4

Citat: stilgar poslato 12 April, 2017, 00:23
Citat: eclipse4 poslato 11 April, 2017, 21:48
Citat: stilgar poslato 11 April, 2017, 02:41
Citat: Gavrolini poslato 11 April, 2017, 02:28
Ali ja ne razumem i dalje. Po tebi ne treba da se trka niko ko nije stalno prvi?  Po tebi Rosi je trebao da prestane da se trka cim je prvi put uzeo neko drugi titulu. Eeej covek je drugi u sampionatu! Na prve dve trke dva podijuma!  Kakva penzija kakav kurac. Pa sta ako je vinjales dobio obe. Pa dobijao je i Markez 10 uzastopnih pa nista.
ma ne smeta sto se rosi trka nego sto ste i vi njegovi navijaci svesni da ce tesko do titule i do pobeda.....

o tome se radi..i kad sansa bude bila ravna NULI da ce uzeti titulu mi cemo i dalje biti uz doktora,pa cak i onda kad motor bude okacio o klin!
uvek bili,uvek ostali.....

mogu ja da gotivim vinjalesa ili zarka ili danijela petrovica......al zna se za koga se navija,jedan je doktor (a u prilog tome govori i to da se u spaniji vijore vise zutih zastava nego narandzastih)







nisi razumeo najbolje sta sam hteo da kazem, meni je drago kad rosi pobedi, cak i da uzme titulu, samo mislim da ga godine sprecavaju u tome nista drugo. da nema markeza, vinjalesa, zarka, pedrose, dovija, lorenca i ostalih dobrih vozaca sa kim bi se trkao? il su trebali i danas u motogp-u da voze biagi, gibernau dhecka, baros, capirosi i ostali matorci iz rosijeve zlatne ere?

ebi ga

http://www.youtube.com/watch?v=3WPJByr2Fxs